320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu kas te olete kõik ära unustanud 26 mai 2013 ??? Mingi kollektiivne amneesia. Meid on häbistatud ja alla lastud, siin pole mitte millegi üle õnnelik olla. Strootman või Eriksen või Eto , keda kotib. 26 mai saadeti kogu see klubi ametlikult p*tsi. puhake rahus.

    "FORZA" Sabatini ja Lazio suurim fänn Andreazzoli !

    Ja ainuke õige mees, kes julges midagi öelda, OSvaldo, tuleb nahhui saata? MIKS? Idioodid olete v? Sellepärast et ta julges öelda seda mida kõik mõtlevad on ta nüüd paha inimene v? Ei kõlba enam väravaid lööma v? Idiootsus
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Leia pitidelt kaks erivust mille üle rõõmu tunda.





      Ja Garcia ??? Mingi konnaõgijast mitte keegi tuuakse pukki...oot kuidagi tuttav tsenaarium...kas mitte sama ämbrit ei ole tehtud viimased 10 aastat?? Tiitlid tulevad jjja tulevad
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Ja Garcia ??? Mingi konnaõgijast mitte keegi tuuakse pukki...oot kuidagi tuttav tsenaarium...kas mitte sama ämbrit ei ole tehtud viimased 10 aastat?? Tiitlid tulevad jjja tulevad
        Asi on ju kaugel samas ämbrist. Roma viimased viis treenerit olid kas treeneridebütandid või treenerid, kes polnud varasema 30a jooksul võitnud ühtegi liigatiitlit. Sellega võrreldes on Garcia massiivne samm edasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Asi on ju kaugel samas ämbrist. Roma viimased viis treenerit olid kas treeneridebütandid või treenerid, kes polnud varasema 30a jooksul võitnud ühtegi liigatiitlit. Sellega võrreldes on Garcia massiivne samm edasi.
          Ligue 1 tiitel on ajudega jalgpallisõbra jaoks sama väärtusega mis Aserbaidžaani kõrgliiga teine koht. Ma ei tea ühtegi prantslast kes suurel laval viimase kümnendi jooksul midagi saavutanud oleks???! Ühesõnaga mul on vägaaa hea meel kui ma eksin, aga selle tõenäosus on sama suur kui see et Uuu heteroks hakkab
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Asi on ju kaugel samas ämbrist. Roma viimased viis treenerit olid kas treeneridebütandid või treenerid, kes polnud varasema 30a jooksul võitnud ühtegi liigatiitlit. Sellega võrreldes on Garcia massiivne samm edasi.
            pole võitnud liigatiitlit pole minu jaoks näitaja.

            Kommentaar


              Issand, Maicon on juba paks
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Hooaja esimene sõprusmäng

                Kommentaar


                  Maiconil on üks väga hea omadus, mida pole hetkel meie ühelgi äärekaitsel.Mees suudab väravaid lüüa kui vaja ja võimalust, ei lao telliseid, omab löögioskust.

                  Vanus tiksub muidugi juba 32 peale juuli lõpus, lisades siia juurde väga kesise hooaja Citys, siis väiked ohumärgid on üleval, ilmselt üle 1-2 hooaja siit ei tule.Samas kui ausad olla, tasuta saadud kogemustega mees, siis ega hetkel polegi turult väga paremat alternatiivi võtta.

                  Ma isiklikult mõtlesin, et Marcose oleks võinud müüa Barcasse ja vastu saada Sancheze + 5-10 milli cashi.Barcas neid ründajaid võtta kyll, aga kaitsetega on kitsas käes.

                  Arvestades, et meil on vaja vasakäärt, siis Sanchez oleks kui rusikas silmaauku, mäletame ju kõik kuidas ta Udinese eest ulme mänge tegi.

                  Igatahes ma oleks väga rahul kui me soetaks kas Nani või Sancheze.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Suve alguses olin ma üsna kindel et Alexis Barcast lahkub, aga siis müüdi Villa. Ja muidugi kõikide juttude järgi on PSG üsna üsna lähedal tehingule.

                    Teisest küljest on selgeks tehtud Barcale, et Silva PSG-st ei lahku ja seega peaks Barca justkui tegema kõik et Marcos endale napsata. Barcal pappi on ja kutt ise väidetavalt parema meelega Hispaaniasse koliks...Seega ma arvan et Alexis + cach on endiselt teoorias võimalik. Roma seisukohal on muidugi küsitav, et miks peaksid nad Barca pakkumist eelistama PSG rahapakile. Seega praktikas on Marcos PSG-s uuel hooajal.

                    Kommentaar


                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Marcos siis tänas fänne ja meeskonnakaaslasi ja siirdub Pariisi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Marcos siis tänas fänne ja meeskonnakaaslasi ja siirdub Pariisi.
                          Suured tänud talle 30 miljoni eest, muidu saadud raha. Edu talle Pariisis!
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Marcos siis tänas fänne ja meeskonnakaaslasi ja siirdub Pariisi.
                            kus see info pärineb?

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                                Suured tänud talle 30 miljoni eest, muidu saadud raha. Edu talle Pariisis!
                                35 milkut saite.
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X