320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Imelik on neid bossi pressikaid vaadata viimasel ajal.
    sõna!
    arsene väidab, et arse on tiitlikonkurentsis.
    mida iganes ta tarbib, ma võtaks topelt.
    wilsherest on teataval määral kahju. (taon vaikselt seda teil-on-kuskil-treenimises-mingi-korralik-kala-sees-et-iga-aasta-sats-selline-laatsaret-on trummi. aga nevermind that.)
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      arsene väidab, et arse on tiitlikonkurentsis.
      mida iganes ta tarbib, ma võtaks topelt.
      siin on oma veider loogika -
      kui juba viie vooruga liidrist 11p maas oled,
      on ju tervelt 33 vooru aega seda tasa teha

      kuigi arseen unustab, et kui ka keegi liidritest vormi-auku vajub ja selle edu tagasi annab,
      siis terve esikolmikuga korraga seda vast ei juhtu
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Eks ilmselt tasub tõesti viie mängu järel kirves kaevu visata. Mis saaks meeskonna moraalile paremini mõjuda, tõepoolest.

        Kommentaar


          Arsenal have been drawn at home to face Bolton Wanderers in the Fourth Round of the Carling Cup.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Keegi võiks siis mingi aeg sopcasti lingi või kanali numbri ka anda.

            Kommentaar




              Palun väga, siit leiab tajooba linke, nii sopcasti omi kui ka teisi.

              Kommentaar


                Tra, kas te pimekurdid loete-kuulate ka üldse enda poolt pandud linke? Kuskohas ta seda ütleb? Ajab niivõrd ümmargust juttu kui võimalik, et mitte väita üht ega teist. See, et BBC v misiganes teise meediakanali uudispealkiri väidab, et Wenger ütles nii või naa, ei tähenda, et see ka nii oli.

                Mis puutub ajakirjanikesse, või noh, vähemalt ühte pressikast pressikasse idiootlikke küsimusi esitavasse ex-MUTV troppi, siis mina olen bossi lähenemise poolt. Aga see on muidugi selge, et Wengeri ja meedia suhe on otseses sõltuvuses Arsenali tulemustest. St vt viimast 5 aastat.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Team in full: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Song, Arteta, Ramsey, Gervinho, Walcott, Van Persie (c).

                  Substitutes: Fabianski, Andre Santos, Frimpong, Rosicky, Arshavin, Oxlade-Chamberlain, Chamakh.

                  Kommentaar


                    Sitturid suutsid siis täna ennast kokku võtta ja tasuks 3 punkti.RvP tundub päris hea olevat ja minu aravates ka mängu parim. Walcott on ikka valus feil, sellise võimaluse peab ära lööma. Erit vennike kes tahav olla ründaja. Punase teenimine oli ka ikka mõnus daiv. Gervinho vist ei suuda ikka 90 minutit rabeleda. Mida rohkem lõpu poole, seda vähem oli pildis näha. Vahetusmehed olid ka naljanumbrid. Ei tea kas nad 3 peale üldse palli said korra puudutada?
                    Poogen, liidrikoht hetkel vaid 9 punkti kaugusel raudest võidame!
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Robin on ilge täkk ikka (ja kokku 100 väravat nüüd meie eest)... kahju, et ta sellise klouni nagu Walcotti kõrval pidi täna mängima, sinna läks ikka palju olukordi raisku. Vigastusest loomulikult kahju, aga ehk avab ukse Oxile nüüd natuke vahetusest sisse saada ja näeme ära mis tasemel noormees on. Ramsey vormi kohta ei saa ka midagi head öelda, aga kedagi asjalikumat ka sinna panna ei ole niiet tuleb kannatada kuni asi paraneb. Arteta meeldib iga mänguga ühe enam, igast liigutusest ja otsusest on näha, et tark mängija.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        arteta ja mertesacker on õnnestunud ostud.mertesacker alustab tagant palju rünnakuid ja head läbisöödud ka.täna saadi mäng ikka väga hästi käima ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          Laupäeval läheb siis suureks verelaskmiseks!selgitatakse välja hetke premieri kõige sitem klubi
                          Nüüd siis teame kes see on
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Walcott on ikka valus feil, sellise võimaluse peab ära lööma. Erit vennike kes tahav olla ründaja. Punase teenimine oli ka ikka mõnus daiv. Gervinho vist ei suuda ikka 90 minutit rabeleda. Mida rohkem lõpu poole, seda vähem oli pildis näha. Vahetusmehed olid ka naljanumbrid. Ei tea kas nad 3 peale üldse palli said korra puudutada?
                            Vahetusmängijate koha pealt ei nõustu ja kui sa Rosickyt või Andrjuhhat palliga ei näinud siis oled ikka suisa pime. Arshavin oli osaline kahes teravas rünnakus ja ühel juhul oleks peaaegu värava kirja saanud - löök ette posti juurde väravavõrku - ta oli oluliselt teravam kui Gervinho teisel poolajal. Chamakh tõsi küll tõesti palli ei puutunud.

                            Edit: Rosicky alustas rünnaku, mis tõi kolmanda värava.

                            Walcott minu arvates ei daivinud - ta on lihtsalt nii alakaaluline ja kidur, et sellest käest tõmbamisest piisaski ta pikalitõmbamiseks. Aliadiere'i sündroom.

                            Mertesacker oli kaitses ikka täielik kunn - ootan veel mõned mängud, aga on võimalik, et mu suvel postitatud kriitika tema ülisita positsioonivaliku kohta pean ma tagasi võtma. Tema positsioonivalik oli kogu mängu niivõrd hea, et iga palli, mis tema tsooni sattus, võttis ta iga kord ühe jalasirutusega enda valdusse. Üldse oli tema, Kos ja Song niivõrd distsiplineeritult ja kompaktselt liinis, et Boltonil võimalusi ei tekkinudki.

                            Walcotti üle juurdlemine aga paneb kukalt kratsima. Ühelt poolt tegijal juhtub ning mõni teine mängija tema asemel ei saaks üldse neidsamu väravavõimalusi, mida tema eripära (kiirus) talle annab. Lisaks oli temalt ka väravasööt. Teisalt muidugi see, et sajamiljonist võimalusest mõned väravad ikka peab ära lööma. Ja mitu korda ta vastasmängijale lambalikult otsa jooksis????

                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Ramsey vormi kohta ei saa ka midagi head öelda, aga kedagi asjalikumat ka sinna panna ei ole niiet tuleb kannatada kuni asi paraneb.
                            Osaliselt nõustun, osaliselt mitte. Tõsi ta on, et Ramsey pole tippvormis ja keskvälja ta hetkel veel valitseda ei suuda. Õnneks on ta alles 20 aastat vana. Samas sai ta täna kirja 2 väravasöötu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxx Vaata postitust
                              Chamakh tõsi küll tõesti palli ei puutunud.

                              Walcotti üle juurdlemine aga paneb kukalt kratsima. Ühelt poolt tegijal juhtub ning mõni teine mängija tema asemel ei saaks üldse neidsamu väravavõimalusi, mida tema eripära (kiirus) talle annab. Lisaks oli temalt ka väravasööt. Teisalt muidugi see, et sajamiljonist võimalusest mõned väravad ikka peab ära lööma. Ja mitu korda ta vastasmängijale lambalikult otsa jooksis????

                              Osaliselt nõustun, osaliselt mitte. Tõsi ta on, et Ramsey pole tippvormis ja keskvälja ta hetkel veel valitseda ei suuda. Õnneks on ta alles 20 aastat vana. Samas sai ta täna kirja 2 väravasöötu
                              Kusjuures Chamakh puutus küll ühes olukorras palli, ise nägin!

                              Walcott on jah müstiline mees. Aeg ajalt teeb täiesti korralikke mänge ja siis skaala teises otsas on sellised nagu täna, kus ta suudab 90. minuti jooksul kaks korralikku liigutust teha ja ülejäänud aja jätab mulje, et van Persie mängiks kummikud jalas ka paremini.

                              Ja Ramsey osas täpsustuseks, et loomulikult ei ole ma noormeest kuhugi maha kandnud - pigem vastupidi, ma arvan et 20 aastaselt nõutakse nii koondises kui Arsenalis liigagi palju. Mäletad ju isegi kui hästi ta meeskonda vaikselt sulandus Cesci ja Songi kõrval enne kui üks inbred oaf temaga kokku põrkas. Õnneks nüüd Arteta kõrval on tal endal ehk väiksem kohustus koguaeg luua ja saab vaikselt uuesti ülespoole end töötada. Mida mina tahaks temalt näha on suurem töövõime ja raadius, kuna hetkel on pidevalt tunne et keskväli on liiga õhuke kaitvast aspektist.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Chamakh mängis ka aint 4 minti paraku : ( aga muidu esimene paljulubav mäng Premieris see hooaeg imo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X