320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra, peab vist moderaatoriõigused endale sebima.

    Kommentaar


      Detsembris:
      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Kurbusega pean teatama, et Lazio mäng katkestab teie unbeaten seeria.
      Täna:
      Algselt postitas Uuu
      rube sry...kaotate täna.
      Kuuluta-kuuluta.

      Kommentaar


        mnjah. vahvad härrad olete, pealinna pooldajad.
        Täna tuleb üsna kindlalt 4-4-2 taktika.. arvestades et terveid keskpoolikud on hetkel täpselt 2. (ja no Giandonato ka aga..)
        Mina arvan nii : Buffon - Motta, Chiellini, Bonucci, Grosso - Krasic, Melo, Aquilani, Pepe - Del Piero, Matri

        Kommentaar


          Motta mängupanek oleks küll Laziole teene tegemine.

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            F.rotti. Miks ei peaks rubel sellise koosseisuga probleeme tekkima? Miks peaksid nad Laziot kergelt võitma...veel enam üldse võitma. Nad on terve hooaja taga istunud ja vahtinud, et kotkad viimast hernest peast välja ei nokiks endisest suurklubist. rubentusest on saanud Itaalia keskmik. Luuserite punt in the MIDDLE of nowhere.
            Kerge saak Rooma parimale jalgpalliklubile.
            Su postitused ajavad mind rohkem ja rohkem naerama,ma ei saa aru kuidas saab inimene nii loll olla .

            Kommentaar


              Ma usun Juventusesse, and i got money to prove it:
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Kuradi lasteaed olete ikka. Count ma võiksin siia 50 lk bette sellest serie A hooajast keevitada, mul on palju suurem monitor kui sul ka
                Saaksin korralikult foorumi umbe tõmmata aeglase neti kasutajatele äkki, täiega lahe oleks eks...
                F Tottile soovitaksin faktidele näkku vaadata, isegi kui Muslera suudaks täna 3 kingitust Juvele teha, oleks ta suures mastaabis ikkagi saavutanud juba rohkem kui sinu kogu suguvõsa viimase 300 aasta jooksul, ei ole vaja möliseda lihtsalt mölisemise pärast.

                Üldiselt moderaatorid ärgake üles ja rookige see sõnnik ära siit... Normaalsetele itaalia jalka huvilistele ja Juventuse fännidele soovin head mängu vaatamist! Loodetavasti tuleb kiire(d) värav(ad) kui see ka peaks väravavahi eksimus või penalti või mis iganes olema, muidu võib kinniseks pusimiseks, kahjuks paljud Lazio kodumängud on olnud sellel hooajal sellised.

                Kommentaar


                  Seda veel, et kui peaksite mängu jälgima, siis tasuks ikka enne kickoffi juba vaatama hakata, mängu kvaliteedi osas enne mängu raske ennustada, aga fännide etteaste tuleb võimas, see on banker

                  Kommentaar


                    huvitav mäng siiani, Lazio survestab päris hästi ja loob võimalusi, Juve ei saagi eriti enda väljaku poolelt kaugemale
                    ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                    Kommentaar


                      Huvitav mäng? Hah. Üks meeskond ei suuda ja teine ei julge ja kokkuvõttes on platsil üks jubedus. Pealelöögid kodumeeskonnale 10-2, pallivaldamine 70-30.

                      Kommentaar


                        ei saa jah aru, kas Del Neri ongi 0:0 mängule meeskonna meelestanud? kas on tabelikohaga nii rahul? on ju veel võimalusi
                        positiivne on muidugi näha et isegi Motta on piisavalt pädev, et Lazio ründajaid blokeerida
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Kui tuleb jälle Delneri 60 minuti vahetus Motta välja -> Sörensen sisse, siis ma enam sel hooajal enda aega Delneri Juvele ei raiska.

                          Kommentaar


                            Päris nii hea ei olnud. 70. min Motta -> Salihamidzic
                            E: Parandan, veel parem on.
                            3 punkti käes. Täname punast kaarti ja joppamist

                            Kommentaar


                              PEPE! vinge rsk!
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Salihamidzici platsile toomine tundus lõppevat suure kaosega, õnneks Pepe ja Lazio "superkaitsja" omavärav päästis päeva! Lazio mängjad on nüüd lendamas nagu tuvisitt autotuuleklaasile, mille mu suured kojamehed kohe minema pühivad! Väga imestan kuidas Lichtsteineri sugune kukk mängulõpuni vastu peab? Pea et iga mäng on ta väga agressivne mänguvälistes olukordades, aga karistada sitt raisk ei saa.
                                FORZAAA JUVEEEE!!!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X