320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust

    Ehk ongi tegu pelgalt kogemustega? Või siis klassikaline läbipõlemine otsustavas hooaja faasis. Lisaks on Arsenalil veel liigas vaja asju ajada. Bayern sellele ei pea enam ammu mõtlema sel hooajal.
    Tegelikult näitas juba Arsenali kodumäng et sel hooajal neist Bayernile vastast ei ole. Väljapiinatud viik. Muide eelmisel kolmapäeval oli Bayernil koduliigas lootus veel elus.

    Kommentaar


      Sellist asja lootuseks nimetada on sulaselge naiivsus.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

        Bängiksid pigem Taylor Swifti või Beyonce'i, noh.
        No Arsenali viimased mängud on sellised olnud, et nagu peaksid valima Anne Veski ja Alla Pugatšova vahel.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Juba oli kartus, et ei näegi mu hooajaeelset suurunistust Partyet ja Rice korraga keskväljal, aga vaatamata Partey alavormile oli Artetal ikka piisavalt mune seda Chelsea vastu katsetada. Proovige ikka sellest Ghana vanamehest üks aasta veel välja imeda, sest vähegi vormis olles, pakub ta meeskonnale palju. Ja mind üllatab kui vähesed sellest aru saavad. Andke meile kasvõi 200 milli eest 10 aastat noorem kloon ja ma olen rahul, aitäh.
          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

          Kommentaar


            Lõpus läks väristamiseks, mõistetamatu, miks teisel poolajal järsku prooviti ise rohkem palli hoida kui esimesel kõik töötas ideaalselt.

            Kommentaar


              Ega kõik olekski ilus olnud kui Rayal kokku poleks jooksnud. See oli üldse üks veider mäng ikka, koleda mänguga on ka tore võita
              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

              Kommentaar


                Algselt postitas -21- Vaata postitust
                Ega kõik olekski ilus olnud kui Rayal kokku poleks jooksnud. See oli üldse üks veider mäng ikka, koleda mänguga on ka tore võita
                1 poolaeg oli lebo. 2 poolaeg tehti huvitavaks asi. Spurs ise ei tekitanud midagi ju. Kôik meie endi loodud.

                Kommentaar


                  Tundub et te see aasta ikkagi tahate seda tiitlit. Respekt finishing ja noh, over the line ikkagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Tundub et te see aasta ikkagi tahate seda tiitlit. Respekt finishing ja noh, over the line ikkagi.
                    Kuid tõenäoliselt ei piisa sellest ikkagi, sest city võidab kõik mängud, nagu juhtus pooliga mõninaasta tagasi, kui jäädi tiitlist ilma kuigi vōideti jaanuarist kõik mängud. Loodan et ei lähe nii ja city komistab kuskil.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar

                    Working...
                    X