320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ründeosakond on taas saanud löögi IQ kaotuse näol.
    Penskarid tuleks järgmisel hooajal ikka kogu täiega välja vahetada, rohkem aega on mehed vigastatud kui mängukõlblikud.
    Masendav hooaeg senini.

    Kommentaar


      19 meest selleks korraks

      GK: Buffon, Manninger, Storari
      DF: Chiellini, Barzagli, Traore, Bonucci, Grygera, Sorensen
      MF: Salihamidzic, Marchisio, Aquilani, Pepe, Martinez, Krasic, Boniperti
      FW: Del Piero, Toni, Matri
      + Toni, Salihamidzic, Boniperti
      - Motta, Iaquinta, Spinazzola, Buchel

      Ediiiit: Lõpuks ometi 3 punkti.

      Kommentaar


        Läbi ussi m*nni tuli see või täna,aga noh,vähemalt tuli,äkki nüüd läheb asi paremaks,aga noh,lootus on lollide lohutus .

        Kommentaar


          Oleks seda treenerivahetust vaja. Del Neri ei suuda kuidagi...
          wait for it............forza JUVE !

          Kommentaar


            Kas AA kohta pole midagi kuulda olun? jääb siis või mitte?
            JUST DO IT.

            Kommentaar


              Algselt postitas markus:) Vaata postitust
              Kas AA kohta pole midagi kuulda olun? jääb siis või mitte?
              Aquilani puhul ootaks nagu koguaeg mingit arengut, et mees teeks veel sammu edasi, hetkel nagu tundub seis täpselt sama mis Romas.
              Albertol jääb puudu sellisest agressiivsusest ja võitlejalikkusest, natuke passiivne habras mängumees on, eks sellepärast Roma ta üsna kasuliku ja kopsaka diili käigus mahaparseldaski.

              Hetkel vaadates juve mängu , siis kohati nagu istuks ja jagab päris häid ja täpseid sööte ründajatele, kuid ikkagi Aquilanit jääb platsile väheseks, palermo stiilis kiilaspead keskväljal ja muud härjad söövad selle õblukese posikluti üsna hõlpsalt eelroaks.

              Hinnalipik, mis vist oli oma 15,5 milli, tundub palju olema selle materjali eest, kahtlen kas juve teda päriseks endale soetab..senise põhjal pigem EI!

              Juve võiks pigem noorte andekate mängujuhtide otsingul brasiilia poole pilgud suunata, miks mitte Ganso nt või ka Piazon oli vahepeal käega katsuda.

              Diego mängujuhina tagantjärgi oleks siiski võinud ka teise hooaja proovida...

              Aqua pole muidugi selge AMF, kuid seda temalt pigem oodatakse...
              Aqua puhul imestan, et Juves ta suutnud üsna hästi tervist hoida.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                Albertol jääb puudu sellisest agressiivsusest ja võitlejalikkusest, natuke passiivne habras mängumees on, eks sellepärast Roma ta üsna kasuliku ja kopsaka diili käigus mahaparseldaski.
                Ma pole juve mänge piisavalt vaadanud, et ise arvamust avaldada mehe kohta, kuid ma komistasin Gattusost kirjutades sellise statistika peale(võtke kuidas tahate):
                Algselt postitas Colossus_TS33
                Gattuso - 1594 minutes - 76 tackles won
                Zanetti - 2067 - 60
                *Aquilani - 1860 - 52
                Pazienza - 1668 - 52
                Melo - 1657 - 44
                *Gargano - 1927 - 44
                Palombo - 2160 - 43
                Brighi - 1045 - 39
                Ambrosini - 1200 - 35
                Cambiasso - 1687 - 34
                De Rossi - 1609 - 29

                *Great stats for players who aren't really DM's.
                Algselt postitas Sven
                Interesting stats. Found others interesting high ranked midfielder between the mid/bottom table teams:

                Inler - 2240 - 50
                Constant - 1518 - 47
                Donadel - 1799 - 42
                Nainggolan - 1915 - 59
                Diego Perez - 1501 - 58
                Parolo (Cesena) - 2117 - 67
                Brocchi - 1803 - 38
                Vives (Lecce) - 1733 - 69
                allikas selgitamisel.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Veidi mööda, aga mis otsast Gargano DM pole...
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Veidi mööda, aga mis otsast Gargano DM pole...
                    ilmselgelt ühe foorumikasutaja subjektiivne (väär)hinnang.

                    allikas - http://sport.virgilio.it/calcio/seri...,tab=stat.html
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kui nüüd Aquilani kohapeale tagasi tulla ,siis soovib mees vist Inglismaal jätkata! Vähemalt väitis mees Goal.com-ile ,et EPL Is The Best Domestic League In The World and is open to a return to Liverpool when his loan period with Juventus ends at the end of the season.
                      Last edited by samott; 02.04.11, 09:55. Põhjus: jama
                      JUST DO IT.

                      Kommentaar


                        Kui AA läheb ka ära siis juvel keskel on küll suht nutune seis .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas #11 Vaata postitust
                          Kui AA läheb ka ära siis juvel keskel on küll suht nutune seis .
                          Aquilanilt tulevadki tegelikult need täpsed söödud kasti ründajatele ja äärele.
                          JUST DO IT.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            ilmselgelt ühe foorumikasutaja subjektiivne (väär)hinnang.

                            allikas - http://sport.virgilio.it/calcio/seri...,tab=stat.html
                            Suht ebakindel tundub see allikmaterjal...
                            Igatahes ma ei maininudki, et Aqua oleks kehv mängumees, sööta oskab, löök on ka püss, seda tackle värki ei teadnudki, mis see käis selle hooaja kohta?
                            Või üldse mingi läbiaegade minutite tipp ja suhe taclingutega.

                            Igatahes minu silmis jääb liidrirollist Aquilani puhul midagi puudu.
                            See on muidugi puhtalt minu arvamus Aqua kohta, Jasper võiksid nati viiskaas olla ja mitte seda tõlgendada kohe väärarvamusena, tore, et selle sulgudesse panid.
                            Muidugi kui vaadata itaallaste endi seas ringi, siis itaalia koondise piiril ja üldse liigas sarnaste sööduskillidega mehi on vähe, aga 15 milli on küsitav.
                            Kui vaadata Diego hinda ja seda mida ta selle ajaga tegi ja kõrvutada seda Aqua-ga siis võib igaüks omad järeldused teha.

                            Romas ta mulle isegi meeldis, kuid mulle jäi just silma tema haprus, et suurt pöörangut ta mängu siiski kunagi ei toonud, võib-olla jäi Totti-De Rossi varju lihtsalt.

                            Ootan kirjalikku vabandust!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Suht ebakindel tundub see allikmaterjal...
                              Igatahes ma ei maininudki, et Aqua oleks kehv mängumees, sööta oskab, löök on ka püss, seda tackle värki ei teadnudki, mis see käis selle hooaja kohta?
                              Või üldse mingi läbiaegade minutite tipp ja suhe taclingutega.

                              Igatahes minu silmis jääb liidrirollist Aquilani puhul midagi puudu.
                              See on muidugi puhtalt minu arvamus Aqua kohta, Jasper võiksid nati viiskaas olla ja mitte seda tõlgendada kohe väärarvamusena, tore, et selle sulgudesse panid.
                              Muidugi kui vaadata itaallaste endi seas ringi, siis itaalia koondise piiril ja üldse liigas sarnaste sööduskillidega mehi on vähe, aga 15 milli on küsitav.
                              Kui vaadata Diego hinda ja seda mida ta selle ajaga tegi ja kõrvutada seda Aqua-ga siis võib igaüks omad järeldused teha.

                              Romas ta mulle isegi meeldis, kuid mulle jäi just silma tema haprus, et suurt pöörangut ta mängu siiski kunagi ei toonud, võib-olla jäi Totti-De Rossi varju lihtsalt.

                              Ootan kirjalikku vabandust!
                              tra küll. obv, et see on ühe hooaja stats. ja obv. et see on kõigest stats. infoks sinule, ma ei hinda statse samalaaselt kui jänkid ehk need ei ole põhilised minu nägemuses.

                              ja tra. see ei ole minu arvamus ja ma ei püüa sinu arvamust tõlgendada väärina siinnsel juhul. lihtsalt tõin välja argumendi, mis väärib kaalumist. mitte minu argumendi, sest nagu mainitud ma ei ole tema esitusi ise piisavalt näinud, vaid lihtsalt esitasin teemaga haakuva(seetõttu tsiteerimine) statistilise argumendi. fak it. kui sa võtad seda kui dissina siis very well. hea kaev. mul po. te roma poisid olete ikka väga isiklikult haavatavad, ma vaatan.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Ennem kui härrad Gianluca Pessotto ja Ciro Ferrara Uuu peakontorist Lennalt Meri lennujaama poole suundusid laususin neile ühe repliigi "I know you are a fishy team this seaon, but for the fuck sake win those three points against merda."
                                Ciro:"We will give our best but what can we do if you fight against a female"
                                Siiski lubati kolm punkti võtta ja rottile vaginasse üks kõva hoop tõmmata.

                                Forza rube!!!!!!!!!!I mean it
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X