320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Nagu ma aru olen saanud, siis diil Amauriga sisuliselt sõlmitud. Fiorentina maksab 1,5 miljonit aasta lõpuni ja siis otsustab, kas on mehest tolku või mitte, et edasi palgata. 3 milli hooaja peale vanal hobusel muidugi loota liiga palju, aga eks näis.
    oot, päriselt?



    a kellele Viola 1,5m€ maskab? 1,5m€ Juvele ja Lillad võtavad Amauriboinikovi palga üle või 1,5m€ Amauriboinikovile endale ja Juve ikka plekib mehele osa palka?

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Nagu ma aru olen saanud, siis diil Amauriga sisuliselt sõlmitud. Fiorentina maksab 1,5 miljonit aasta lõpuni ja siis otsustab, kas on mehest tolku või mitte, et edasi palgata. 3 milli hooaja peale vanal hobusel muidugi loota liiga palju, aga eks näis.
      Väga hea! Palju õnne Maarek, võitsite lahingu!
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        a kellele Viola 1,5m€ maskab? 1,5m€ Juvele ja Lillad võtavad Amauriboinikovi palga üle või 1,5m€ Amauriboinikovile endale ja Juve ikka plekib mehele osa palka?
        Jube segane värk. Vist ikka laen, aga palgaversioone mitmeid liikvel ja ei saagi aru, et kes mille eest maksab.
        Tema 5 kuu vähendatud palk pidi olema 1 miljon, millest mingi info kohaselt maksab Fiorentina Juvele tühised 300k
        Kui leping juunis lõppeb, siis Fiorentinal eelisostuõigus ehk mulle tundub, et päris hea diil
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Kui leping juunis lõppeb, siis Fiorentinal eelisostuõigus ehk mulle tundub, et päris hea diil
          Ei. Amauri ei saa olla hea diil.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar




            Forza Quaglia!
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Kui leping juunis lõppeb, siis Fiorentinal eelisostuõigus ehk mulle tundub, et päris hea diil
              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Ei. Amauri ei saa olla hea diil.
              Parma eest suutis väravaid lüüa küll ja kusjuures veel väga korralike tiimide vastu, seega ei ole miskit võimatut siin ilmas.
              Selles suhtes on olukord lihtne, et kui 5 kuu jooksul end tõestada ei suuda, siis on tal võimalus end šeikide maale maha parseldada või vabshee kodus istuda ja oma Juventuses teenitud kopikat veel pikalt nautida.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Pikalt nautida? Leping lõpeb 2012 suvel Juve ja Amauri vahel....seega kui ei suuda ennast tõestada, siis lihtsalt free releace ja tehakse suveks ruumi võimalikule uuele mängijale.

                Kommentaar


                  eeldan, et pikalt nautida = teenis juves piisavalt raha, et (mõistliku tarbimise) seda aastaid ja aastaid kulutada

                  Kommentaar


                    Toni tahtvat minna MLS-i ? Kui see tõsi on siis oleks kahju kuna tõesti on tegu suure ikooniga minu jaoks ala nagu DP .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                      Toni tahtvat minna MLS-i ? Kui see tõsi on siis oleks kahju kuna tõesti on tegu suure ikooniga minu jaoks ala nagu DP .
                      Minul küll kahju pole. Mida varem lahkub, seda parem. Miks kurat ta üldse toodi?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cru Vaata postitust
                        eeldan, et pikalt nautida = teenis juves piisavalt raha, et (mõistliku tarbimise) seda aastaid ja aastaid kulutada
                        Jah, täpselt seda ma silmas pidasingi.
                        Leping 4 aastat, ca 3,8 milli per hooaeg = täitsa meeldiv kopikas, millega võib kasvõi näiteks mõne hea investeerimisotsuse abiga väga pikalt mõistlikku elu elada.
                        Muidugi on see kõik oletuslik, sest ei tea mina tema kulutamisharjumusi ja suhtumist rahasse. Võibolla hoopis ongi kriitiline vajadus teenida 4 milli hooaja kohta, sest vähemaga naine ei lepi


                        PS. lepingu sõlmimine juba lükatigi järgmisesse nädalasse, sest peresse beebi tulemas.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Minul küll kahju pole. Mida varem lahkub, seda parem. Miks kurat ta üldse toodi?
                          Aasta pärast räägid sama võib-olla Boriello kohta...

                          Aga meenutame siis, et Quags läks katki, Iaquinta oli vigane nagu ikka, DP polnud kah teab mis vormis...rahadega oli kitsas kuna enamus läks Bonucci, Krasici ja Martinezi peale eelmisel suvel. Toni oli free diil....viimastel jaanuari tundidel laenati Matri ka muidugi ja Amauri läks Parmasse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Jah, täpselt seda ma silmas pidasingi.
                            Leping 4 aastat, ca 3,8 milli per hooaeg = täitsa meeldiv kopikas, millega võib kasvõi näiteks mõne hea investeerimisotsuse abiga väga pikalt mõistlikku elu elada.
                            Muidugi on see kõik oletuslik, sest ei tea mina tema kulutamisharjumusi ja suhtumist rahasse. Võibolla hoopis ongi kriitiline vajadus teenida 4 milli hooaja kohta, sest vähemaga naine ei lepi


                            PS. lepingu sõlmimine juba lükatigi järgmisesse nädalasse, sest peresse beebi tulemas.
                            Amauril on juba peres mingi 2 last...need nõuavad oma osa rahast, ilmselt on tal tagumikuall ka mingi nooblim auto mis joob bensu, naine tahab hilpe, iganädalast ilusalongi ja krt mis muud veel. Ja kui arvestada, et Amauri on viimased pool aastat klubi leival olnud ilma mängimata, ilmselt läheb energia millegi muu peale, näiteks pokker, mõnuained, ehk on pannud tuleviku tarbeks mõne klubi püsti ja no krt teab mis veel, armuke nõuab raha, ja ähvardab üles anda, kui ei maksa piisavalt.

                            Kommentaar


                              Amauri esimene hooaeg Juves oli täiesti ok*. Mees skooris (küll enamuses esimesel poolaastal), hoidis palli ja oli igati asjalik. Edasi läks kõik juba katastroofiks. Kaks hooaeg hiljem mul ei tekkinud mingit ärevust, kui Amauri sai 2 meetri pealt pea löögile, sest see löök oli 100% üle. Miks asjad sedasi läksid, raske öelda. Kas pandi mehele liiga suured ootused (Amauri pole kunagi superskoorija olnud, aga Juves oodati väravaid), kas mees on täiesti olematu närvikavaga (ei suutnud Juves ennast august välja tuua) või hakkas lihtsalt jooki panema (see teema pole küll väga läbi käinud, aga noh, ta on brass siiski).

                              Parma aeg näitas, et mees suudab küll, kui ta on õiges klubis ja õiges rollis. Ehk siis väiksem klubi, kes ei pane tema õlule skoorimiskohustust (palli mahavõtmine+hoidmine on Amauril üsna esmaklassiline, kõik muud ründeskillid pigem keskpärased). Viola võib oma Jojode ja asjadega selles plaanis ideaalne mängukoht mehele olla. Iseasi taaskord, kas mehel vormi kui sellist on.

                              l`edit
                              * muidugi transferi suurimaid põhjuseid oli kunagine Palermo vs Juve mäng, kus Amauri üksi enda kahe kolliga Juventuse hävitas + Zampa haip, mida ta suurepäraselt oskab.

                              l`edit2
                              Palju nüüd Juves Seccoaegseid katastroofe veel alles on? Iaquinta ja Grosso vist ainsana?

                              Kommentaar




                                Juventuse endal poolt tehtud asi, pole veel uurinud (tea kas viitsibki)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X