320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Özil sukeldus poliitikasse jälle,
    See on halb?

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      See on halb?
      Ei? Küll aga Arsenali PR osakond sai kohe lisatööd, et selgitada.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Ei? Küll aga Arsenali PR osakond sai kohe lisatööd, et selgitada.
        Istuvadki muidu niisama käte peal laisad raiped sellised.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Ei? Küll aga Arsenali PR osakond sai kohe lisatööd, et selgitada.
          Olen alati mõelnud, et kui jalgpalluritel ei peaks olema õigust avaldada maailma asjade kohta oma arvamust, siis mitu teemat on näiteks mul endal, mille kohta ma tohin midagi öelda. Üks on kindel - võrdse kohtlemise aspektist lähtuvalt peaksin jalgpalliga seotud teemadel nüüd kohe kindlasti vaikima.

          Kommentaar


            Hiina enam vist Arse mänge niipea ei näita. Cityga mäng võeti eetrist maha.
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Hiina enam vist Arse mänge niipea ei näita. Cityga mäng võeti eetrist maha.
              Oh! Kui ôudne. Usun, et vpn kunnid hiinlased vaatavad seda mida tahavad sôltumata kas see jookseb eetris v ei.

              Kommentaar


                Tundub, et õige pea algab Lego Movie : Arsenal

                Kommentaar


                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Müts maha Özili ees, Arsenali distantseerumine on muidugi täiesti pussy-liigutus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Müts maha Özili ees, Arsenali distantseerumine on muidugi täiesti pussy-liigutus.
                      ja kasutu, sest ikkagi läksime sensuuri alla.

                      Kommentaar


                        Lugesin Ablogi veits, see väga hea täpne kirjeldus mis silma jäi
                        “Sokratis and Luiz (31 and 33) are the centre-half equivalents of Joe Pesci and the other bloke in Home Alone.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Müts maha Özili ees, Arsenali distantseerumine on muidugi täiesti pussy-liigutus.
                          Mida klubi tegema oleks pidanud sellises olukorras? Või siis ... milline klubi teeks teistmoodi?
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Isegi matsidel on laudas sellisele teemale oma nurk.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              BBC kirjutab, et Arteta kindel ja homme (reedel) announcitakse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Mida klubi tegema oleks pidanud sellises olukorras? Või siis ... milline klubi teeks teistmoodi?
                                See on muidugi tavaline tõesti, et tõmmatakse kõrv longu ja lastakse raha edasi voolata. NBA näide oli selles osas üllatavalt kiire ja korralik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X