320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Onazi on põhjusega pingle vajunud....vahetusmehena käib küll, kui vastast vaja jooksutada...aga, olen ka nõus temast loobuma....Morrison ju ka tulemas...krt need mustad ikka naljalt Lazios läbi ei löö....mõned erandid on....Keita võiks ka erand olla
    Ära Minalat veel maha kanna.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Õigus, Minalat maha ei kanna!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Kurat see ikka nii vinge särk!
        Teine link kahjuks errorisse jooksnud....ei tea kas juba pood tühjaks müüdud
        Jah, mammud läks juba!
        SOLD OUT. ISCRIVITI ALLA NOSTRA NEWSLETTER PER ESSERE INFORMATO SUBITO SULLE NUOVE DISPONIBILITA'.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
          Jah, mammud läks juba!
          See särk Candreva nimega oleks olnud küll midagi ilusat!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            See särk Candreva nimega oleks olnud küll midagi ilusat!

            Pigem Mauri, il capitano.
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Selle ajaloolise särgi ja aastaga 2015 jah Stefano Mauri nimega särk oleks aktuaalsem. Mauri on vaatamata skandaalidele ja väljakult eemale olemisega näidanud meeletut võitlushinge ja on Lazio kindel kapten. Lazio Pirlo!
              Candreva parimad ajad on veel ees! Antonio uno di noi!!!!!!!!!


              Aaaa ja Morrison on ametlikult Lazio materjal suvest! Number 4
              Ilmselgelt peab piolinwa CL koha võtma sest Lotito juba tugevdab koosseise kahel rindel võitlemiseks.
              Peab rahul olema, kui Lazio B-meeskond on tugevam, kui ac grossil......speaks volumes!!!!!!!!!!!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Injury report:
                Straigt from Rome:
                De Vrij on liigamängus olemas, Anderson 2-3 nädalat väljas, Mauricio?, Ederson?, Gentiletti aprilli keskpaik.....
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Perea täna siis Paideias ülevaatuses. Lazio pole mingi inter või gross...kui häda käes toome pojad küla pealt koju. Edu ja talenti Pereale! See on sinu võimalus. Back-up keskväljalt ja äärepoolikutelt on palju vingem, kui aegu tagasi. Make us proud!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Nagu ma ennist ütlesin võib Lazioga viimasel hetkel ründaja siiski liituda, kui peaks mingi hea combo tekkima. Perea on juba olemas, aga hetkel on veepinnal 3 nime:Bergessio, Matri ja Gignac Marsellist. Elame näeme.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Kui KÕIK mängijad on pasad väljakul ja Cesena võidab sind ründava jalgpalliga siis peab viga olema selles habemega putslõustas nimega piolinwa aka juustuhabe. UUU HQ on seda alati väitnud ja jääme endale kindlaks. KAO SEAPUTSI KURADI PUTS PASAVITT.
                      Oleks siis me pidevalt mängu kontrollinud ja ces niisama kobistaks kontratega...ei....masendav treener....masendav vitt oled sa. piolinwa.
                      Diego Pablo Simeone, uks on sulle alati avatud! Ainuke tipptreener Lazio südamega!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                        Kui KÕIK mängijad on pasad väljakul ja Cesena võidab sind ründava jalgpalliga siis peab viga olema selles habemega putslõustas nimega piolinwa aka juustuhabe. UUU HQ on seda alati väitnud ja jääme endale kindlaks. KAO SEAPUTSI KURADI PUTS PASAVITT.
                        Oleks siis me pidevalt mängu kontrollinud ja ces niisama kobistaks kontratega...ei....masendav treener....masendav vitt oled sa. piolinwa.
                        Diego Pablo Simeone, uks on sulle alati avatud! Ainuke tipptreener Lazio südamega!
                        Lazio fänni identiteedi kriisi ulatus on ikka karjuv. Oma Tottit teil pole ega tule, treenerid on klounid, kangelased väljamõeldud ja unistused helesinised nagu teie särgidki.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Lazio fänni identiteedi kriisi ulatus on ikka karjuv. Oma Tottit teil pole ega tule, treenerid on klounid, kangelased väljamõeldud ja unistused helesinised nagu teie särgidki.
                          Kevadel pidi ju UUU sõnul terveks saama "staarkaitsja" genitaal-etti, kellest vist ükski normaalne inimene kuulnud pole - sellise CV-ga ei saaks isegi grossi poodi koristajaks.
                          Suhkruhaige

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                            Kevadel pidi ju UUU sõnul terveks saama "staarkaitsja" genitaal-etti, kellest vist ükski normaalne inimene kuulnud pole - sellise CV-ga ei saaks isegi grossi poodi koristajaks.
                            Pasaletico posti ma ei viitsi kommenteeridagi....lootusetu juhtum.
                            Aga mulle nii meeldib, kui mingi grossi vend hakkab siin juustuvõileibu tegema.....normaalne vend oled sa. Milan koosneb tõesti abordijääkidest kellest Mourinhod, Angelottid ja muud vennad on ammu mahlad välja pressinud ja siis teie perseauku puhkusele on sõitnud. AGA NEIL ON TUNTUD NIMI....common simmo situ kukleid oma luuludega......Gentiletti saab terveks ja koos De Vrij-ga saavad neist ühed kindlamad CB-d Serie-As. Nagu Andre Dias ja Giuseppe Biava ei öelnud kellegile midagi....siiski olid nad Serie-A parimaid CB-id. Aga noh u know best milanista/grossita. Mexese pildile ona ja pidu!!!!!!!!!!Ta ju on nimi ikkagi.

                            Aga kokkuvõttes õnne Klosele, kes on ikka Kunn. Piolinwa kao vittu!!!!!
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Return Of The Cheesebeard! Selle nädalavahetuse pro tip - kui sa peksad 2015 aasta Bilani kaks mängu järjest, ei tasu hakata arvama et oled järgmine Mourinho nüüd sellepärast valmis. Suvaline Cesena või Empoli või Serie C allstars võib su unelmad brutaalselt purustada. Petkol oli vähemalt vabandus, et tal võtab aega ennast kurssi viia itaalia liigade väiksemate meeskondadega, aga millega kuradiga vabandab ennast Pioli?


                              Atltico ja staarmölakas LEL
                              0.3/10 objektiivselt ürituse eest aga samas nii piinlik, et tegelt ajas täitsa naerma hetkeks










                              Show must go on!

                              Kommentaar


                                Lazio vist väga midagi ei teinudki transferi aknas? Gonzales laenati välja? Edersoni taheti swappida Bergessioga....ühesõnaga läks nii nagu UUU HQ Tallinn ennustas.
                                Klose Genoa vastu ei mängi kuna selg vigane.
                                Anderson, Braafheit ja De Vrij tagasi trennis....Anderson kindlasti olemas.
                                Gentiletti trennis veebruari lõpust ja väljakul märtsi keskelt....nagu ennstasin on ta varem tagasi.
                                Loodame siis terveks saanud meeste peale sest CheeseBeardi peale pole mõtet panuseid panna....ime oma mune lohh.
                                Loodetavasti Ederson pole põhjani solvunud ja saab need vähesed mängud ennem järjekordset vigastust abiks ka olla.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X