320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • cannuman
    replied
    Radiridiralla, laskem tuuled valla (Saksamaa foorumis)

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Sa ei ole lihtne lammas, sa oled ikka mägilammas. Forza!

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Aramisel oli lihtsalt veidi õnne vaja, loodan et sain abiks olla Ega üksi kerge pole. Loodetavasti ta kirjutab ka meile kõigile oma seiklustest, kui mitte, siis teadke et mina andsin endast kõik et talle Partner eluks leida ma olen niiiii hea.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
    Ousmane kohta on juba ka väike pildiseeria juhtunust valmis tehtud

    Leave a comment:


  • Lambimees
    replied
    Ousmane Drame is classy

    Leave a comment:


  • Tamzu
    replied
    69094_10151895671782178_1804129188_n.jpg

    Leia pildilt Kinovinku!

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    kindluse mõttes toon välja tsitaadi, kus Chelsea teemas visati kinnas roomlastele
    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Liptoni Martin ütles, et kui Baseli vastu vähemalt ühe viigi välja tõmbame, oleme järgmine hooaeg kõige badassim inglise klubi uefa raames. #numbrid #ilmnetõde #naguitaaliafoorum #ACRooma #yo

    Õhtut ei jõua küll ära oodata, isegi, kui vastas ilmselt kõige tugevam/ebamugavam inglane. Üks pool ütleb, et ju me sealt tala saame, kuivõrd meil see tagumine keskväli ja kaitse törts õrnad kohad on, igast nimekad mänsitikad saavad vudida nii, et lust vaadata.

    Teiselt poolt, (ilusat tooni) sinised prillid tahaksid väga näha, mis täies hoos kuldne trio uusrikka manchesteri vastu suudab (vana võeti obv juppideks). Trio võib ehk olla pisut palju öeldud, kuivõrd Oscar iga järgneva mänguga natuke rohkem pettumust tekitab (no ei mõika, miks ilmselgelt olemasolev talent nii vähe väljendub neil päevil), aga vähemalt Annelinna uhkus ja The Special Juan teevad kaasa, mis lisab neil päevil raskeimatelegi mängudele väikse lootuskiire.

    Peeter
    Cesar, Ivan, David Luiz, Bertrand?
    Mikel, Ramires
    Oscar,Mata,Hazard
    Ba/Torres

    vä?
    (päris viimane team news on kuulmata, eeldan, et loetletud mehed on mängukorras kõik)


    Tuleb huvitav, UTC!
    mäletagem ka kihutuskõnet
    Algselt postitas count Vaata postitust
    Orbitaaljaam, asi pole ainult mängude vaatamises vaid pigem siinses foorumi aktiivsuses. Ma saan aru et maanteel autoroolis striime päris ei vaata (kuigi olid ajad, millal Milani fännid olid nii kõrge lennuga et ka see tegevus poleks olnud probleem) , aga see ei ole vabasta teid KOHUSTUSEST käia Premieri teemades roojamas! See on iga endast lugupidava Itaalia fänni au ja kohustus, neid nõdrameelseid Mardisalu järglaseid maa peale tuua!!! Kui isegi selleks pole enam aega, siis on viimane aeg konto kustutada ja pereelule keskenduda.

    “We are Tifosi.
    We are Legion.
    We do not forgive.
    We do not forget.
    Bow before us.”

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Sa vist ei tea, mis sõna "fakt" tähendab.
    Mina ei mõista, miks peab mingit attituudi välja näitama teiste inimeste suhtes. Ma täiesti olen nõus, et most people are sheep, aga selle välja ütlemist tuleks vältida. Ja see ei ole võimalik, et need kes kõige kõvemini pröökavad tegelikult midagi väga jagaks. Ega ei oskagi siin mingit abi soovitada.

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Kõige lollim Itaalia alamfoorumi tegevkasutaja on vähemalt 3x targem kui ükskõik mis teise liiga fänn siin foorumis. Fakt.



    Suured vabandused Orbitaaljaama ja Taneli ees. Peace.

    Leave a comment:


  • Solfice
    replied

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    E:

    Häid pühi Itaalia jalgpalli austajatele(välja arvataud Orbiktuss), ülejäänud käige vittu(kaasa aravatud Orbikhoor)

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    See oli HETK kus te kõik ennast kollektiivselt täis pasandasite ja Tofoa üksi teises toa nurgas veeni lõikus.

    W.F.

    Camp värk ma ütleks.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Mmm okei. Enda arvamust avaldada on vale, persepugemine on OK ja debiilseid giffe postitada on ka OK. Orbik "jalgpall on teisejärguline, copyn twitterist ja postitan debiilseid tanstu pilte ja lakun nii palju taldu kui võimalik" fekaal ja sõbrantsid, delfi naistekas on ka foorum. Kindlasti leiate endale sealt palju rohkem austajaid. Kuhu me jõudnud oleme kui Itaalia alamfoorumi(jättes välja Roma fännid) kõige normaalsem tüüp hetkel on Tofoa?
    Tofoa nüüdsest ainuke vend, kes midagi jagab?

    hea küll, hea küll. pühi

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Häid pühi Itaalia jalgpalli austajatele, ülejäänud käige vittu.

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Läbusse tõsta kõik postid palun kus Jasper kasutab väljendeid : lolwut, didnt read, väga camp, how are hater doin, balotelli.
    Kui soovid rohtu sellele siis :



    ja





    infoleht:


    Kui teil on lisaküsimusi, pidage nõu oma arsti, apteekri või meditsiiniõega.
    -
    Ravim on välja kirjutatud üksnes teile. Ärge andke seda kellelegi teisele. Ravim võib olla neile
    kahjulik, isegi kui haigusnähud on sarnased.
    -
    Kui teil tekib ükskõik milline kõrvaltoime pidage
    nõu oma arsti, apteekri või meditsiiniõega.
    Kõrvaltoime võib olla ka selline, mida selles infolehes ei ole nimetatud.
    Annustamine:

    1 kord päevas oraalselt , vajadusel doosi suurendada kui toime väheneb.

    Leave a comment:

Working...
X