320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Kuid hetkel on minu silmis asi paremuse poole läinud ning lgp. härra Kenyoni sõnul on ka mõne hooaja pärast oodata ka aastat, kus tulevad esimesed plussnumbrid.
    Chelski majandusaasta kahjumid:

    2003/2004 £87.8m
    2004/2005 £140m
    2005/2006 £80.2m
    2006/2007 £74.8m

    Roman on kulutanud kokku miljard dollarit ning andnud läbi teiste firmade klubile intressivaba laenu. Ühelgi teisel klubil pole sellist finantsseisu. Jumal tänatud.

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      Roman on kulutanud kokku miljard dollarit ning andnud läbi teiste firmade klubile intressivaba laenu.
      raske lapsepõlv
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        Chelski majandusaasta kahjumid:

        2003/2004 £87.8m
        2004/2005 £140m
        2005/2006 £80.2m
        2006/2007 £74.8m

        Roman on kulutanud kokku miljard dollarit ning andnud läbi teiste firmade klubile intressivaba laenu. Ühelgi teisel klubil pole sellist finantsseisu. Jumal tänatud.
        anna meile aega.... nagu sa juba mainisid ning ka ma kinnitasin, pole see parim viis klubi üles ehitada. On näha märke sellest, et asi läheb paremuse poole. Saan aru, et sinu jaoks on seesugune asi taunitav ning eks igaühel ole õigus omale arvamusele. Kuid ma usun siiski, et mõne aasta pärast on klubil põhjust rõõmustada positiivse majandusaasta üle.

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          anna meile aega.... nagu sa juba mainisid ning ka ma kinnitasin, pole see parim viis klubi üles ehitada. On näha märke sellest, et asi läheb paremuse poole. Saan aru, et sinu jaoks on seesugune asi taunitav ning eks igaühel ole õigus omale arvamusele. Kuid ma usun siiski, et mõne aasta pärast on klubil põhjust rõõmustada positiivse majandusaasta üle.
          Aga mida sa ise plaanid ette võtta selles osas?

          Kommentaar


            Algselt postitas Darren Vaata postitust
            Aga mida sa ise plaanid ette võtta selles osas?
            Mul jääb üle vaid loota.... mina klubi majandust paremuse poole ju viia ei saa... kuigi klubi tooteid ostes olen seda muidugi mingil määral teinud

            Kommentaar


              Algselt postitas pedro
              Kui Walcott põhis, siis tuleb ära ka. Kui Eboue põhis, siis saab ta punase ja rikub mängu.
              Aga kui Kloun on kaitsjana ja Walcott ründava äärena?
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas pedro
                Drogba aitab samamoodi. Oli ju alles goal.com-is lugu, et drogba ostab chelsea poest omanimelisi särke ja siis saadab aafrikasse.
                Ja põhjuseks pidi olema see, et talle ei meeldi, et Terry ja Lampardi särke on rohkem ostetud. Sellised mehed teil chelseas siis

                See pühapäev on hea rahateenimise võimalus: Arsenali peale panustades saab raha rohkem kui 4-kordselt tagasi.
                Kui Walcott põhis, siis tuleb ära ka. Kui Eboue põhis, siis saab ta punase ja rikub mängu.
                Igati usaldusväärne allikas Ning ega didil pole mõtet võistelda Lampsi ja JT-ga Inglased siiski ju. Arsenalie on see nädalavahetus kindlalt vaja pöialt hoida. Cmon Arsenal!!( uskumatu et ma seda ütlesin just)

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Aga kui Kloun on kaitsjana ja Walcott ründava äärena?
                  Sagna ei saa terveks juba?? Pidi ju olema 2-3 nädalat väljas, seega peaks kell varsti kukkuma

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Sagna ei saa terveks juba?? Pidi ju olema 2-3 nädalat väljas, seega peaks kell varsti kukkuma
                    Noh igatahes ta Manu vastu veel ei mängi. Ja vigastustest veel nii palju, et nüüd on ka Flamini kolmeks nädalaks väljas.

                    Kommentaar


                      Max, ole hea ja hakka jälle enne mänge koosseise postitama. Siis läks Arsenalil ju hästi, kui seda tegid. Ja ma mõtlen seda täie tõsidusega.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Max, ole hea ja hakka jälle enne mänge koosseise postitama. Siis läks Arsenalil ju hästi, kui seda tegid. Ja ma mõtlen seda täie tõsidusega.
                        enne birminghami mängu max ei postitanud koosseisu...
                        enne milaano mängu oli maxi koosseis üleval....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pedro
                          Ma kardan ikka, et saaks punase Park oli eile manu eest hea ja giggs sitt nagu alati, niiet arvan, et SAF paneb Parki paremasse jälle ja Ronaldo vasakusse. Ronaldo on aga selline mees, kelle vastu on päris keeruline mängida ja kui ta korduvalt ebouele ära teeks, siis varsti läheks must mees närvi ja sõidaks sisse ka.
                          Park oli hea eile?
                          Mine mältan teda eilsest mängust ainult sellega, et ta suutis paar head väravavõimalust peese keerata.

                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Max, ole hea ja hakka jälle enne mänge koosseise postitama. Siis läks Arsenalil ju hästi, kui seda tegid. Ja ma mõtlen seda täie tõsidusega.
                          Jah ,palun!

                          Kommentaar


                            Kui see mõjub siis palju õnne!
                            Kui ei, siis teie rikusite selle ise ära ;D . Ta oleks pidanud seda omast vabast tahtest tegema ma arvan..

                            Kommentaar


                              Imetlusväärne mees

                              Eriti meeldib mulle

                              "To be sitting on the bench behind somebody who only started to play when he was 30 is not funny," he added.

                              Kommentaar


                                Sama segasepeks natuke pikemas variandis:

                                "When I am not playing even though the other keeper is not exactly playing well, then it's difficult," fumed Lehmann. "I still haven't been given my place back and I'm being kept out by someone who is playing his first season at a big club. To be sitting on the bench behind somebody who only started to play when he was 30 is not funny. I am very angry."


                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X