320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd kui suurem kibestumus läinud on võib hooaja positiivseid külgi vaatlema hakata.

    1. Tegelikult sai meie käest maksimum punktid ainult Chievo.
    2. Põnevust oli mängudes rohkem kui rubla eest, eelkõige tänu Zemanile.
    3. Totti tõestas ennast järjekordselt jumalana.
    4. Võideti Juvet, Napolit, Milani, Fioret - e siis top4.
    5. Marquinhos!!!
    6. Liigatabelis eespool Naziot.
    7. Osvaldo, Lamela, Totti 10 + väravat.

    To be continued...
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Kurb, aga negatiivseid fakte tuleb kindlasti rohkem kui 70.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Allegri siis jääb Milani ja Roma uus treener on suur küsimärk endiselt.

        Kommentaar


          Tundub, et Ballardini on tulekul.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Stekburx Fulhamis, Ciao krõll!

            Kommentaar


              See tähendab et see Santose Rafael tuleb siis. Ja Benatiale pidavat väga lähedal olema! Selle võtaks küll suurima hea meelega vastu! Aga tra see treeneri värk tuleks nüüd kiiremas korras ära lahendada, pärast jälle nuss et ei ole piisavalt aega meeskonda tundma õppida jne. Ise arvan et ju Blanc tuleb, koos Candelaga. Oleks isegi rahul, uut lähenemist olekski vaja. Saaks peale Benatia Alderweireldi ka oleks kaitse lukus.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar



                Kommentaar


                  Ciao Baldini

                  Kommentaar


                    Kisub ka see suvi kahtlaseks katsetamiseks...kas oli vaja siis Baldini vallandada, mulle ta meeldis inimesena , tundus sümpaatne kuju , asjad ei liikunud päris õiges suunas, aga samas kas on mõtekas võtta nüüd 3-ndal aastal keegi täiesti uus pulti, vaevalt, et see midagi nii naljalt muudab.Oleks ise jätkanud Baldini-Sabatini duoga...

                    Stekelenburg tundus, et kibeles ise minema ja samas, ega tundub, et meeskond teda väga omaks ei võtnud ka, jaanuaris nagu tundus, et asjad hakkavad Stekega paremuse poole liikuma, võttis mees isegi itaalia keele kursusi.

                    Iseenesest Stekelenburgil on klassi küll, aga tõesti väga õnnetuks kujunes kuidagi see periood meie juures, lollakad punased kaardid, vigastused, Zeman jne... algusest peale ei klattinud, samas millegipärast Stekega väga kindlat tunnet ei tekkinudki väravas, olid mõned väga head mängud , aga jäi puudu midagi ja oli näha, et mees ei tunne ennast just kõige kodusemalt Romas. Ilmselt uue treeneriga oleks ta olnud nii või naa esikinnas...Fulhamis vaevalt teda kiiremini edu saadab karikate võitmisel.

                    Treenerikohapealt on minu enda hetke kindel esivalik saadaolevatest variantidest Blanc+Candela tandem, tundub kõige lollikindlam, Mancini ei suutnud staare täis Cityga ka väga stabiilseid esitusi näidata ja üldse jäädi euroopas kahvatuks, seega tundub selline ebakindel valik.

                    Mancini iseenesest on pull vana,teeb ka platsikõrval häält, selline sümpaatne ja karismaatiline kuju, kellel Mourinhole sarnane X faktor,aga samas kahtlen, et ta meie tiimiga suudaks hetkel väga kõrgetasemelisi ja stabiilseid tulemusi näidata.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kuidas võib see Baldini vallandamine Lamela saatust mõjutada?
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Teda ei vallandatud minu andmetel

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Teda ei vallandatud minu andmetel
                          Oi jah, minu paha Lugesin veidi valesti, aga kui eeldame et saab kinga? On tal Lamelaga mingi eriline side?! Mulle on lihtsalt mitu "kuulujuttu" seaoses Lamela Liverpooli siirdumisega silma jäänud. On ju klubidel head suhted.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Baldini lahkus poolte kokkuleppel. Läheb ilmselt Spursi. Lamela ja Liverpooli teemal pole Roma poolt ühtegi kõlakat kuulnud.

                            Kommentaar


                              Baldini väga vaevalt Spursi läheb, päris nii kiirelt Spurs neid asju ei aja ja AVB-le võib 3-e ära panna eelmise hooaja eest.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Spurs are poised to appoint Franco Baldini as their technical director after the Italian left his post as general manager of Roma

                                Kommentaar

                                Working...
                                X