320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Proovigem olla nüüd natukene. Kui tohib, siis ütleksin oma arvamuse ka siia. Mingit nõmedat kriitikat sellel teemal enam kuulda ei taha.

    Nagu Artur juba mainis siin, et Alessandro Birindelli on mängija, keda tuleks rahulikult pingile jätta, siis see on vale. Loomulikult on hetkel paremas vormis mängumehi, keda kaitsesse panna, kuid see, et oled Juventuse ridades juba 6 hooaega rüganud ning 7 on ees ei näe ma pointi, miks sõimatakse meest nii palju. Ta on teinud ilusaid hooaegu, eelmisel tuli küll pidevalt vahetusest sisse, kuid siiski. Ta on staaristaatuse ära teeninud. Kui väidate vastupidist, siis tahaks mina teada, kes on staar, ning mis moodi neid valitakse. Juves oldud aastatega on ta igal hooajal u 20-30 korral alustanud põhikoosseisust. Viimasel hooajal oli arv tunduvalt väiksem, kuid siiski, kes ei mäletaks iluväravat Meistrite Liigas.

    Kindlasti usun, et oma 2-3 hooaega jätkab mees kõrgel tasemel. Kahekordne Itaalia Serie A meiste ning korra võitnud ka Itaalia Supercupi näitab juba iseenesest ära, mis mehega tegemist on. Niisama veepoisse Juventusesse ei võeta. Juba see on hea põhjendus Artur sinu jutule. Ennem mõelgem, mida suust välja ajada.

    Aa ja sooviksin teada seda, et näiteks, kui oled Suurklubi vahetusmees, kas siis on tegemist veepoisiga? Sellel juhul on Rivaldo ka paras veepoiss, kes enamjaolt sekkub mängu vahetusest.

    Aitäh tähelepanu eest!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Originally posted by Artur


      Juventuse fännid, arvake siis pealegi edasi, et teie Birindelli on tipptegija. Rääkisin, kuidas asjad tegelikult on. Ja Birindelli ei ole tippmees, ning ei saa selleks kunagi. Vabandan sõna \"raisk\" pärast - see oli tõepoolest minu enda poolt lisatud.


      nii et tegemist on kõigest sinu arvamusega selge .....respekt.... igal ühel on õigus oma arvamusele.... minu arust väärib ta põhikoosseisu kohta kuid jällegi on see minu arvamus....erinevalt trezelt ei arva ma et birindelli on staar aga Juventuse koosseisu juures tundub ta mulle Thurami järel parimana äärekaitses mängimaks.....kui ostetakse sinna mingi Carlose või Candela..... siis tõesti ta enam ei oleks enam esimene valik aga nt. mina eelistan Birindellit Perrottole või ka sellele variandile et Zambrotta mängib kaitses ja camoranesi põhis!
      fc pohmell

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Siin tundub, et väike torm (teeklaasis)olevat lahti läinud

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Muide vahepeal käisid mõned mehed ka kohtus
          http://sportsillustrated.cnn.com/soccer/news/2003/07/21/juventus_doping_ap/

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            2003/04 mängijate numbrid. Muudatusi: Di Vaio 18 vahetas 20. 18 on nüüd Appiah, 23, Legrottagliele, 9 Miccolile. 14 Marescale, ning 22 Mirantele (ehk Juve uuele 3 väravavahile)



            1 Gianluigi BUFFON
            2 Ciro FERRARA
            3 Alessio TACCHINARDI
            4 Paolo MONTERO
            5 Igor TUDOR
            6 Salvatore FRESI
            7 Gianluca PESSOTTO
            8 Antonio CONTE
            9 Fabrizio MICCOLI
            10 Alessandro DEL PIERO
            11 Pavel NEDVED
            12 Antonio CHIMENTI
            13 Mark IULIANO
            14 Enzo MARESCA
            15 Alessandro BIRINDELLI
            16 Mauro CAMORANESI
            17 David TREZEGUET
            18 Stephen APPIAH
            19 Gianluca ZAMBROTTA
            20 Marco DI VAIO
            21 Lilian THURAM
            22 Antonio MIRANTE
            23 Nicola LEGROTTAGLIE
            25 Marcelo ZALAYETA
            26 Edgar DAVIDS

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Palju Õnne!

              Alessio Tacchinardi
              birth date: 7/23/1975
              birth place: Crema (CR)
              birth Nation: Italy
              Height: 184
              Weight: 76
              nationality: Italy
              Position: Midfielder

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Sai taas uudis kirjutatud http://www.soccernet.ee/news.php?id=4324 Not bad!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  http://www.soccernet.ee/news.php?id=4351

                  Juve mängis hästi, kuid kahju, et võitu ei tulnud. Esimene poolaeg oli veits...

                  Iseenest oli Lippil hea võimalus kasutada uusi mängumehi ja veits kah vahetusmeestele mänguaega anda. Di Vaio ja Miccoli mängisid kuuldavasti hästi. Niipalju, kui komme olen lugenud juve foorumist.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Juve president Vittorio di Chiusano on surnud

                    Tunnen kaasa nii Juve fännidele kui ka härra di Chiusano lähedastele

                    juventus.com : This afternoon the President of Juventus Football Club, Vittorio Caissotti di Chiusano has passed away. All members of the club are in a great sadness for the loss of a President that has always been very close to everybody, always, and expecially when his help was needed. Funerals will be held Saturday morning at 10 at the church os San Massimo in Turin.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Ojaa, sügav kaastunne ka minu poolt Juventuse fännidele ning di Chiusano lähisuglastele, sõpradele ning tuttavatele.Kahju on lihtsalt.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        minu sügav kaastunne itaalia kõige sümpaatsema klubi kadunud presidendile ....
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Minge vi**u idi**did, keda te siin leinate omaarust...?? gloryhunterid, ei leina te siin kedagi vaid ajate lolli iba, et postituste arvule 1 numbri suurema saada. Enne mõtle, mida sa postituad. Carlos sa ertit, ei pea oma emoiconidega seal möllama. Võta vabalt, mine randa!

                          veits teravat panin, kuid teinekord teate.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Ferrara can seal things off! HE DOES! THE SUPER-CUP IS JUVE`SSSSS!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Sai taas kord üks uudis kirjutatud http://www.soccernet.ee/news.php?id=4406 Võidust lähemalt veits

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Õnnitlused ... vähemalt olulisemas mängus oli meil rohkem õnne , seekord mitte :/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X