320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sul on 100% õigus Joonatan. Ma olen neid kõnesid näinud ja nende sisu oli puhas ja ma ei saa arugi, milles see protsess seisnes. Inter on kahjuks kuri kukk, kes tõmbab kõiki nööre Itaalia jalgpallis ja on teinud seda juba tükk aega. Moggist on kahju, et ta selle protsessi mustaks jäneseks tehti meedia poolt. Arusaamatu minu jaoks - Juventus oli see klubi, kellele kohtunikud Serie A's eelnevalt korduvalt ja korduvalt näkku panid.
    sigpic

    Kommentaar


      Tänase mängu Cagliariga võib vabalt kriisimänguks ristida. Juventuse tulemused on ehk kõigile teada. Kuid ka ihmemies Allegri käe all suuri säranud Rossoblu on mutta vajunud ja viimasest kaheksast mängus vaid 2 punkti võtnud.

      Kui täna Cagliari vastu 3 punkti ei tule, siis võib Meistrite Liiga kohale vast lõplikult "head aega" öelda. Vahe Palermo ja Sampdoriaga on praegu küll vaid 3 punkti, kuid mõlemad mängivad tänase mängu kodus ja Juventus kohtub järgmises voorus võõrsil Interiga. Täna peaksid roosad loogika järgi Chievost kodus üle olema ja Sampdoriagi on koduseinte vahel ürpis peatamatu olnud. Samas Napoli suutis eile kodus Parmalt tappa saada, nii et kõik on võimalik.

      Juventusel on täna puudu vaid kolm algkoosseisu pallurit: Caceres, Diego ja Sissoko. Üldiselt peaks see tähendama, et täna saab vahelduseks mõnda uut taktikalist formatsiooni näha. Mõned ajalehed spekuleerivad kolmemehelise kaitseliini üle, teised ennustavad 4-4-2 taktikat. Saab näha.

      edit:
      Buffon
      Zebina Legrottaglie Chiellini Grosso
      Camoranesi Melo Marchisio DC
      Amauri Iaquinta

      Kommentaar


        Tänane viik + järgmise nd kaotus San Sirol peaks suht offical olema tõesti

        Kommentaar


          Positiivne:
          * nullimäng peale 19 järjestikust mängu, kus lasti vastasel skoorida.
          * CHIELLINI!!!!!!!
          * 4-4-2 formatsiooni kasutamine Zaci poolt ja selle toimimine
          * Melo-Marchsio poolkaitsepaar
          * Buffon, Chiellini, Camoranesi ja IQ on tagasi!

          Negatiivne
          * Zaccheroni ja tema otsused (Gio ja DP pingil, samas Asthon De Kutcher ja Amauriboinikov algkoosseisus).
          * Mängupildi järgi olnuks aus tulemus ehk viik.
          * Palermo võitis.

          Kommentaar


            Derby D Italia + Rooma Derby tulevad võimsad igatahes..Ei jõua oodata..

            Kõigil 4 ülitähtsad eesmärgid..Juvel vaja CL koha pärast punkte saada + teha kõik selleks, et Inter ei võidaks scudettot (+ kogu see meedia tsirkus ja calciopoli istungid lisavad mängule ainult vürtsi juurde). Inter vajab 100% 3punkti, et esimeseks minna ja Roma pingega üle valada + hoolitseda selle eest, et Juve Meistrite Liigast eemale jääb uuel hooajal..Romal scudetto lootused ja Lazio saatmine Serie B-le lähemale ja LAZIO tahab teha kõik selleks, et kindlustada endale Serie A ja kõige tähtsam, et ROMA seeaasta tiitlist suu puhtaks pühib..

            Serie A rocks!

            Kommentaar


              + Viimase Meistriliiga koha eest võitlema Sampdoria ja meistritiitli eest võitleva Milani kohtumine.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                + Viimase Meistriliiga koha eest võitlema Sampdoria ja meistritiitli eest võitleva Milani kohtumine.
                khm. Meistrite Liiga.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                  Piider peaks olema eemaldatud, aga näed..Valeri arvas, et see oli "tavaline" ja las poisid mängivad edasi ..

                  Kommentaar


                    Mul on Camoranesi emast kahju...
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Mul on Camoranesi emast kahju...
                      .............

                      Kommentaar


                        Pole kunagi sümpatiseerinud see mängija. Just isikuna. Muidugi tal endal on pohhui sellest nii, et mis siin ikka rääkida.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Ma kusjuures asjaolude sunnil vaatasin seda ja nagu ka praegu tundus see esmakordsel vaatamisel puhas kehamäng.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                            Ma kusjuures asjaolude sunnil vaatasin seda ja nagu ka praegu tundus see esmakordsel vaatamisel puhas kehamäng.
                            WTF?
                            Drugs R bad mkay!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Einoh kordusest oli jah aru saada, aga laivis ma ei pand tähelegi seda.

                              Kommentaar


                                Nii mõnigi mees on oma reeglitevastase teo eest tagantjärgi üsna soolase karistuse saanud, aga paistab, et selle Argentiina ahvi puhul nagu videotõestus pole piisav
                                Normal challenge in course of game.
                                Fck, see kohtunikesüsteem Itaalias on omadega ikka täitsa ptsis
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X