320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    peaaegu 5 maksime

    Kommentaar


      ma ei tea mis aine all te siin kõik ringi liigute ja edasi elate , aga reaalsuses on lood sellised

      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar




        ja nüüd sülitatakse legendide pele. mis järgmisena? see on juba täielik lugupidamise kollaps. jään juba huviga ootama de rossi müügiteadet...

        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust


          ja nüüd sülitatakse legendide pele. mis järgmisena? see on juba täielik lugupidamise kollaps. jään juba huviga ootama de rossi müügiteadet...

          Numbri teemal konsulteeriti ka Aldairi endaga ja ta andis oma nõusoleku.Loodetavasti on see Strootmanile motivatsiooniks mitte failida ja kanda auga seda särki.

          De Rossi ei lahku, Garcia isiklikult ütles, et De Rossi pole müügiks.
          sigpic

          Kommentaar


            Lotito ütles ka, et Hernanes pole müügiks....me kõik teame, et Hernanes müüakse nii või naa.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              De Rossi ka trennis tagasi.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Mis värk fännidel Ossiga on?


                  Või üleüldisemalt. Miks Roma fännid järjepidevalt kõiki mängijaid peale Totti perse saadavad?

                  Kommentaar


                    Oss on ju sisuliselt algusest peale teatud osa fännide käest saanud. Selle suve jooksul on korduvalt teda plakatitega tervitatud ja igasugu asju hõigatud. Oss mingi hetk kees üle ja läks veel põrkama ka. Mingi teine grupp tegelasi jälle just hiljuti avaldas talle toetust.

                    Järgmised "lemmikud" on olnud Pjanic ja Bazaretti, kellest esiemene on vahepeal virisev jugo ja teine sittus konkreedselt täis eelmisel hooajal. Erinevalt põrkavast Oss-ist lubas Pjanic ennast kokku võtta ja ütles et fännide vihast saab motivatsiooni et sel hooajal ennast parandada.

                    Aga et miks perse saadetakse? Rahul ei olda olukorra ja tulemustega ilmselgelt. Itaallased/roomlased pole ju mitte vähe agressiivne rahvas ka.

                    Kommentaar


                      Miks nad siis tulemustega rahul pole? Pm teie nina alt võttis rubentuss Scudetto ja CL finaali jõuda on ju omaette saavutus. Kahju jah, et Bayern oma võttis. See Itaalia karika kaotus Laziole pole mainimist väärt. Olid ju algusest peale seatud suuremad prioriteedid.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        De Sanctis kohal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          De Sanctis kohal
                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          - Seejärel siis Napoli.... kuigi jah, too mäng on äärmiselt kahtlane, kuna isegi poole jõuga peale minev Napoli ei tohiks niimoodi kaotada ning selle klubiga seoses on varemgi veidraid asju olnud (eesotsas väravavahiga, kes vihastab oma ründaja värava peale.).
                          Tursk teab

                          Kommentaar


                            Tere tulemast, Morgan! Vähemalt on Itaallane, mina olen rahul.

                            Keegi ei oska öelda millal võõrsil vormid müüki lastakse? Tahaks uue särgi ära tellida, aga tahaks nagu võõrsil särgi ka enne ära näha.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Nädala nali:

                              F.Tutty to De Rossi

                              "It will be best if you give us a present rather than the other way around, so stay here at Roma and we will win something beautiful together."


                              WHAT THE FUCK ARE YOU REFERRING ON LETS WIN SOMETHING BEAUTIFUL YOU SON OF A BITCH!!!!!!!! FAILLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Laske mehel minna, mulle tõesti meeldib De Pussy ja mul on temast nüüd tõesti kahju...30 aastat on täis ja klubijalgpallis on kapp tühi...rotid vaid kõik kohad täis pasandanud.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Nädala nali:

                                F.Tutty to De Rossi

                                "It will be best if you give us a present rather than the other way around, so stay here at Roma and we will win something beautiful together."


                                WHAT THE FUCK ARE YOU REFERRING ON LETS WIN SOMETHING BEAUTIFUL YOU SON OF A BITCH!!!!!!!! FAILLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Laske mehel minna, mulle tõesti meeldib De Pussy ja mul on temast nüüd tõesti kahju...30 aastat on täis ja klubijalgpallis on kapp tühi...rotid vaid kõik kohad täis pasandanud.
                                Roma fännina peaksid sina ka ju tahtma et De Rossi alles jääks.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X