320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pervert.

    Aga jah Destroga vist on kokkulepe olemas ning Juve/Inter hoidku käed eemale ja vahetagu Pazzo ja Quags omavahel ära parem. Buffon olla ka Mattiale helistanud, aga seal vist enam moosida ei anna.

    Medicali läbis edukalt Pirsi, kes toodi Taddei/Rosi kõrvale paremkaitsjaks. Naised patrasid midagi Witselist ka, kuigi ootaks rohkem jutte uuest keskkaitsjast.

    Kommentaar


      Kommentaar


        PALJU ÕNNE MAAILMA PARIMALE !!! Viimane TÕELINE jalgpallur!!!


        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Õnne De Rossile,count mainis asja tuuma juba ära!!!

          Aga tõesti peale kõiki neid perverssusi mida cannu naistega korda saatis, rääkisid need kortsus, rippuvate rindadega ja kadaka põõsastega neiukesed õiget juttu.




          "Sitta see EM, ma saan liituda maailma parima jalgpalli klubiga, ma saan mängida koos viimaste tõeliste jalgpalluritega, ma saan treenida maaima parima treeneri käe all, ma saan mängida maailma parimate ULTRATE ees ja ma saan olla osa selle tõeliselt suure jalgpalliklubi ajaloost.Hey Roma siit ma tulen!!!"

          Mattia Destro.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust

            "Sitta see EM, ma saan liituda maailma parima jalgpalli klubiga, ma saan mängida koos viimaste tõeliste jalgpalluritega, ma saan treenida maaima parima treeneri käe all, ma saan mängida maailma parimate ULTRATE ees ja ma saan olla osa selle tõeliselt suure jalgpalliklubi ajaloost.Hey Roma siit ma tulen!!!"

            Mattia Destro.

            Kommentaar


              Solfice postitus - made my day
              Tegelt, kui aus olla on jube kahju et suutsime Destro ka käest ära lasta.

              Kommentaar


                Algselt postitas noorfänn Vaata postitust
                Solfice postitus - made my day
                Tegelt, kui aus olla on jube kahju et suutsime Destro ka käest ära lasta.
                Ma ei usu,et me eriti üritasimegi. Meil maailma laisemad tegelased tegelevad üleminekutega...
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Destro siis olemas. Rahul ! Midagi head ka vahepeal, mitte mingid Kastanid ja Dodod.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Castan oli viimases sõprukas väga legit minuarust, aga eks Liverpool vastu selgub rohkem tema talendist. Aga väga rahul, et Destro meil, lõpuks see kamm läbi. Nüüd täna Liverpooli vastu sõprukat vaatama, yo! Destro vist ilmselt mängida ei saa(?) Igastahes teeme hea matši ja võtame võidu!

                    Kommentaar


                      ee... Destro on Itaalias, mäng on USA-s.

                      Kommentaar


                        Oskab keegi öelda mis kell tänane mäng hakkab Eesti aja järgi? Igal veebilehel on algusajaks märgitud erinev aeg
                        "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                        Kommentaar


                          01.30 jäi kusagilt meelde. Ei pruugi tõele vastata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            01.30 jäi kusagilt meelde. Ei pruugi tõele vastata.
                            Selge, tänud!
                            "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                            Kommentaar


                              Itaalia meedia väidab, et Di Benedetto paneb arvatavasti pillid kotti ja taandub Roma presidendi kohalt ning tema ametipostile peaks tulema mees nimega James Pallotta.http://www.football-italia.net/21530...roma-president
                              "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                              Kommentaar


                                Teise Ameerikas mängitud sõpruka järel võib öelda, rünnak on hea, keskväli normaalne, arvatavasti läheb järejest kindlamaks, ja kaitse on ikka rabe. Loodame, et kaitse saab ikka kindlust juurde. No ma ei tea miks seda Taddeid klubis hoitakse, täielik tigu kuubis. '
                                Isiklikult üllatas mind Ameerika poisi mäng, oli parim selles mängus ma arvan, lõi ju ka värava.

                                FORZA ROMA FORZA TOTTI
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                                FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                                Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X