320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Flamengo klubi mänädzer Leo Junior on peatselt sõlmimas lepingut Ruben Oliveraga. Uruguailane on viimased kaks hooaega mänginud Juventuse noortemeeskonnas. Kohta põhituumiks leidnud veel pole. Kahju on vaadata, et Olivera lahkumas on, kuid nagu näha, siis Juves talle eriti suurt austust ei antud. Seega edu muudel vutiväljakutel teiselpool maakera.:P

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      FT Empoli [3 - 3] Juventus

      21\' [1 - 0] Tommaso Rocchi

      30\' [1 - 1] David Trezeguet

      50\' [1 - 2] David Trezeguet

      55\' [2 - 2] Tommaso Rocchi

      62\' [3 - 2] Tommaso Rocchi

      76\' [3 - 3] David Trezeguet

      Viigiüle tuleks õnnelik olla, aga samas.. jah.. punktid läksid.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Tähendab jah, ma täna avastasin sellise pisi asja, et juvet kutsutakse ka siukse nimega nagu \'vana daam\'. Sellepeale sai kohe uuritud ka treze arvamust. Mina puht sydamlikult tahtsin lihtsalt teada kudas sellesse fakti suhtutakse, tema aga kohe arvama et ma tegelen taas lamedate naljade tegemisega. Ma olin pool tundi täiesti kibestunud ja tundsin end ahistatuna :S.
        [21:46] <Devil> treze kle, et kuda on siis tunne vanat daami fännata
        [21:46] <treze> odavad naljad devka, sa hakkad vanaks jääma
        [21:46] <treze> (:
        [21:46] <Devil> ma ei tee ju nalja ma kysin
        [21:47] <treze> mulle meeldib.

        Järeldus trezele meeldivad vanad daamid. Vallatu noor poiss vai mis.
        Ja siis ta solvas mind uuesti, tahtes mu postitust kustutada. ja siis ma hakkasin nutma
        [21:49] * Devil arvab et selle vana daami teemaga saab yhe kena postituse teha juve teema alla
        [21:49] <Devil> sinna ju midagi asjalikku niivõinaa ei teki :P
        [21:50] <treze> mul on ainult see ühe nupu liigutus:P
        [21:50] <Devil> tähendab siis ma hakkan karjuma
        [21:50] <treze> sinu mõttetu ila ära kustutamine
        [21:50] <Devil> ma teen print screeni kah
        [21:51] <Devil> see ei ole mõttetu ila
        [21:51] <treze> minugi poolest.
        [21:51] <Devil> faktid elust enesest
        [21:51] <treze> nooh tee mdiagi tarka siis
        [21:51] <Devil> inimestel on õigus fakte teada

        ma suutsin õigluse jalule seada . nyyd ma olen

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          :P teeme nii..

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Eile sai meie täkkpuurilukk ja ründajate hirm Gianluigi Buffon 26-aastaseks. Õnne ja edu!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Itaalias kuulujutud ei väsi – algul eitatakse, siis nõustutakse ning lõppkokkuvõttes ostetakse ikka ära.

              Paljudele võib see jutt juba kõrvadele käia, aga Juventuse juht Luciano Moggi kohtus kesknädalal Lazio juhtidega, et arutada Jaap Stami ja Dejan Stankovici tuleviku üle.

              Juventuse pakkumine jääb arvatavasti kaheksale miljonile naelale + Enzo Maresca ja Jimenez. Stami spekulatsioonidest on suht koht siiber. Tahaks juba midagi konkreetset kuulda.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Ja on ka laenule minejaid selle hooaja lõpuni...

                Atletico Madridiga ühineb noortemeeskonna juhtfiguure Ruben Olivera. Serie A’sse kuuluv Perugia laenas Juventuselt kaks pallivõlurit – Salvatore Fresi ja Marcelo Zalayeta. Zalast saan aru kah, mees pole just teab mis põhirivistuse mees.

                Juventusega ühines taas Manuele Blasi, kes tuleb Edgar Davidsit asendama. Hoolimata sellest ei tohi mees mängida enne aprilli, sest dopingukaristus kehtib endiselt.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Juventus [1 - 0] Chievo

                  7\' [1 - 0] Mauro German Camoranesi

                  Tuli ära... täieliku rõõmupuhangut morjendab see, et AC Milan sai samuti võidu kirja. Õnneks kaotas eile AS Roma Bresciale. Seega esikoht siit me tuleme. Ehk 5 vooru pärast ole kord jälle majas, kui must-valged tabelit juhivad

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    jah Milan näitab üllatavalt stabiilset mängu aga loodetavasti Cl taas algusega muutub see
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Uudiseid Delle Alpilt:

                      Davids on otsustanud Barcelonasse jääda. Kahju, et nii läks. Ise oleks soovinud, et hollandlane mängiks veel hooaja Juventuse ridades. Samas oli kokkulepe, et Serie A\'sse ta ei naase - rivaalide hulka ta koduliigas ei satu.

                      Täna on siis Interiga Coppa Itaalia... oojaa... inter peatreener on täkku täis ja ootab ainult võitu. Seda me veel vaatame.

                      Hea uudisena kõlab Zalayeta imepärane debuut Perugia ridades. Serse Cosmi klubi boss on mängijat taevani kiitnud. Olevat tõsine täkkründaja. Kus otsast, seda ma ei tea. Hea, kui ka laenul olijad suudavad stabiilset ning nauditavat jalgpalli pakkuda. Ehk Perugia seis paraneb ning Serie B uks jääb neie suletuks. Sümpaatne klubi, mis võib vabalt Serie A keskmikega võidelda.

                      ..Seame siis Interi lainele.. ja ootame väravaid bianconeride poolelt

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Perugial masendav hooaeg 0 võitu 11 VIIKI ja 8 kaotust

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Originally posted by Devil


                          Perugial masendav hooaeg 0 võitu 11 VIIKI ja 8 kaotust
                          Kus on point? Said valesti aru ehk.. Perugia boss loodab päästeinglit Zalayetas.. kaks võimalust - kas see juhtub ja jäädakse Serie A\'sse või see ei juhtu ja tuleval hooajal ollakse Serie B\'s.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Originally posted by treze


                            Originally posted by Devil


                            Perugial masendav hooaeg 0 võitu 11 VIIKI ja 8 kaotust
                            Kus on point? Said valesti aru ehk.. Perugia boss loodab päästeinglit Zalayetas.. kaks võimalust - kas see juhtub ja jäädakse Serie A\'sse või see ei juhtu ja tuleval hooajal ollakse Serie B\'s.
                            vabandust see oli off-topic kui sa aru ei saand, ei hakkand sellepärast Perugia teemat tegema. Kui õnn neile naeratab ja nad mõned võidud saavad viikide, on suhtkoht kindel, et nad lõpetavad eespool regelgatsiooni tsooni.
                            Zalayeta tulek või mitte tulek ei muuda mu arvamust. Yks point oli muidu selles, et yle poolte mängude viiki mängida on nac liiast.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              mis toimub juve-inter mängus?
                              toldo on saand punase,huvitav kas vahetused olid sellex ajax juba tehtud,igal juhul 7 minti hiljem lõi di vaio 2-2.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Originally posted by mazz


                                mis toimub juve-inter mängus?
                                toldo on saand punase,huvitav kas vahetused olid sellex ajax juba tehtud,igal juhul 7 minti hiljem lõi di vaio 2-2.
                                Peale seda tuli Nedved sisse ,kel oli üks hea võimalus .
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X