320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu päeva tegi see penalti
    Uuu, kujutad ette jose special caxinho ja teiste expertide nägu kui seda reaalaajas telekast näidati...

    Kommentaar


      Usu või mitte ma ei näinud pealtit!!!!! Aga kohe teen seda :-)
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Caxi mingu v*ttu....in your face irish arse.........GRANDE ANTONIO!!!! Aga loodame, et ta mingit karistust ei saa väravavahi humiliatimise eest .....flutemeister ju mainis kunagi Debiilid.
        Candreva on panenka Kunn....kas tõesti julge ja suur riskija või tabab tõesti õigel hetkel ära kuna vv minema hüppab ja siis teeb kerget humiliationit
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Arvestades, kui üle Lazio kvaliteedist on siis juustuhabe on ikka nõrgim lüli. Kahjuks teist poolaega ei olnud võimalik vaadata, aga mõnusalt hea meel, et tuli võit ja, et Candreva tõi nii winneri, kui oli ka MOTM.

          GRANDE LAZIO E CANDREVA!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Korralik tippvärav Candrevalt.....super.....congrants Caxiass
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Kohutav kuidas normaalseid momente suudetakse voor vooru järel ära vusserdada... enamus võite on mingite imeväravate abil välja võideldud viimased kuud. Pioli on endiselt patuoinas tõesti, mingi 5-7 punkti on täpselt see, mis tema hingele jäävad ja täpselt need punktid ongi CLi koha hind hetkel. Positiivne on Cataldi soliidne ja tark mäng, Onazi on loodetavasti ajalugu või äärmisel juhul hädavahetus mängu viimased 10 minutit. Lulic peaks ka varsti terveks saama, siis on keskväli hooaja lõpuspurdiks valmis. Keital on ka mänguisu tagasi, jättis sitteri löömata , aga muidu oli terav...kui talt autovõtmed ära võtta suveni, siis võib isegi asja saada veel

              Kommentaar


                Cataldi omavärav oli minuarust positiivne momemnt ta karjäärile. On vaja kukkuda majoneesi sisse ennem, kui sa tahad heaks mängijaks saada.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Piolinwa naine pani ka instagrami pildi üle vaheltult peale võitu.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar



                    Milline maasikas Uuu-le.
                    congrats for another win..

                    FORZA Milan

                    Kommentaar


                      Tänud!
                      Piolinwalt hea seadistusega mäng. Keita ja Candreva oleks võinud ikka värava kirja saada. Kõik tip-top. Kaks rasket mängu kohe ees ootamas.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        No näed siis....piolinwa punktimiinus sai tänu Torinole täitsa positiivse pöörde. CL koht on jälle mängus. Prügipederastidega tuleb karikas madistada ja siis lillade geigaritega liigas. Vigastused kimbutavad, aga KUI juustuhabe vähegi taktikat jagab saame võidurütmis jätkata. Meesond on ikka täitsa mõnusalt kvaliteetne. Sassu oli täielik saast, aga ründetöö siiski töötas.
                        UUU Tallinna HQs siis suured pidustused etkari, taavi aasa, kalle klandorfi ja yana toomiga...aa siret kotka ka....peale korralikku noti panekut sõidame etsi mersuga hundisilma tallu sauna.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          No näed siis....piolinwa punktimiinus sai tänu Torinole täitsa positiivse pöörde. CL koht on jälle mängus. Prügipederastidega tuleb karikas madistada ja siis lillade geigaritega liigas. Vigastused kimbutavad, aga KUI juustuhabe vähegi taktikat jagab saame võidurütmis jätkata. Meesond on ikka täitsa mõnusalt kvaliteetne. Sassu oli täielik saast, aga ründetöö siiski töötas.
                          UUU Tallinna HQs siis suured pidustused etkari, taavi aasa, kalle klandorfi ja yana toomiga...aa siret kotka ka....peale korralikku noti panekut sõidame etsi mersuga hundisilma tallu sauna.
                          Tal on Audi juba.
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Aaiii krt omaarust mingi mersuga sinna ikka liikusime...Kotka oli roolis....ta paistis kõige kainem olevat. Ei aga lahe pidu oli....
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Oleks pidanud ära vormistama.....pole hullu. Lazio ilmselgelt oli parem meeskond ja mängis megalt ilusat jalgpalli. UUU HQ kiidab isegi piolinwat. Klose on ikka Kunn ja kõik näitasid üldse head mängu. Napoli on üks kari pederaste kellel tuleks hambad sisse taguga kordusmängus. Püherdavad maas ja tambivad vastaseid nagu värdjad. Imege mune lohhid.
                              Koosseisude järgi võetakse karikat tõsiselt....no Higuan ja Inler on ainukesed keda tean....Hamsikust on järele jäänud kaks konti ja kusehais....but still ma usun, et neil oli parim koosseis väljas.....Laziol olid küll parimad pojad ülesse kutsutud. Marchetti on liiga goalie.
                              Candreva assist!!!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                #raisatudvõimalustemaailmameistrid
                                #felipeandersonituruhindtõuseb5miljonitpermäng

                                Kommentaar

                                Working...
                                X