320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis kelll sinjoor Tamzu magab? Postitab öö läbi nagu väsimatu nikuvibu...

    Kommentaar


      Läbusse tõsta kõik postid palun kus Jasper kasutab väljendeid : lolwut, didnt read, väga camp, how are hater doin, balotelli.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Läbusse tõsta kõik postid palun kus Jasper kasutab väljendeid : lolwut, didnt read, väga camp, how are hater doin, balotelli.
        Duubeldan selle palve! See on hullem teemade reostamine kui mõne ManU vaimuhaige läbu-saasta kirjutised.
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tamzumees
          Vaatab jalka ära, enne keskööd magama. Hommikul 5:30 üles,et tööle 7:00-iks. Kõik ei saa kodus ema ja isa rahakoti peal elada nagu Cannuman!!
          sorry et ma seda nalja 2 päeva mõtlesin, aga kas Helsinkis on ka MuPo?

          Kommentaar


            Miks ma Tamzu originaal postitust ei näe ? :/
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              sest tal hakkas piinlik ja kustutas selle ära. Aga see on 100% täpne koopia.

              Kommentaar


                You're Pac, he's Pac, no Pac, none.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  sest tal hakkas piinlik ja kustutas selle ära. Aga see on 100% täpne koopia.

                  Minul ikka piinlik pole! Mõtlesin,et vastan Sinu haigele postitusele. Tegin sellega vea ja kustutasin selle hiljem ära.
                  Mille üle ma häbi tundma peaks? See,et postitan samamoodi nagu Sina siia foorumisse? Kas foorumis peab ka kellegi käest luba küsima,et kuna midagi postitada? Kas ma olen ropendanud, kellegile midagi halba öelnud? Olen ma kunagi Sinu postitusi kommenteerinud?
                  Või pean ma piinlikust tundma,et pean tõesti vara hommikul tõusma,et 7 tööl olla? Enne seda soovin kommentaare lugeda foorumist? Kas postituste kella aeg on ka siis nüüd HR. Cannumani poolt paika pandud? Tanel pani täna kell 3 öösel uue teema üles...see siis on päris kuritegu ju!!!
                  Kui midagi kobiseda tahad, siis kobise jalka teemal!
                  Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                  I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Läbusse tõsta kõik postid palun kus Jasper kasutab väljendeid : lolwut, didnt read, väga camp, how are hater doin, balotelli.
                    Kui soovid rohtu sellele siis :



                    ja





                    infoleht:


                    Kui teil on lisaküsimusi, pidage nõu oma arsti, apteekri või meditsiiniõega.
                    -
                    Ravim on välja kirjutatud üksnes teile. Ärge andke seda kellelegi teisele. Ravim võib olla neile
                    kahjulik, isegi kui haigusnähud on sarnased.
                    -
                    Kui teil tekib ükskõik milline kõrvaltoime pidage
                    nõu oma arsti, apteekri või meditsiiniõega.
                    Kõrvaltoime võib olla ka selline, mida selles infolehes ei ole nimetatud.
                    Annustamine:

                    1 kord päevas oraalselt , vajadusel doosi suurendada kui toime väheneb.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Häid pühi Itaalia jalgpalli austajatele, ülejäänud käige vittu.

                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        Mmm okei. Enda arvamust avaldada on vale, persepugemine on OK ja debiilseid giffe postitada on ka OK. Orbik "jalgpall on teisejärguline, copyn twitterist ja postitan debiilseid tanstu pilte ja lakun nii palju taldu kui võimalik" fekaal ja sõbrantsid, delfi naistekas on ka foorum. Kindlasti leiate endale sealt palju rohkem austajaid. Kuhu me jõudnud oleme kui Itaalia alamfoorumi(jättes välja Roma fännid) kõige normaalsem tüüp hetkel on Tofoa?
                        Tofoa nüüdsest ainuke vend, kes midagi jagab?

                        hea küll, hea küll. pühi
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          See oli HETK kus te kõik ennast kollektiivselt täis pasandasite ja Tofoa üksi teises toa nurgas veeni lõikus.

                          W.F.

                          Camp värk ma ütleks.

                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            E:

                            Häid pühi Itaalia jalgpalli austajatele(välja arvataud Orbiktuss), ülejäänud käige vittu(kaasa aravatud Orbikhoor)

                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Kõige lollim Itaalia alamfoorumi tegevkasutaja on vähemalt 3x targem kui ükskõik mis teise liiga fänn siin foorumis. Fakt.



                                Suured vabandused Orbitaaljaama ja Taneli ees. Peace.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X