320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • cannuman
    replied
    Ilusat aastalõppu soovib AS ROMA

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Kõik kes pole Roma fännid on peded!!!

    YEEEEEEEEEE!!!!

    LÄBU; LÄBU;LÄBUUUUU!!!

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Kurat võtaks Jasper! Suurimad tänud, seda 7koolonD'd ma paaniliselt otsisingi.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Mina olen Jasperi poolt.

    E:

    Wooo.

    Advanced search + search single content type + keyword: orbitaaljaam + User name: Francesco + exact name linnuke + Show results as posts dot/linnuke = sinu lemmar posti kandidaat üks(3 koolonD'd) ja kaks(seitse koolonD'd)

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Mina olen Jasperi poolt.

    E:

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Ma arvan, et sa oled purjus.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    ma arvan et teemakohane läbu jääb teemasse (näide: Tamso kirjutab Juve teemassse et "te olete ladrimunnid" jäägu Juve teemasse) ja teemavälise läbu mis vallandab teemavälised ahelpostitused, võib siia transportida.

    Lisareegel: "Situ pihku prill" ei ole kunagi teemavline.

    Leave a comment:


  • Jasper
    started a topic Läbuuuu

    Läbuuuu

    üleüldised reeglid: kuna Itaalia alamfoorumi modedel pole volitusi tõsta troppe läbusse, siis peab siinsamas peo püsti panema. kui meitemaale satub mõni kibestunud hing, vt CL mängude järgseid 'arutlusi' või näiteks nafsal/kalr15(nimed muudetud - toim.) postitusi, siis juhatatakse nemad ja neile vastajad ebaglamuursesse keskkonda. nagu riigid ei anna välja oma kodanikke, on ka kohalikel peoloomadel suuremad õigused enne tõstmist. ehk üksteise teemades võib samamoodi edasi lällata, aint võõrtrollidele vastates või sama teemat arendades võite ennast okse kõrvalt leida. idee kohaselt jääb ka Tamsu või Panzo(nimed muudetud - toim.) sisutühi mämm jääb sinna, kuhu ta algselt postitati.

    lisareegel: kõik, kes arvavad, et moded on nüüdsest teie koristusteenindajad kirjutavad automaatselt alla lepingule endale pähe sittumiseks.

    PS! ma tean, et see lõppkokkuvõttes ei muutu mitte kellagi, aga v-o tuleb mõni mõnus pidu.

    PS2! ma arvatavasti ei viitsi ühtegi posti ümber tõsta ja jätkan irooniahoogudega

    mis arvate?
Working...
X