320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korralik närviden*ss

    Esimesed 20 mintuit surus pm aind Parma ja samamoodi jätkati viimased 10 minutit, kus Rooma kuidagi kahtlaselt palju ära vajus.

    Nagu arvata oli siis tänase mängu ära mängimiseks peab tegema imelist mängu keegi paarist Totti-Pjanic. Juba üksi esimesel poolajal sai ta kirja väravasöödu ja 3 killer passi. Korralik Parma lollitamine.
    Ja muidugi värav pidi täna tulema täiesti lambist kohast ja kes siis veel kui mitte meie oma Hunt-Adem! Külmavereliselt ja kindlalt.

    Kreeklased kaitses on päris ok. Miinustena on näha et Torusiil vapsee ei tõuse ja Khloeebas natuke tõuseb kuid sama tulutult nagu Cole või kes iganes seal vasakul meil parasjagu rünnet toetama peaks.

    Teisel poolajal vähe suurem surve peale ja kui kahe väravaline edu, siis ootan et Garcia paneks 9Goli , Pjanici ja Kandossi puhkama ära!

    FORZA ROMA!

    e: mis n*ss se on et selle aasta liiga meistri mängu ei näidata HD-s ? kas kellegil on paremat striimi pakkuda , kui see : http://footmax.org/flash2.php
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Teisel poolajal piisas Torusiili brainfartist nurgalöögil kaistmisel et terve poolaeg täiesti närvihaigeks teha. Õnneks tegi Härra Garcia õiged vahetused ja 88 minutl võttis Härra MIRALEM kätte ja tõmbas 20 meetri pealt otse lati alla ja 1:2 on tõsiasi. Imeilus! Sellistel hetkedel on võrratu olla maaima parima jalgpalliklubi fänn! MI ARMORE!

      GRANDE MIRALEM!!!

      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Ja jälle oli Parma see, kes meie võrku suutis sahistada. Aga noh 3p olulisemad kui mingi lambirekordid.

        Kommentaar


          Rasked 3 p toodi Parmast ära hea meel Ademi värava üle ja suppppper värav muidugi Miralemilt.
          12 p ja teine positsioon ning rubel kah, aga jah täna sai 1 sisse imetud seega secondo posizione.
          Järgnevad jälitajad 4 punkti kaugusel ehk väike vahe kasvatatud.

          Forza ROMA!!!!!!!!!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

          Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

          Kommentaar


            MIRALEM!! MIRALEM!! JOOOODIIIK!!!

            Tra ma teadsin seda, kui see karistuslöök tuli ma ütlesin oma teisele poolele, et see on Miralemi koht ja ta lööb ära.

            4 mängu - 12p!

            Listening_@scudetto.mp3
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              MIRALEM!! MIRALEM!! JOOOODIIIK!!!

              Tra ma teadsin seda, kui see karistuslöök tuli ma ütlesin oma teisele poolele, et see on Miralemi koht ja ta lööb ära.

              4 mängu - 12p!

              Listening_@scudetto.mp3
              Samad lood siin! Aind et teine pool rahustas mind ennast , et "ära muretse, Pjanic lööb ära!" Ja milline kokkusattumus, et täna , minu 9ndal karkluse aastapäeval teeb Joodik isiklikult mulle sellise kingituse! Aitäh Miralem, Aitäh ROMA!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Samad lood siin! Aind et teine pool rahustas mind ennast , et "ära muretse, Pjanic lööb ära!" Ja milline kokkusattumus, et täna , minu 9ndal karkluse aastapäeval teeb Joodik isiklikult mulle sellise kingituse! Aitäh Miralem, Aitäh ROMA!
                Mu teinepool tervitab sind ja su teistpoolt, neil vist veel rohkem hea meel et Roma võidulainel on Su karskusega peaks midagi ette võtma muidugi.

                Aga veel positiivseid uudiseid, meien oma hundikutsikas ROMAGNOLI andis täna Chievo vastu assisti ja lõi võiduvärava ka. Sampa peab meile ikka väga tänulik olema, et me oma poisi nende hoole alla saatsime natukeseks.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Cole leidis sõpru

                    Kommentaar


                      Cole oleks nagu photoshopitud sinna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        GRANDE MIRALEM!!!

                        Lol.

                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          Tanti Auguri CAPITANO 38 aasta sünnipäeva puhul!

                          Oli aasta, siis 2002 kui oli MM, kui minust sai Itaalia ja AS roma fänn ning ennekõike võlus mind Francesco Totti mäng, kuigi see turniir ei lõppenud just kõige edukamalt Itaaliale ja Tottile ja sellest ajast on ka Itaalia jalkast üks koledamaid mälestusi minu jaoks.
                          Kuid siiski sai 2002 minust Itaalia ja AS Roma fänn ning sellest ajast saadik lemmik mängia Totti. Mul on ka meeles, kui mu onu ja tema poeg küsisid ühe autosõidu ajal, kes on mu lemmikmängija, alguses pakkusid Zizut ja järgmisena ülatuslikult Itaallane kelleks oli Totti. Ma olin pikkalt imestunud, et kuidas nad nii kiiresti arvasid ära, samuti oli see esimene kord, kui seda mult küsiti.

                          AS Roma Eesti fännklubi võiks küll ära teha, isegi soomlastel on, miks mitte meie.
                          Loodan, et jutt polnud liiga imal.

                          Veelkord Tanti tanti tanti Auguri CAPITANO!!!!!!

                          Forza ROMA!!!! FORZA CAPITANO!!!!!

                          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                          Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                          Kommentaar


                            Ja viimase mängu kokkuvõtte kah.
                            Laupäeval tuleb Hellast kindalsti võita, et kahele tähtsale mängule positiivse meeloluga minna.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                            FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                            Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                            Kommentaar


                              Sünnipäevalaps eeldatavasti alustab pingilt, et siis äkki suure aplausi saatel sisse vahetada?

                              Veel käivad kõlakad, et Parades võib saada võimaluse. Seda tervitan.

                              Kommentaar


                                Totti siiski alustab, aga Destro samuti!

                                ROMA (4-3-3) vs Verona

                                26 De Sanctis; 13 Maicon, 44 Manolas, Yanga Mbiwa 2, 3 Cole; 15 Pjanic, 20 Keita, 4 Nainggolan; 22 Destro, 8 Ljajic, 10 Totti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X