320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    vandersell ongi sleep

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Algselt postitas eston maravilha


      vandersell ongi sleep
      Just. Samamoodi nagu rohelineKonn on tegelikult runno.
      Supplies!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas eston maravilha
        vandersell ongi sleep
        muidu põhimõtteliselt küll, aint pedelipuga käisin pisut hoolikamalt ümber.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          1 January 2006, The People
          EXCLUSIVE: ARSENAL WANT VIEIRA BACK!
          Exclusive By Neil Silver
          PATRICK VIEIRA is being linked to a sensational return to Arsenal.

          Gunners boss Arsene Wenger wants to make peace with his former skipper and welcome him back to Highbury.

          Vieira has failed to settle in Italy since his shock £7.5million move to Juventus last summer.

          The Frenchman is unhappy about the racist element in Italian football and has told close friends that he misses the club where he expected to spend the rest of his playing career.

          The go-between in the deal to set up a return ticket is ex-Arsenal midfielder Gilles Grimandi. He is scouting in Europe for Wenger and remains in touch with his former team-mate and fellow countryman Vieira.

          Wenger has spoken to Grimandi about making his peace with Vieira. He realises it was a mistake to let Vieira leave, and knows that Arsenal have not been the same team without their inspirational former captain. The Gunners are all but out of the title race and they started yesterday out of the Champions League places.
          Jah, muidugi.
          Aga seda ju ei juhtu. Ealeski.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            William hill ja teised bookie\'d tunduvad olevat uue aasta puhul kuidagi ülemäära optimistlikud. 1-4 ja 1-5 seisud annavad homse mängu puhul tagasi raha lausa 80ne ja 100-kordselt. Hmmmm...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Algselt postitas Vennas


              Raidur vaata psi!

              (ärge muretsege, kustutan selle niipea kui saan vastuse)
              Ei saa, ta on keset tööpäeva veidi napsine!!!! keskendumisraskused.... ma ütlen talle edasi
              BACK WHERE WE BELONG

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Äitähh mu Melwoodile! olen täitsa kontakti võimeline, veel.
                Soovitaks ka teistele kaubamaja toidumaailma oma lõuna ostudeks, igatahes veini valik on muljet avaldav...



                Algselt postitas Melwood


                Algselt postitas Vennas


                Raidur vaata psi!

                (ärge muretsege, kustutan selle niipea kui saan vastuse)
                Ei saa, ta on keset tööpäeva veidi napsine!!!! keskendumisraskused.... ma ütlen talle edasi

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Kontaktivõimeline oled sa võib-olla veel mõned tunnid, kallis sõber. Kas ma juba mitu korda pole sulle rääkinud, et treipinki purjus peaga ei kasutata. Kui trehvame, saad oma olematu keskmise sõrmega mulle vibutada. Nüüd mine kappi tagasi, tõmba uks kenasti kinni ja võta oma Larseni pudel ka kaasa.

                  Sorry OT pärast, loodetavasti kallid moderaatorid ei kustuta seda jutuvada ära. Vaene poiss julgeb ju kaine peaga ainult ennustuste alla postitada. Las see siin jääb ikka heade aegade mälestuseks tallele.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Paluks off topic kustutada! ja laimamine ka!
                    see on ikkagi Arsenali teema, kõtt..

                    Algselt postitas jyriöö


                    Kontaktivõimeline oled sa võib-olla veel mõned tunnid, kallis sõber. Kas ma juba mitu korda pole sulle rääkinud, et treipinki purjus peaga ei kasutata. Kui trehvame, saad oma olematu keskmise sõrmega mulle vibutada. Nüüd mine kappi tagasi, tõmba uks kenasti kinni ja võta oma Larseni pudel ka kaasa.

                    Sorry OT pärast, loodetavasti kallid moderaatorid ei kustuta seda jutuvada ära. Vaene poiss julgeb ju kaine peaga ainult ennustuste alla postitada. Las see siin jääb ikka heade aegade mälestuseks tallele.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Äkki mõni teab tõbisele ühe töötava striimi pakkuda praegusest mängust?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Algselt postitas erxx


                        Äkki mõni teab tõbisele ühe töötava striimi pakkuda praegusest mängust?
                        Vaata siit.
                        Seal paar streami on.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Ronaldo on tubli poiss! ptui ptui
                          How does Freddy Kruger wipe his butt?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              eile oli mul ikka jube kahju neist miljarditest manku ja arsenali toetajatest, kes oma 40 quidistes särkides pidid vaatama seda 90 minutilist fännide mõnitamist.

                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Carlos Vela
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X