320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Heinze on 33, taevane arm see küll ostuks ei kõlba enam
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Ma ei saa aru kas ma olen jällegi kuskile hullumajja sattunud, aga küsin ikka, ärge jalga näkku peksma palun hakake, aga miks on siin 20 lehekülge suurt eufooriat mingist Lichtsteineri transferist? Selle loogika kohaselt peaks Del Piero lepingupikendamise peale foorum üldse umbe jooksma?! Lichtsteiner on üks täiesti tühine ahvipärdik, kes ei anan isegi keskklassi taset välja, mingeid tiitleid ega tugevust ta praegusele Juevntuse koondisele juurde ei too ja lõpetage see jura juba ära!
      Olgem ausad, Juventusel on peale Zambro lahkumist mänginud põhimõtteliselt ilma paremkaitsjata. Kes siit läbi nüüd on käinudki: Grygera, Zebina, Salihamidzic, Motta, Caceres, Sörensen. Üks hullem puujalg kui teine. Üle viie aasta on lootust, et meeskonnas on paremkaitsja, kellel on natukenegi klassi ja mänguoskust- ega keegi Forrestilt tiitleid ei ootagi, aga vähemalt ootaks mängu, mille pärast ei pea juukseid välja katkuma. Ehk saab šveitslane sellegagi hakkama.

      Roma fännidele, kes on siin aastaid Cassettiga läbi ajanud, peaks ju tuttav teema olema.

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Heinze on 33, taevane arm see küll ostuks ei kõlba enam
        Heinzet ei peagi ostma. Ta on nimelt vabaagent.

        Kommentaar


          Panucci, Cicinho, Motta.
          Cassetti alustas liigas viimsastel aastatel (alustades 2011 hooaeg): 32, 26, 13, 21, 18. Et noh nii ja naa...
          Nüüd toome väidetavalt äärtesse espana ja frantsuse noortekoondiste põnnid. Et noh asi saab ainult paremaks minna küll.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Heinzet ei peagi ostma. Ta on nimelt vabaagent.
            Jep,minuarust tegi Heinze elu hooaja Prantsusmaal,kui ta just ulmet palka ei küsi,siis oleks hea pingilt võtta selline mees .

            Kommentaar


              Eurosport kirjutab,et Juve tegi uue pakkumise Aguero kohta ( 35 milli + Amauriboinikov ) ja kui see läbi ei lähe,siis annavad alla ja teevad pakkumise Rossi ( 30 milli ) ja Vucinic ( 20 milli ) .

              Kommentaar


                Ja kui see läbi kukub siis Neemelo 40 tuhat krooni vanas vääringus.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Et siis saime Hasan Salihamidzic-ist lahti,mees läks Saksamaale Wolfsburgi .
                  Edu talle .

                  Kommentaar


                    Selle nädala algus ei tõota head.

                    Agüero huviliste sekka on peale Teveze jonnimist sattunud ka ManCity ja kahe põhjatu rahakotiga (City šeigid ja Reali laenud) Juve vaevalt võistelda suudab. Huvitav, kes plaan B on? Rossi? Berbatov? Mõni Reali/City mitte-algkooseisu ründaja a la Benzema/Higuain/Ade/Tevez?

                    Vucinic näib liikuvat Inglismaa ja Tottenhami suunas, kes paneks vajaliku raha (vastupidiselt Juvele) lauale.

                    Vidal suutis oma esimeses Copa mängus oli kirja saada ja kardetavasti mehe hind / huviliste hulk suureneb märgatavalt.

                    Lahkunud on tõepoolest Hasan, teistest nimedes on näiteks Momo seondatud (kõigi maailma mängijatega seondatud) PSG´ga, mis iseenensest kõlaks äraütlemata loogiliselt.

                    Homme(?) avalikustatav kodusärk tuleb siis sel korral selliste triipudega (fuck Nike, aga vähemalt ei tulnud seda klaverilahendust nagu Barkal)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Homme(?) avalikustatav kodusärk tuleb siis sel korral selliste triipudega
                      Täna avalikustati gobbi selle aasta dress:
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Juve on vahepeal mingile mungaordule maha müüdud või?

                        Kommentaar


                          See vihjab rohkem viimase nädala uudistele, et Juve on ilmsüütu klubi.

                          Kommentaar


                            Süütu my ass. Pigem ikka, et Inter tegi ju kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
                            Kui Juve on süütu, siis ma ostan sulle Hellast Hundist ühe vägeva siidri järgmine kord.

                            Kommentaar


                              Suvekatele tuled? Ma võin sulle veel ühte head jooki tuua (Kui Iron Wine`i ikka müüakse veel, pole ammu tšekkinud).

                              Kommentaar


                                Päevane ilmselt jah, õhtune osa selgub selle nädala jooksul. Edaspidi olen tark ja kuulan Priitu, oma killerveini võid poodi jätta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X