320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Ja "kõik suuri eelistatakse" jutt...Noh ma ei tea kas ma olen pime või silmaklappidega, aga noh ei näe ma Roma mängudes selliseid otsuseid.
    keegi pidi selle nalja tegema, eks.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Ma ei tea miks sa kõiki nii rumalaks pead? Miks sa arvad, et vaatajad ei näe teistes mängude kohtunike eksimusi? Pani Milan eelmine aasta sulust ja pennudest ja on Inter endiselt sitaks gei.

      Sa pidevalt hädaldad siin, et kuidas Roma ja Inter halavad, aga praegu ja varemgi nutad selle üle kuidas kõik vaest Juvet alusetult süüdistavad või kuidas kõik teised on samamoodi süüdi. Juventus on kohtunike sitast saanud konkreetset kasu ja üsna suurel määral karistada. Jah kindlasti on need süüdistused liialdustega, aga tee või tina, tühjast kohast ei tule sellised jutud.
      Pole öelnud, et Juventust alusetult süüdistatakse. Või olen? Kui olen sellise mulje jätnud, siis vabandan. On olnud mitu kohutavad mängu, mille pärast on piinlik. Catania on muidugi kirss tordil. Aga neid mänge on olnud 2-3 ja neid mänge on olnud ka teistel. See on minu point.

      Ja ma vihjasin rohkem ka sellele, et peale mingi Juve vs Shakhtar mängu on alati paar Romafänni oma Moggipostitustega kohal. Veidi sobimatu ja tõmbab tõsiseltvõetavuse nulli. Või siis mingi überlist kümnete vigadega, mis on Juve kasuks tehtud ja kus on sees ka täiesti õiged otsused. Jah, Juve on kasu saanud. Jah, ka teised on kasu saanud.

      ehk uuesti:
      Ka minu meelest on olukord kohtunikega käest ära, lihtsalt meie vaated antud olukorra tagamaade osas on erinevad. Sulle ja Roma fännidele ja Interi fännidele meeldib asja taga näha süsteemset äraostetust, Moggit ja kõike muud sellist (ja see on ka põhjus, miks ma Teie juttu tõsiselt ei võta ja sel teemal jaurata ei viitsi). Mina näen asja taga lihtsalt kohtunike kohutavat taset ja süsteemset suurte eelistamsit, mis on alati liigas olnud ja päris rõvedalt juurdunud.
      + lõpuks ju jõuab jutt ikkagi siiani:
      Aga pohhui. Lõppeks on ju Juve edu taga siiski steroidid ja Moggi ning päriselt on ju liiga tasemega ja kohtunike tasemega kõik korras. Eksole.

      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Ja "kõik suuri eelistatakse" jutt...Noh ma ei tea kas ma olen pime või silmaklappidega, aga noh ei näe ma Roma mängudes selliseid otsuseid.


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      a) Juvele lüüakse värav. Kari mängijaid hakkab äärekohtunikku peedistama, mille peale see lihtsalt värava ära võtab. No tere-türa.
      b) Roma vastu määratakse lambipennu. Roma protestib, kohtunik saadab nahhuj. Näed erinevust?
      Viimase olukorra juures on muidugi 1 positiivne nüanss. Nimelt väidetavalt määras pennu reisisaatja, kui peakohtunik juba näitas, et mängime edasi. Ehk siis lõpuks ometi reisisaatja julges otsuse vastu võtta. Mulle on üsna üheselt jäänud mulje, et nad sitarattad ei julge otsustada, kuigi ise on olukorrale väga lähedal.
      a) oli täiesti tere-türa mäng. pole ju vastupidist väitnud.
      b) näen erinevust.

      Kommentaar


        Njah, otseselt ju Juvet selles viles süüdistada ei saa, nemad mängisid nagu oskasid ja vilemehed tegid oma tööd nagu oskasid. Itaalia Jalgpalliliitu aga küll, pannes mängu vilistama selgelt kallutatud kohtuniku.

        Halbu ja küsitavaid vilepartiisid leiab iga voor ja igas liigas, aga sellist nalja nagu Itaalias, kus ühe klubi fänn-kohtunik nii räigelt "oma klubi" kasuks vilistab, ma ausalt väga ei teagi. Räigeks vileks pean ma siis antud suluseisu fikseerimist ja Catanialt värava röövimist.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Mulle tundub, et Itaalias on asi kuidagi rohkem käest ära kui mujal. Võib-olla on asi petlik, mine sa tea.

          Üks asi on muidugi meediasurve. Hea näide oli nt eelmise aasta Milan vs Catania mäng, kus kohtunik õiglaselt ei lugenud Robinho joonelt klaaritud väravat, aga lehed oli nädalaid täis Galliani ja Allegri joga teemal, kuidas see mäng kohtuniku poolt ära tehti. Või siis eelmise aasta Milani kiun Gazzettas ja Juventuse kiun Tuttospordis teemal, kuidas nemad pendlaid ei saa ja kuidas kõik nende vastu on. Ma saan aru, et fännid virisevad, aga selline suvaline jura normaalses riigis ei tohiks lehtedesse nädalaid ja nädalaid järjest jõuda. Surve kohtunikele on tohutu ja praegu on siiski olukord, kus kohtunikud saavad pähe ka siis, kui nad ok otsuseid teevad. Sellises keskkonnas on mõneti paratamatu, et kohati fullretard mängud tulevad.

          Ja ma ei kujuta ette, kust need "reisisaatjad" leitud on. Laias laastus on nad täiesti mõttetud junnid, kellel otsustamiseks mune pole ja kui lõpuks otsus vastu võetakse, siis on see vale. Sisuliselt võiks kogu selle reisisaatjate kamba puhkusele saata ja sisulist vahet poleks.

          Kommentaar


            Einoh muidugi on see esmakordne ja ainulaadne olukord. Halleluujaaa.

            Kommentaar


              La nuova formazione della Juve... V E R G O G N A. Ehk siis nädalalõpus Interi 11 Juve 16 vastu!
              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                La nuova formazione della Juve... V E R G O G N A. Ehk siis nädalalõpus Interi 11 Juve 16 vastu!
                Jajah. Kui suur on peale sellist pasarahet, mis vähemalt Gazzettas kestab eeldatavasti järgmise nädalavahetuseni, võimalus, et nädalavahetusel Interi vastu mõni 50/50 otsus Juventuse kasuks vilistatakse? Null?

                Aga üldiselt. Seni kuni teistes tiimides süveneb "ükskõik palju me pingutame, nagunii Juventus võidab" suhtumine ja meeskonnad eos on mentaalselt mängud kaotanud, seda parem Juventusele.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Üks asi on muidugi meediasurve. Hea näide oli nt eelmise aasta Milan vs Catania mäng, kus kohtunik õiglaselt ei lugenud Robinho joonelt klaaritud väravat, aga lehed oli nädalaid täis Galliani ja Allegri joga teemal, kuidas see mäng kohtuniku poolt ära tehti.
                  pane eilsetele otsustele meeter juurde ja sa saad sellised suluseisud, mis tolles mängus Catania kasuks vilistati. hea küll päris ei saa, sest ühel korral oli Milani ründaja söödu hetkel oma poolel(!). selle mängu moviolat näidates jookseks Pulvirenti väga kiirelt toast minema.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Ma ei teagi, kumb on uskumatum, kas see mis Juventusega toimub, või see kuidas Steroidi-Eika seda IKKA VEEL valgeks räägib ja ise seda juttu usub ka mida ta räägib.
                    Juventuse IGAS serie a mängus saadud kohtunike eelistused on olnud kohtunike enda süü, ja mitte midagi kokkulepetega pistmist pole, kuigi klubil on just alles värskelt üks massiivne Moggi nimeline kokkuleppe skandaal seljataga ja veel värskemalt on nende treener mänguväljakute äärest eemaldatud nende samade süüdistuste tõttu, aga ikkagi on kuidagi kohtunikud ise hoopis lollid.... amazing

                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      pane eilsetele otsustele meeter juurde ja sa saad sellised suluseisud, mis tolles mängus Catania kasuks vilistati. hea küll päris ei saa, sest ühel korral oli Milani ründaja söödu hetkel oma poolel(!). selle mängu moviolat näidates jookseks Pulvirenti väga kiirelt toast minema.
                      see on sellest mängust? (muud ei leidnud "Catania Milan offside" otsinguga)


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Ma ei teagi, kumb on uskumatum, kas see mis Juventusega toimub, või see kuidas Steroidi-Eika seda IKKA VEEL valgeks räägib ja ise seda juttu usub ka mida ta räägib.
                      Juventuse IGAS serie a mängus saadud kohtunike eelistused on olnud kohtunike enda süü, ja mitte midagi kokkulepetega pistmist pole, kuigi klubil on just alles värskelt üks massiivne Moggi nimeline kokkuleppe skandaal seljataga ja veel värskemalt on nende treener mänguväljakute äärest eemaldatud nende samade süüdistuste tõttu, aga ikkagi on kuidagi kohtunikud ise hoopis lollid.... amazing
                      Ja jõudsime jälle kohta, kus lõppeks on ju Juve edu taga siiski steroidid ja Moggi ning päriselt on ju liiga tasemega ja kohtunike tasemega kõik korras.

                      Kommentaar


                        2011/2012 aastal anti Interile kõige rohkem ehk 11 penaltit, Juventusele 4.
                        2010/2011 aastal anti Romale kõige rohkem ehk 13 (!!) penaltit, Juventusele 5.
                        2009/2010 aastal anti Romale kõige rohkem ehk 10 penaltit. Juventusele 4.

                        Näed erinevust? Kui teile sadas pendlaid sisse nii uksest kui aknast siis meie ei jonninud selle üle nagu kari naisi.

                        Kommentaar


                          Gazzetta võttis vooru eksimused kokku: http://www.gazzetta.it/Calcio/Squadr...54452556.shtml

                          1. Juvejaur on juba korduvalt läbi käinud
                          2. Lazio ei saanud selget pennalt ja hiljem võeti selge värav ära olematu sulu tõttu ja Ljajici värava puhul on passiivse sulu kahtlus (Jojo poolt)
                          3. Milani värav suluseisule järgnenud olukorrast ja mööndustega oleks võinud Milanile penda anda.
                          4. Napolile ja Chievole mõlemale võinuks pendla anda.
                          5. Udi teise värava puhul sulukahtlus ja kolmas värav väga pehmest pendlast.
                          6. TorinoSansone punane (täpsemalt teine kollane) väga kergelt antud.

                          Ja kohtunik Rocchi sai kiita, kui selle hooaja ainus "Kindel" kohtunik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas KihnuViive46 Vaata postitust
                            2011/2012 aastal anti Interile kõige rohkem ehk 11 penaltit, Juventusele 4.
                            2010/2011 aastal anti Romale kõige rohkem ehk 13 (!!) penaltit, Juventusele 5.
                            2009/2010 aastal anti Romale kõige rohkem ehk 10 penaltit. Juventusele 4.

                            Näed erinevust? Kui teile sadas pendlaid sisse nii uksest kui aknast siis meie ei jonninud selle üle nagu kari naisi.
                            Mis sa tõestada tahtsid? Et Roma vastu mängitakse kastis jõhkralt ja tehakse palju vigu?

                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            5. Udi teise värava puhul sulukahtlus ja kolmas värav väga pehmest pendlast.
                            Pead ei anna, aga minu mälu järgi küll sulgu ei tundunud igatahes.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Sul Eika tundub tõest olevat igale õigele süüdistusele vägagi absurdne vastus, kuidas kommenteerid Catania poolset süüdistust , et äärekohtunik on facebooki lehel avalikult reklaaminud ennast kui Juventuse fänni? Kuidas sa selle suudad valgeks rääkida? Ma tean et suudad, aga huvitav on ikka lugeda.
                              link:http://www.football-italia.net/26657...linesman-claim
                              The AIA though has insisted that the Facebook page in question – which is actually a fan page and not a profile one – does not belong to Maggiani.

                              Hea meel, et Bendtneril tuli mäng enam-vähem välja...loodetavasti saab kolmapäeval uue võimaluse algkoosseisus.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                lol. sellest kollasest saab toreda avatari.
                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                (muud ei leidnud "Catania Milan offside" otsinguga)
                                 

                                Algselt postitas KihnuViive46 Vaata postitust
                                2011/2012 aastal anti Interile kõige rohkem ehk 11 penaltit, Juventusele 4.
                                2010/2011 aastal anti Romale kõige rohkem ehk 13 (!!) penaltit, Juventusele 5.
                                2009/2010 aastal anti Romale kõige rohkem ehk 10 penaltit. Juventusele 4.

                                Näed erinevust? Kui teile sadas pendlaid sisse nii uksest kui aknast siis meie ei jonninud selle üle nagu kari naisi.
                                lol
                                a) see erinevus ei tõesta mitte midagi.
                                b) jonniti ikka küll.

                                kust üldse tuleb selline abstraktne jama, et pennalde arv näitab, kui palju on õigeid otsuseid?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X