320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Te olite CL poolfinaalis ja siis League One'is ja planeedilt kadumisest päästis Keni susserdamine.
    P.S. Tõenäoliselt nice trolling...
    Natuke on vast trolli, kuid mispoolest oleks näiteks parem olla nt Wigan või Sunderland kui Leeds League One'is? Toetaja seisukohalt. Et saad iga nädal meeskonda näha? Suht-koht that is it ja Leedsi-lover saabki rohkem asjalike asjadega tegeleda ning kui mäng imekombel telekasse jõuab, siis see on häppening, kus peaaegu kõik on kohal, et ühiselt jaurata.

    Vaatenurga küsimus, noh. Ja erinevalt Wiganist või NUFCist vms olime meie vähemalt CLi poolfinaalis :P Ju sa ise mäletad ka, et kui äge oli Spursi fänn olla mingi kümme aastat tagasi. Maagiline mid table jalgpall, jepiii!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Lisaks oli see CL-i poolfinaal niikuinii üks moonutus ning kogu edasist ei tohiks sellega võrrelda. See on nagu öelda, et "näe enne sõitis Porschega aga nüüd on pankrotis", kui tegelikult oli tegu harju keskmise tüübiga, kes lihtsalt vahepeal natuke riskis ja natuke liisis. Perssekukkumine oli muidugi aus ja draama müüb, aga tegelikult tuleks Leedsi vaadata ikka kui normaalolukorras PL keskmikku, mitte L1 kukkunud regulaarset CL poolfinalisti.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Korraks elulisemate teemade, ning täpsemalt tänase mängu juurde tagasi tulles, siis vaatasin esimese poolaja ka ära. Jenkinson ja Ryo tegid ikka väga tubli alguse. Ei taha hakata kuhugi seitsmendasse taevasse kerkima kuna vastane oli tõesti nõrk aga Walcott ja Ryo äärtel tõmbasid mängu väga ilusti laiali ja Ryo suutis palliga ka korralikult liikuda erinevalt Walcottist. Jenkinson oli ikka üllatvalt pikk, väidetav pikkus paberite järgi 185cm aga tundus isegi natuke suurem, ning vägagi korralik kiirus. Ramsey ja Jack olid jällegi tasemel, ning näha on et Ramseyst tahetakse uut Cesci voolida - sama liikumine väljakul, geniaalsed pikad söödud. Gibbs tundus ka palliga sõber olevat ja ei karda vähemalt ülemisel väljakupoolel - kaitsest ei ole eriti midagi sellises mängus rääkida.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            @ keegi, kes siis jaapanlase kiirusest rääkis:
            Kuulduste järgi olevat Walcott ja Ryo 100 m võidu jooksnud ja Ryo jäi väga napilt alla.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              @ keegi, kes siis jaapanlase kiirusest rääkis:
              Kuulduste järgi olevat Walcott ja Ryo 100 m võidu jooksnud ja Ryo jäi väga napilt alla.
              Kui nii siis tuleb pöidlad peos tööluba oodata. Eelmine hooaeg oli üks suuremaid valupunkte edurivi aeglane loivamine vastase värava suunas. Lisakiirust on hädasti juurde vaja.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                @ keegi, kes siis jaapanlase kiirusest rääkis:
                Kuulduste järgi olevat Walcott ja Ryo 100 m võidu jooksnud ja Ryo jäi väga napilt alla.
                võib juba karikad ära bronnida?
                Algselt postitas fitti
                Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                Kommentaar


                  Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
                  võib juba karikad ära bronnida?
                  Kui WBA Singi kaupmees juba nii ütleb siis nii ka on!

                  MORON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Kui WBA Singi kaupmees juba nii ütleb siis nii ka on!

                    MORON
                    ma näen su valget teksti, väga täiskasvanulik. sa käitud sama vanalt nagu mängijad keda wenger ostab. wba mänedžer on vähemalt euroopas karikaid võitnud!
                    Algselt postitas fitti
                    Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                    LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                    LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
                      ma näen su valget teksti, väga täiskasvanulik. sa käitud sama vanalt nagu mängijad keda wenger ostab. wba mänedžer on vähemalt euroopas karikaid võitnud!
                      Ja sinu vastus on muidugi palju parem eksole.
                      Sinu järeldus Theo vs Rio kiiruste jooksu kohta oli ka väga loogiline, sellest tuli ka minu poolt konkreetne järeldus. Ja ausalt öeldes näitas teie treener ilusti ära kuidas ta suuremate klubide juhendamisega hakkama saab, ma usun, et sa oled ka ise aru sellest saanud kui hea ta seal oli.
                      Arsenalist ja Wengeri transfer policy'st rääkides siis omal ajal noortena sisse ju toodud Vieira, Henry, Fabregas jne nii, et selle koha pealt võiksid küll natukese vaiksem olla. Muidugi sooviks näha mõnda kogenenumat meest tulemas, kuid viimasel ajal just Wenger ongi ostnud enda kohta vanemaid mängijaid (Gervinho, Chamakh, Squillaci, Koscielny, Vermaelen, Shava).
                      Ja ausalt öeldes ma küll ei tea, et Woy oleks midagi Euroopas kunagi võitnud. Finaali on jõudnud tõesti, aga võitu minu teada ei ole.

                      Aga sa vist siiski niisama trollid siin nii, et have a nice day.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Ja sinu vastus on muidugi palju parem eksole.
                        Sinu järeldus Theo vs Rio kiiruste jooksu kohta oli ka väga loogiline, sellest tuli ka minu poolt konkreetne järeldus. Ja ausalt öeldes näitas teie treener ilusti ära kuidas ta suuremate klubide juhendamisega hakkama saab, ma usun, et sa oled ka ise aru sellest saanud kui hea ta seal oli.
                        Arsenalist ja Wengeri transfer policy'st rääkides siis omal ajal noortena sisse ju toodud Vieira, Henry, Fabregas jne nii, et selle koha pealt võiksid küll natukese vaiksem olla. Muidugi sooviks näha mõnda kogenenumat meest tulemas, kuid viimasel ajal just Wenger ongi ostnud enda kohta vanemaid mängijaid (Gervinho, Chamakh, Squillaci, Koscielny, Vermaelen, Shava).
                        Ja ausalt öeldes ma küll ei tea, et Woy oleks midagi Euroopas kunagi võitnud. Finaali on jõudnud tõesti, aga võitu minu teada ei ole.

                        Aga sa vist siiski niisama trollid siin nii, et have a nice day.
                        roy hodgson saab väga hästi suurte klubide juhendamisega hakkama, vaata kui heal kohal west brom lõpetas. liverpoolis ei antud mehel ilmselgelt piisavalt aega, kuigi meeskond mängis väga nauditavat jalgpalli. oleks ta seal kauem olnud oleks ta viinud liverpooli kohe kindlasti euroopa liigasse erinevalt kennyst. jaanuaris toonuks sisse mõned tähed nagu carlton cole ja paul robinson kuid liverpool suutis teha parajalt lolli otsuse. ilmselgelt oled sa kade, et arsenal ei saa kunagi nii suure kogemusega treenerit nagu seda on hodgson. millal arsenal viimati kuhugi euroopas finaali jõudis? roy 1-0 wenger.
                        Algselt postitas fitti
                        Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                        LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                        LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                        Kommentaar


                          Vabandage mu mälu, kui vaja, aga kas Singimehel polnud varasemalt mitte Fullami avatar?
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Vabandage mu mälu, kui vaja, aga kas Singimehel polnud varasemalt mitte Fullami avatar?
                            mul on see koguaeg olnud, tohman! ja umbadale, mis imelik matemaatika see on et 1 cl finaal = 3 el finaali? otsi mõni parem vabandus! ja arseeni vastu on tal kõike panna! 35 aastat kogemust erinevates riikides kaasaarvatud rootsis.
                            Algselt postitas fitti
                            Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                            LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                            LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                            Kommentaar


                              Miks te trolli toidate?

                              Kommentaar


                                Denilsoni mängud on tõenäoliselt siin klubis mängitud, läheb laenule Sao Paolosse (?) , kuid vaevalt ta tagasi tuleb kunagi


                                Kasutades Google Translate'i.

                                The board of St. Paul hit the back wheel of Denilson, Arsenal, according to information from ESPN Radio Estado. The 23 years returns to the club on loan from the Morumbi. Denilson is in China doing the pre-season with English club, but arrives in Brazil on Monday for medical tests and sign the contract.

                                -The board is not yet officially confirms Pauline business. Fluminense other team was interested in hiring Denilson, but the St. Paul was faster and reached an agreement with the athlete.

                                Formed in the youth of Sao Paulo, Denilson stood out between 2005 and 2006 and was sold to Arsenal, where he served for five seasons. The wheel was never establish himself as absolute owner of the team but had several holdings in the team manager Arsene Wenger.

                                // arseblog kinnitas ka seda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X