320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu esimene reaktsioon oli võrreldav internetis ringleva sõimuga, aga seda videot vaadates tuleb tunnistada, et võis ikka valus olla küll. Iseasi, kas kukkumine nii efektne pidi olema.

    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Täpselt samamoodi ei pea näost kinni võtma kui vastu nina saada jms aga ometi on see sageli refeleksidest(?) tulenev esimene reaktsioon. Oleks tegu mingi sari kukerpallitajaga, ma saaks virisejate pointist, aga antud juhul tundub et loogiliste järelduste tegemine pole iga vnna trump-ala. Mis muidugi ei tähendab et ma ei võiks eksida ja DeBossi tegigi eluteatrit.

      Kommentaar


        Arusaadav, et oli valus. See pole esimene kord, kui tolle jala vastu on jõhkrutsetud.

        sigpic

        Kommentaar


          Maareku videost kenasti näha, et Dainelli poolt inetu temp. Pisut ülereageeritud vast, kuid hoidke mögin omale siitmaalt, tegemist ikkagi itaalasega, kellel vähe teised emotsiooni ja tegutsemis normid/tavad kui meil siin põhjas. Ka sellises situatsioonis.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Peldiku uks töötab ideaalselt hetkel.....Candreva lustib Printeri vastu....seni pole lukk kinni kiilunud. Kusjuures ma hetkel viibingi eurovisiooni maal....siiski vist Birgitit ei näe...tulen ennem koju.

            FUCK DE PUSSY FUCK ROTTI FUCK YELLOW SUIT!!!!!!!!!!
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Interi vastu suudab see hooaeg igaüks lustida ning lukk kiilub peldikul arvatavasti varsti jälle kinni ja mis see Rootsis toimuv eurovisioon veel siia puutub.

              LAZIALE PEZZO DI MERDA!!!!!!!!!!!!!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

              Kommentaar


                Külamutid ajavad et Ajaxi Toby Alderweireld on tuleval aastal Roma mängija. Mis saunas sellest räägitakse?

                Igatahes oleks väga tervitatav lüke.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                  I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                    Roma-Lazio derbys on päris kõvad mängumehed ja veel kõvemad Treenerid! (3:1).
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      Peale viimaseid mänge pole vist väga mõtet Milaanost ülesõitmist Pärnus grupiviisiliselt vaadata, aga kui on osavõtjaid ja inimest kes koha välja pakuks, siis võiks endats märku anda ja hakkaks asju ajama...

                      seniks vahime seda anomaalset pilti , ehk siis põhjust miks ei ole järmine hooaeg CL-s , kahju
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Peale viimaseid mänge pole vist väga mõtet Milaanost ülesõitmist Pärnus grupiviisiliselt vaadata, aga kui on osavõtjaid ja inimest kes koha välja pakuks, siis võiks endats märku anda ja hakkaks asju ajama...
                        kõik on nii poolkõvad, et ma ei saa oma asju vastavalt sättida. 100% garantiid oleks vaja (eile), aga teinekord planeerib paremini. edu.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust

                          Minu eelistus uue hooaja treeneripingile on Frank de Boer, kes Ajaxiga juba 3 järjestikust tiitlit taskupistnud, vaja on meeskonna mängu ja taktikalisi käike, mitte peaga vastu seina jooksta nagu täna.Andreazzoli paraku pole nii andekas, et suudaks meid ka järgmine aasta scudettole tüürida.
                          Kui Chievo suguseid meeskondi võita ei suuda, siis Scudetto ja Cl kohad jäävad tahest tahtmata kaugele.
                          kuidas te suudate ikka veel oma scudettost jahuda? teil on poolteist head mängijat tiimis ja 3-4 talendikat tulevast (võib-olla isegi) jalgpallurit. te olete nagu inglismaa maksabassein - jahute oma minevikust ja minevikust, lihtsalt nad ei ole nii geikutid kui teie. hetkel olete te milanist, juvest, napolist, fiorentinast selgelt nõrgemad ja lazioga samal pulgal, CL koht ka ikka päris kaugel kui aus olla. ma mõistan et peab olema optimistlik aga debiilistuda ka ei maksa, tähendab võib küll ja kindlasti on lõbus olla debiilik aga milleks see?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            kõik on nii poolkõvad, et ma ei saa oma asju vastavalt sättida. 100% garantiid oleks vaja (eile), aga teinekord planeerib paremini. edu.
                            Ma ei oska ausalt öeldagi mis juhtus. Kuhu on kadunud kõik Pärnu linna suured vutifännid. Siis kui oleks võimalik üks vähe huvitavam isumine teha on kõik kadunud. F.Totti, tofoa , athletico ? Kus mängu vaatate???

                            ja head emadepäeva JanK
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kuule count, mida JanK valesti ütles? Kui vaadata sisselastud väravaid siis ollakse ees ainult Pescarast. Tegemist sisuliselt kõige nõrgema kaitseliiniga Serie-As. Poolkaitse ei jõua kaitsesse tagasi ning samuti ei suudeta ründajaid palliga toita. Jumal tänatud Osvaldo, Lamela ja Totti eest, kes on kolme peale paugutanud 43 väravat. Kui nende kolme asemel oleks samal tasemel mehed kes kaitseliinis- või enamus poolikus siis võitleks Roma Serie-As ellujäämise eest.
                              Roma mängupilt koliseb igast otsast, lisaks sellele ollakse ilma kindla treenerita. Mina ei näe mitte midagi positiivset ei praegu ega ka pikemas perspektiivis. Ja ma ei väida seda parastamiseks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas KihnuViive46 Vaata postitust
                                Kuule count, mida JanK valesti ütles? Kui vaadata sisselastud väravaid siis ollakse ees ainult Pescarast. Tegemist sisuliselt kõige nõrgema kaitseliiniga Serie-As. Poolkaitse ei jõua kaitsesse tagasi ning samuti ei suudeta ründajaid palliga toita. Jumal tänatud Osvaldo, Lamela ja Totti eest, kes on kolme peale paugutanud 43 väravat. Kui nende kolme asemel oleks samal tasemel mehed kes kaitseliinis- või enamus poolikus siis võitleks Roma Serie-As ellujäämise eest.
                                Roma mängupilt koliseb igast otsast, lisaks sellele ollakse ilma kindla treenerita. Mina ei näe mitte midagi positiivset ei praegu ega ka pikemas perspektiivis. Ja ma ei väida seda parastamiseks.
                                sisse lastud väravaid pole mõtet vaadata, kui oled teadlik, kes seda laeva juhtis.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X