320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Jasper
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

A muidu, kui nüüd täitsa ausalt küsida (kuna me siin teemas oleme), teeb sind Juve hetkeseis rõõmsaks?

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Okei, minu paha. Kujutasin ette.

A muidu, kui nüüd täitsa ausalt küsida (kuna me siin teemas oleme), teeb sind Juve hetkeseis rõõmsaks?
    Eestlaslik rõõm selle üle, et lisaks endale läheb ka kellelgi teisel sitasti on eluterve ja edasiviiv!

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ka teiste omavaheliste dialoogide puhul kehtib mu eelnev arvamus : ). mul ei ole küll mingit probleemi temaga.
    Okei, minu paha. Kujutasin ette.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Ega ma ühe sõnumi pealt. Konkreetselt see üks postitus poleks liigutanud. Aga midaigane, vaatan Tansaania - Kongo ülimat madinat edasi.
    Ka teiste omavaheliste dialoogide puhul kehtib mu eelnev arvamus : ). mul ei ole küll mingit probleemi temaga.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Sa omistad tekstile konnotatsiooni mida seal ei ole. Ja ma arvan, et Tofoa, kellega see ülimalt kvaliteetne dialoog sai peetud, ka sellist konnotatsiooni ei näinud.
    Ega ma ühe sõnumi pealt. Konkreetselt see üks postitus poleks liigutanud. Aga midaigane, vaatan Tansaania - Kongo ülimat madinat edasi.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Hakkasin juba küsima, mis sul viimasel ajal Tofoa ja Juventusega on, aga ilmselt mõni isiklik solvang sellest, et keegi Juventuse poolehoidjatest ManU teemas midagi kirjutanud.
    Sa omistad tekstile konnotatsiooni mida seal ei ole. Ja ma arvan, et Tofoa, kellega see ülimalt kvaliteetne dialoog sai peetud, ka sellist konnotatsiooni ei näinud.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    niivõrd ilus kõla, miks peaks.
    Hakkasin juba küsima, mis sul viimasel ajal Tofoa ja Juventusega on, aga ilmselt mõni isiklik solvang sellest, et keegi Juventuse poolehoidjatest ManU teemas midagi kirjutanud.

Leave a comment:

• cannuman
    replied
    Modereeriks, kui kotiks. Aga ei koti.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Aga sul?
    niivõrd ilus kõla, miks peaks.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    kas läks hinge
    Aga sul?

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Off topicu kunn on rääkinud.
    kas läks hinge

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Vot, sõbrad, just nii basic ongi keskmine itaalia jalgpalli fänn!
    Off topicu kunn on rääkinud.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Siin klubis on hetkel nii palju asju valesti, et ei ole mõtet enda närve kulutada.
    Vot, sõbrad, just nii basic ongi keskmine itaalia jalgpalli fänn!

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Parafraseerides head kamraadi Nasfalit, siis kas "arbuusid kaenla alt" jäid koju? Või millest see vaikus siin. Tofoa ka siin rohkem juba teiste meeste naisi kritiseerimas, enda oma täitsa tähelepanuta jäänud...
    Siin klubis on hetkel nii palju asju valesti, et ei ole mõtet enda närve kulutada.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Parafraseerides head kamraadi Nasfalit, siis kas "arbuusid kaenla alt" jäid koju? Või millest see vaikus siin. Tofoa ka siin rohkem juba teiste meeste naisi kritiseerimas, enda oma täitsa tähelepanuta jäänud...

Leave a comment:

Working...
X