320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Lazio vist väga midagi ei teinudki transferi aknas?
    Galliani ukse taga nähti kerjuseid Pazzinit küsimas. Pazzini ei soovinud nende säästulepingut.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Puzzini hea diiliga laenu backupiks ok. Aga muidu nagu 'who the fuck is puzzini?
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Puzzini hea diiliga laenu backupiks ok. Aga muidu nagu 'who the fuck is Pazzini?
        Lazio legend, ju.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Demetrio Albertini&Christian Brocchi on Lazio jaoks legendid. Puzzini mercenary klouni võid endal majoneesi peale määrida.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Augsburgi ime aju-Markus Weinzierl



            Lazio munni aju-Stefano Piolinwa aka Cheesebeard aka Juustuhabe



            Ma õnneks mängu ei näinud ja Marchetti punane mind ei koti.....kõiges on süüdi treener. Me oleme ametlikult sama haledad, kui ac grossi. Meeskond on 14 korda parem, aga treener on pool pippot. KAO VITTU MUNNIHABEMEGA PERVERT....ASAP!!!!!!!!
            Kohutav treener....hakka või mõtlema, et perkoputs oli mõistlikum?....ei saanud ikka olla.
            CL selle putslõustaga EI OLE ENAM REAALNE! EDOARDO REJA!!!!!!!! Pane oma ajaleht käest ja sõida kiiresti pealinna.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar




              Genoa peaks vähemalt 10 mängu iga hooaeg särgisponsorina kasutama SS Lazio nime ja logo!



              ps. mine ***** ******* bocky sa ***** ***** ****** on nüüd hea jala käia talvel?

              Kommentaar


                Itaalia sourcide järgi OLI Lazio suvel Allegriga läbirääkimistes, mis olid jõudnud palju kaugemale, kui ainult sweet talk. Lotito tõesti püüdis ja oli õigel teel. Selle meeskonnaga nagu ta meil praegu on oleksime teisel kohal. Aga nii, kui Allegrile helistas keegi old bitchi officist oli see idüll läbi. Ja oli väga üllatav näha meie omi juvelasi siin stuffi mõnitamas Allegri appointimisel pluss veel need taunid, kes tänavale ka jooksid....aga noh te juve fännid ka ju. Allegri polnud kunagi grossi(siis veel ac maxima) probleem...kui sul on kari luusereid ja sitteried siis ei tee treener ju midagi. Juves on kõik otse vastupidi....Scudetto taskus ja CL-s kindlasti tuleb meeskonna tugevus probeemiks.
                Just saying.....

                LAKU PANNI SA KURADI SERBIA-SVEITSI PETKOPUTSI KASUISA JUUSTUJULK!!!!! KAO MINEMA, KUI SUL VEEL VÕIMALUS KAHJU VÄHENDADA!!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Jasper kindlasti suudab leida AC Milani teemast mõne postituse, kus Uuu Allegrile halgusid paneb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Jasper kindlasti suudab leida AC Milani teemast mõne postituse, kus Uuu Allegrile halgusid paneb.
                    Uuu on kogu aeg pro-Allegri olnud.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Minu arust on suht vahva vaadata seda, kuidas mõne aasta tagune rjommalaste pro-Juve on sujuvalt anti-Juveks muutunud.

                      Lazio fännid on vähemalt alati enesele kindlaks jäänud.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Pean tunnistama, et pidasin Interit nagu 2nd lemmikuks kunagi, aga see võis olla seotud mitmete Lazio mängijate suundumisega Trahiire klubisse, Mancini ja Mourinho ja muidugi OH-NOOOOO kaotus
                        Hetkel olen rahul, kui Juve tiitli võtab ja CL võiks samuti hästi minna.
                        Laziost, kolmas kaotus järjest võiks ju tegelt piolinwale lõkke aanuse alla teha? Mina pexaks selle trahabeme kohe minema.
                        Mehi vaikselt tuleb tagasi rivisstusse mis on hea. Aga uudis Morrisoni kohta. Väidetavalt on ta West Hami ja Pizzaratega hüvasti jätnud ja lepingule peale sittunud. Küsimus vähe pädevamatele vendadele....kas on võimalik, et ta saab juba lähiajal Lazio särgi selga tõmmata? Kuna jaanuaris on medical ja särgiesitlus tehtud. Oleks väga vinge, kui saaks. Sest üle pika aja ütleb sisetunne, et Morrison on väga edukas ost nendest rikutud talentidest mida Lotito on mitu korda proovinud. Poisil on annet....no doubt about it.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Anne ja talent on Ravelil meeletu aga ise rikub kõik hea ära. Hea loll mängija.

                          Kommentaar


                            Tiba nagu Hatem Ben Arfa.

                            Kommentaar




                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Lotito duubelmeeskonna kurjad fännid? Mida nad hädaldavad üldse?


                                Titt Natale ja Sutinese on kohutavam meeskond, kui grossi ja me ikka vaevlesime viimase minutini. Tänud Antoniole määrava penalti eest. Peeniztese klounide kaotus oli väga positiivne. Loodetavasti siis Mauri ja Marchetti tagasi Palermo vastu. Anderson kaartidega ilusasti väljas. Piolinwa näksi juustu!
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X