320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Forza La Vecchia Signora! Solo per Vincere !
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Täna maal kappi koristades leidsin 2005/06 Juventuse särgi, väga heas korras, tundub et pole kellegil seljaski käinud, suurus S. Kui kellegil on soovi siis võtke muga ühendust, ise sellega midagi ei tee nagunii, ei lähe selgagi. Ainus jama on selle särgiga see, et selja peal on Ibrahimovici nimi.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Kasutan siis juhuse ära, enne Uuu-d või kedagi teist, et kas tulid kapist välja lõpuks? Kuidas saab mitte-juve poolehoidjal olla org särk? Need ju ei maksa mitte leivapätsi hinda?

        Praegu näiteks selle hooaja ametlik särk juvestore lehel läheb maksma 79 eurot mis teeb ümardatult 1250 kroonise väljamineku.

        Kommentaar


          Seletan siis ilusti ära, mu tüdruku vanatemate juures maalt leidsin selle särgi. Pole õrna aimugi kuidas ja miks ta seal on. Ja kapis ma pole kunagi olnudki Alates ajast kui ma jalgpalli vaatama hakkasin on olnud minu jaoks ainult 1 ja ainus meeskond - AS ROMA!
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Keegi ei usu su pläma. Tüüpiline gloryhunter. Mis järgmiseks? Leiad oma vana-vanaisa pärandatud talust City vana särgi ja salli?
            Tundub, et Brancescol on infot selle väidetavalt Rooma pealinnas tegutseva kääbusklubi tuleviku osas. Fännidele on antud käsk paadilt evakueeruda mõnda kõvalolevasse laeva. Because this ship(t) is going down(S-B). Hea valik, rube võib top3 lähedale isegi sebida ennast.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Meil on koomik siin Uuu palun ole meheks ja tule mingit mängu vaatama kui ma ka kohal olen. Mul vaja endale kinnitust, et mu ettekujutus sinust on õige.(mitte et ma eriti kahtleks) Palun, täida mu soov Teen sulle ehk jääätisekokteili ka välja.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Juvestorist tellida koos nimega särk ja pluss postikulu läheks mingi ala 110-120 euri. Keegi huvitatud on siis näiteks siit lehelt ja selle tüübi käest saab Del Piero või Pirlo nii kodu, kui ka võõrsil särgi 410 krooni ehk umbes 26 euri eest, kus on ka postikulu sees. Olen ise ostnud ka tema käest eelmine hooaeg kodu Quagsi särgi ja särk on puhas orikas ja samuti mitte see odavam stadium shirt nagu seal Juve poes ka müüakse vaid see mängija särk ikka. Kõik peale selle on tip-top, et nimi ja number tahtsid nagu maha tulla ja lõpuks võtsin ise ära. Ehk oli sitasti peale pandud vms aga kui vähemalt eelmine hooaeg serie-a mänge jälgisin, siis märkasin ikka päris mitme särgi peale kuidas tähed rippusid särgi küljes Niiet kui keegi pole nimest ja numbrist huvitatud siis ma usun, et kui seekord isegi hästi peale lastud, siis väikse vaevaga saab need ikka ära eemaldada. Sama tüüp müüb muidu igast muid klubi särke ka.

                Kommentaar


                  homse mängu tarbeks on Conte valinud 23 meest esialgu. Tagasi on Ciaccherini, eemale jääb Kurgirella (missing out on the clash against his former club due to a muscle injury)

                  Kommentaar


                    Quagliarella vaevalt oleks mängu saanud..pääseb ka vilekoorist siis seekord, kuigi ise vaevalt, et väga õnnelik selle üle on. Aga vilekoori saab siis Pazienza endale võtta Statistika eriti meie võidu või viigi poolt ei ole. Eelmine aasta mäletatavasti tegi Cavani kodus hattricki Juve vastu ja Napoli võitis 3-0. Sel hooajal on Cavani serieA-s üsna kuival olnud..tõsi CL-is on hattrick kirjas minu mäletamist mööda. Viik oleks rahuldav tulemus.Keegi teab muide miks Interi-Genova mäng postponed on ? Kui Genovas siis pakuks, et üleujutuste tõttu aga kas mäng polnud mitte Milanos ?

                    Kommentaar


                      Neist 2st 1te tahaks näha see aasta Scudettot tõstmas. Juve on kerge favoriit.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
                        .Keegi teab muide miks Interi-Genova mäng postponed on ? Kui Genovas siis pakuks, et üleujutuste tõttu aga kas mäng polnud mitte Milanos ?
                        Heavy rainfall caused flash floods in the city, leading to seven deaths, and the bad weather is expected to continue into Sunday.

                        The Stadio Luigi Ferraris is in the area worst hit by the floods and there are reports the arena itself is flooded.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Mäng pidi tõepoolest Genuas olema.

                          staadioni ümbrus üleeile


                          staadioni ümbrus täna

                          Kommentaar


                            Ning halva ilma tõttu jäeti ära ka napoli-juve mäng.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
                              Quagliarella vaevalt oleks mängu saanud..pääseb ka vilekoorist siis seekord, kuigi ise vaevalt, et väga õnnelik selle üle on. Aga vilekoori saab siis Pazienza endale võtta Statistika eriti meie võidu või viigi poolt ei ole. Eelmine aasta mäletatavasti tegi Cavani kodus hattricki Juve vastu ja Napoli võitis 3-0. Sel hooajal on Cavani serieA-s üsna kuival olnud..tõsi CL-is on hattrick kirjas minu mäletamist mööda. Viik oleks rahuldav tulemus.Keegi teab muide miks Interi-Genova mäng postponed on ? Kui Genovas siis pakuks, et üleujutuste tõttu aga kas mäng polnud mitte Milanos ?
                              nagu vastatud oli mäng hoopis Genoa-inter. (kodumeeskond märgitakse Euroopas esimesena)

                              samalajal jääb ära ka Napoli-juve.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                                Ning halva ilma tõttu jäeti ära ka napoli-juve mäng.
                                linnas on tõepoolest "rängad" üleujutused

                                staadion on üleni veeall

                                ja taevas on nii pilves, et lubab lisa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X