320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    see oli Fiorentina, ei?
    Viola väidetavalt ka. See oli muidugi hullumeelne 2004-2005 hooaeg, kus kaheksanda koha ja liiga eelviimase vahe oli kolm punkti ja ma usun, et paar vooru enne lõppu proovisid päris mitmed nö jutule saada. Aga Roma paanikakõned, kus surutakse peale kohvijoomist restoranis, on läbi käinud küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Viola väidetavalt ka. See oli muidugi hullumeelne 2004-2005 hooaeg, kus kaheksanda koha ja liiga eelviimase vahe oli kolm punkti ja ma usun, et paar vooru enne lõppu proovisid päris mitmed nö jutule saada. Aga Roma paanikakõned, kus surutakse peale kohvijoomist restoranis, on läbi käinud küll.
      Rolexi läbimüüginumbrid 2005, anybody?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Puhastasin kuninga teemat. Oleks võinud ka Serie a teemasse muidugi liigutada, aga pool oli liiga läbu. Ahvid jätkake!

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Puhastasin kuninga teemat. Oleks võinud ka Serie a teemasse muidugi liigutada, aga pool oli liiga läbu. Ahvid jätkake!
          Eriti hell teema.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            1. Mina olen Totti, sinu Jumal. Sul ei tohi olla muid jumalaid minu kõrval.
            2. Sina ei tohi Totti nime ilmaasjata suhu võtta.
            3. Sina ei tohi teha enesele Totti avatari.
            4. Sina pead Totti nime igal hetkel kaitsma.
            jne

            Kommentaar


              Eika, su viimane post läks valesse teemasse jälle ju... tra küll


              Aga teemasse ka: Tann kaalub 47kg vaid. Suveks saledaks?
              Sakslane Michael Eisele püüdis Põhja-Norras Breiviki fjordis 160 sentimeetrit pika tursa, mis kaalus 47 kilogrammi.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Eika, su viimane post läks valesse teemasse jälle ju... tra küll


                Aga teemasse ka: Tann kaalub 47kg vaid. Suveks saledaks?
                http://www.postimees.ee/1222318/pilt...7-kilose-tursa
                pole ka ime, Interi mänge pole enam mõtet vaadata, stressi vähem, samuti jäävad ära igasugused õllejoomised, chipsid, burxid,snäkid jm hea rasvane kraam, et Tanel igas asjas on ka killuke positiivset
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  De Rossil oli puhas käsi, aga vilet polnud, seega su fixed päris ei kehti.
                  puhas käsi? segi oled ennast sittunud ve? ime Osvaldot ja neela alla!

                  FORZA ROOMA!!!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis
                    Ime lahti, cunt!
                    Nonoh, kui Natsi teemades keegi sulle midagi öelda julgeb siis situd täis ennast ja kustutad ära ja sulle ei tohi Maailma Ilusaima meeskonna teemas keegi midagi öelda? Sa oled ikka rõve lesbi küll.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Nonoh, kui Natsi teemades keegi sulle midagi öelda julgeb siis situd täis ennast ja kustutad ära ja sulle ei tohi Maailma Ilusaima meeskonna teemas keegi midagi öelda? Sa oled ikka rõve lesbi küll.

                      Ma nüüd ei saa aru, millest see reaktsioon. Tohib mulle öelda, tohin ma vastu öelda. Milles küsimus?
                      Selgelt siin teemas on vabam suhtlusviis ja võib öelda otsemini, mida teisest arvatakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                        Ma nüüd ei saa aru, millest see reaktsioon. Tohib mulle öelda, tohin ma vastu öelda. Milles küsimus?
                        Selgelt siin teemas on vabam suhtlusviis ja võib öelda otsemini, mida teisest arvatakse.
                        Debiil.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                          Debiil.
                          Pederast.

                          Kommentaar


                            Kas keegi fikseeris ära , mis oli Osvaldo seljale kirjutatud?
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              woot-w00t
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aramis
                                ...
                                Tõmba putsi siit väärakas.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X