320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise loobusin juba peale 1-1 viigiväravat, sisetunne sundis. Tore, et eksisin. Esimesel poolajal tundus Matri taas "omas mahlas" olevat, kui jättis löömata näiteks kindla juhtvärava. Hea, et 2.poolajal selline pööre õnnestus sisse tuua.
    Chiellinit on äärekaitsjana juba mitu hooaega tagasi kasutatud, pole see mingi eksperiment, siiski jääb ta seal pisut liialt aeglaseks, vastane polnud täna just kõige kõvemast puust.

    Kommentaar


      Kapten Del Piero kirjutas taas ümber Juventuse ajalugu. Eilse mänguga jõudis ta samale pulgale Giampiero Boniperti rekordiga. 444 mängu serie A's. Peale järgmise nädalavahetuse mängu Interi vastu ilmselt jätab ta selle pikaks ajaks ainuisikuliselt enda nimele.


      pilt mängust Palermo vastu

      Kommentaar


        Parma juhib poolajaks Amauri väravast 1-0. Läks ainult 100 minutit, et uues kohas hooaja esimene värav ära lüüa. Loodame, et härra saab Parmas jalad alla ning suudab järgmine aasta kas Juve eest korralikult mängida või "mõistlikuks rahaks muutuda"

        Kommentaar


          Algselt postitas cru Vaata postitust
          Parma juhib poolajaks Amauri väravast 1-0. Läks ainult 100 minutit, et uues kohas hooaja esimene värav ära lüüa. Loodame, et härra saab Parmas jalad alla ning suudab järgmine aasta kas Juve eest korralikult mängida või "mõistlikuks rahaks muutuda"
          Vaatasin esimese poolaja lõppu kommentaariga arusaadavas keeles ja see kommentaator pani päris hästi.
          Amauri, one of the best players in Serie A


          Tegelikult peab tunnistama, et ta teisel poolajal võimalusi talle loodi, aga õnneks suutis need ära vussida.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Loodame jah et härra saab Parmas jalad alla ja tõmbab Itaaliast minema lõpuks.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Tofoa, vana hetero, kas vaidled vastu, et Juventus pole kunagi vahele jäänud sohi tegemisega?

              Roma on võitmatu!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Tofoa, vana hetero, kas vaidled vastu, et Juventus pole kunagi vahele jäänud sohi tegemisega?
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Calciopoli 2006 - the sports trial which saw Juventus stripped of two titles and sent to Serie B - is not credible according to former referee designator Paolo Bergamo.

                The former ref chief claims prosecutors four years ago never took note of his statements when he told them of the contacts he had with clubs and individuals.

                Bergamo was at FIGC headquarters when he was questioned by federal prosecutor Stefano Pallazzi over the 2006 proceedings in relation to their own investigation into evidence which is again being used at the current trial in Naples.

                "I have the maximum spirit to collaborate, I hope they believe me now seeing as in 2006 no one wanted to listen to me. The truth is that at the time they held a farcical process," Bergamo told Tuttosport.

                "I can say with absolute certainty that with the new phone calls which have emerged recently, the theorem that led to the 2006 trial is not credible.

                "It's sad to speak about these things four years on. I used to speak with everyone. I have always said that I used to speak with Giacinto Facchetti and Massimo Moratti and I did it because the FIGC wanted me to.

                "I used to speak with everyone regarding the draws for referees, and no one proved in Napoli that the draws with fixed.

                "As for the dinners... I had dinner with Facchetti first and then [Adriano] Galliani and after with Luciano Moggi and Antonio Giraudo, but only the Juventus guys had their houses surrounded by police."
                Jah, asi oli kahtlane - kuid tegu polnud Narva Transi stiilis kokkuleppemängudega. Emb kumb - kas Juventusele tehti ülekohut või teistele jäeti samaväärne karistus andmata. Pole minu asi ja ei huvita ka see minevik mind enam.

                Kui end kurssi tahad viia, siis mine ja loe vastavat teemat. Mul pole midagi lisada.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Miks nad siis liitu kohtusse ei andnud kui nad puhtad poisid olid?
                  Kiita saab muidugi Itaalia liitu, sest neil oli vähemalt munad õige koha peal ja sohi tegija sai karistuse. eestis kahjuks sellist asja ei tehtud.

                  Kuidas saab Juventus olla tippklubi kui eelmisel hooajal lõpetati 7 kohal? Sellel hooajal ollakse hetkel 8 kohal. Tegu pole isegi Itaalia mõistes tippklubiga, Euroopast ma parem ei räägigi. Kunagi võis ta ju tõesti olla, aga antud hetkel ta seda kindlasti pole.

                  Roma on võitmatu!
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Miks nad siis liitu kohtusse ei andnud kui nad puhtad poisid olid?
                    Kohtuprotsess endiselt käib.

                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Kuidas saab Juventus olla tippklubi kui eelmisel hooajal lõpetati 7 kohal? Sellel hooajal ollakse hetkel 8 kohal.
                    Jah, sorry, sul on õigus. Ma polnud tabelisse vaadanudki! Ega Serie A-s pärast 6. kohta tulebki amatöörklubi.

                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Tegu pole isegi Itaalia mõistes tippklubiga, Euroopast ma parem ei räägigi.
                    Mhm, Itaalias on ainult 1 tippklubi - INTER.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                      Jah, sorry, sul on õigus. Ma polnud tabelisse vaadanudki! Ega Serie A-s pärast 6. kohta tulebki amatöörklubi.
                      Mhm, Itaalias on ainult 1 tippklubi - INTER.
                      Pole väitnud, et on amatöörklubi. Väitsin, et tegu pole tippklubiga, vähemalt hetkel kindlasti mitte.
                      Itaalias on peale Interi veel kaks tippklubi- Milan ja Roma.

                      Roma on võitmatu!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Pole väitnud, et on amatöörklubi. Väitsin, et tegu pole tippklubiga, vähemalt hetkel kindlasti mitte.
                        Itaalias on peale Interi veel kaks tippklubi- Milan ja Roma.
                        Aga Inglismaal?

                        (ma lihtsalt proovin su tippklubikalkulaatorist sotti saada)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Aga Inglismaal?

                          (ma lihtsalt proovin su tippklubikalkulaatorist sotti saada)
                          Ingismaal on kaks tippklubi- Man City ja Chelsea.

                          Roma on võitmatu.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Ingismaal on kaks tippklubi- Man City ja Chelsea.

                            Roma on võitmatu.
                            Ma ei saa naeru pidama.Veel üks "Uuu" stiilis vend

                            Kommentaar


                              Objektiivsuse tipp lihtsalt.

                              Kommentaar


                                Homseks üles antud 20 nime seast leiame taas Pepe ja Iaquinta
                                GK: Buffon, Manninger, Storari
                                DF: Motta, Chiellini, Barzagli, Bonucci, Grygera, Sorensen
                                MF: Felipe Melo, Sissoko, Marchisio, Aquilani, Pepe, Martinez, Krasic
                                FW: Iaquinta, Del Piero, Toni, Matri

                                Kommentaar

                                Working...
                                X