320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas Redman Vaata postitust
  Pange see Strootmani panso siis juba siia üles kah.
  Jasper ühes teises teemas:

  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
  ~~β-Boys, fly girls, throw your hands in the air~~

  Kommentaar


   AS Roma poolkaitsja Kevin Strootman sai linnaderbis Lazio vastu tehtud sukeldumise eest kahemängulise võistluskeelu.

   Õiglus jalul.

   Kommentaar


    Ma just tahtsin tulla siia küsima, et kuidas Strootmani tervis pärast seda räiget viga on? Kas on juba ka teada, kui kaua vigastuspausil mees aega veetma peab?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


     Eks see oli koheselt selge, et nii robustse daivi eest bänn tuleb. Varemgi on totaalsed sukeldumised (nt kunagi Krasic) või valeväravad (nt Gilardino käega löödud värav) kahemängulise keeluga karistatud. Tuleb liinihoidmist kiita, kuigi minu poolest võiks ka räigemalt väänata.

     Kommentaar


      Siit oleks pidanud tulema miinimum 5 mängu bänni, rahatrahv ja tingimisi karistus aastaks, et kui selline sigadus kordub siis automaatselt pool hooaega bänni
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


       Algselt postitas eika Vaata postitust
       Eks see oli koheselt selge, et nii robustse daivi eest bänn tuleb. Varemgi on totaalsed sukeldumised (nt kunagi Krasic) või valeväravad (nt Gilardino käega löödud värav) kahemängulise keeluga karistatud. Tuleb liinihoidmist kiita, kuigi minu poolest võiks ka räigemalt väänata.
       Ei tea mis hirm Rubentussil Strootmani ees on. Hooaja esimese kohtumise eel prooviti sarnaselt välja mõelda põhjuseid, miks mees nende vastu mängida ei saaks ja tänu sellele Milani vastu sel hooajal ta mängida ei saagi. Mis oleks saanud, kui Strootman poleks ennetavalt jalga eest ära tõmmanud? Wallace oleks ta sääreluu purustanud ja oma elust juba kaks hooaega väljas olnud mängija suure tõenäosusega oleks oma karjäärile kriipsu peale tõmmanud! Selle eest kaks mängu bänni anda, et mees kaitses ennast karjääri lõpetava vigastuse eest, on ikka täielik absurd ja võimalik ainult "Liiga Rubentussis" Penaltit või viga ta antud olukorras käsi püsti rubentussi värdja kombel ei soovinud, hüppas mõrvarliku löögi eest ära ja kogu lugu.
       Aga kui juba siia "joone hoidmisest" kirema tulite, siis ootaks endiselt vastust küsimusele, kuidas Cuadradod, Tiblad, bitChielinid jne jne tohivad ja saavad kollase, aga teised kõik otse punased? Kuhu need rubentussi soovitud jooned jäävad? Sooviks ka neid jooni, väga sooviks.
       FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
       sigpic

       Kommentaar


        Kui juba joone hoidmise nõudmiseks läks, siis kus siin see "räigem bann" jäi? pihta reaalselt keegi ei läinud ja daivis vastase vastu üliolulise kaardi välja. Nii palju küsimusi, nii palju suu m*nni täis rubentusse        eika kollase kaardi joonenäited:        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


         habitually. habitual dive stepper.
         jokers to the right
         clowns to the left of me

         Kommentaar


          Selle hooaja üks kenamaid joonehoide! Cuadrado kogumikust võib sel hooajal ohtraid andekaid sportlike võtteid leida. vs Genoa üks "kena" maasikas. #KOLLANE #JOON          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


           Algselt postitas count Vaata postitust
           Selle hooaja üks kenamaid joonehoide! Cuadrado kogumikust võib sel hooajal ohtraid andekaid sportlike võtteid leida. vs Genoa üks "kena" maasikas. #KOLLANE #JOON           täielik kollane ju, ühe jalaga läks ees, teist hoidis tagasi

           Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Ei tea mis hirm Rubentussil Strootmani ees on. Hooaja esimese kohtumise eel prooviti sarnaselt välja mõelda põhjuseid, miks mees nende vastu mängida ei saaks ja tänu sellele Milani vastu sel hooajal ta mängida ei saagi. Mis oleks saanud, kui Strootman poleks ennetavalt jalga eest ära tõmmanud? Wallace oleks ta sääreluu purustanud ja oma elust juba kaks hooaega väljas olnud mängija suure tõenäosusega oleks oma karjäärile kriipsu peale tõmmanud!
            Karjääri lõpetavast vigastusest oli selles olukorras küll asi kaugel. Selliseid tacklinguid tehakse igas mängus ja korduvalt. Samas olen nõus selle osaga, et tagantjärgi karistatud võiksid saada kõik sukeldujad (kaasa arvatud juve mängijate omad), ehk lõpeks siis see näitering platsil ära.

            Ülejäänud videode koha pealt - mina ei heidaks kohtunikele midagi ette, kui nendest olukordadest oleks kaart otse punane olnud. Vägagi ohtlikud ja rumalda vead mõlemad. Cuadrado kombel suure hooga korgid ees tugijalga minna ei ole ok, vahet pole kas 1 või 2 jalga ees.

            Kommentaar


             Seda oligi arvata,et C*nt hakkab jälle mingi oma Juve vihkamist välja näitama,tüdruku kombel nutma ja kogu maailm on süüdi selles,et Roma lihtsalt pask on

             Kommentaar


              Strootmani kohapealt ei ole midagi kobiseda. Punkt.

              Muus osas hinnaku igaüks ise kas kaarte lehvitatakse sama kergelt igale meskonnale või ei. Aga järgmisest hooajast on videokordused ja eks ikka tekib vaidlusi olukordade tõlgendamise üle, siis vähemalt peaks suur osa ilmselgelt paska välja roogitama.

              Oleks videokorused, oleks saanud Stroot kollase ja mäng edasi läinud?

              Kommentaar


               4 dummies with A.S. Roma jerseys hanged in front of the colosseum during the night under a sinister banner "sleep with the lights on"

               Kommentaar


                Olgu siinkohal märgitud, et särgid olid De Rossi, Nainggolani ja Salahi omad. Üks oli nimeta.                Kommentaar

                Working...
                X