320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Punnsilm done deal !!!
    Mind That Gap!

    Kommentaar


      Kena naine skysports saatest ütles, et Özil on olemas

      Kommentaar


        Uskumatu

        Kommentaar


          Wengeri avaldus loeti ka ette ...

          Kurat ... üks mu lemmikmängijaid väljastpoolt Arsenali ja selline üllatus siis klubi poolt. FUCKING AWESOME!
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Ozil tehtud.

            e. väga kõva täiendus teile. Väga väga kõva.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              minugi õnnitlused kõigile kaasgooneritele, võimas!!!!
              Londoni Arsenal, Borussia Dortmund

              Kommentaar


                Oeh, Saab nüüd rahulikumalt magama minna

                Kommentaar


                  wenger out D:

                  Kommentaar


                    Club confirms record deal as 24-year-old midfielder Mesut moves from Real Madrid to Emirates Stadium on a long-term contract


                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Club confirms record deal as 24-year-old midfielder Mesut moves from Real Madrid to Emirates Stadium on a long-term contract

                      Kommentaar


                        Saite oma marquee signingu lõpuks mida te nii kaua ootasite. Özil on hea mängija.

                        Ma panen siia Arsenali inglise foorumist väikse postituse:
                        "Glad we didn't sign Suarez. Giroud is easily better than Suarez. 30goals per season is no problem for Giroud".
                        See ei ole kõigi fännide arvamus kuid mõnedel on ikka ma ei tea mis prillid ees

                        Edu Özilile!!!!
                        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                        Kommentaar


                          dotcom kinnitas!
                          Ülimalt meeldiv. Suurepärane täiendus.

                          Negatiivse tooni pealt - Still no striker.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Grillnox Vaata postitust
                            Saite oma marque signingu lõpuks mida te nii kaua ootasite. Özil on hea mängija.

                            Ma panen siia Arsenali inglise foorumist väikse postituse:
                            "Glad we didn't sign Suarez. Giroud is easily better than Suarez. 30goals per season is no problem for Giroud".
                            See ei ole kõigi fännide arvamus kuid mõnedel on ikka ma ei tea mis prillid ees

                            Edu Özilile!!!!
                            Sama võib väita teie teema kaitsjate arutluse kohta kui aus olla.

                            Kommentaar


                              Tasus ootamist terve suve.. ainult see CF positsioon jääb kipitama aga fuck that. Meil on maailma parim nr. 10 nüüd

                              edit: sellise keskväljaga lööb ka maailma-parim-ründaja-kes-kunagi-elanud vähemalt 10 per hooaeg ära.
                              Mind That Gap!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                                wenger out D:
                                Noh ründaja on veel puudu.

                                Kurat hakka või tõesti arvama, et viimaste nädalate agoonia tulenes sellest, et Madrid ei tahtnud enne müüa kui Bale käes on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X