320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võimalik, et hooaja tähtsaim liigamäng on homme.

    Lehtede põhiteema on loomulikult kohtunikuhala ehk CdSi pealkiri on suurelt "Rizzoli on vale valik" ja andetum Cannavaro halab "Loodetavasti ei kordu Peking." Itaalia värk.


    Chiello viimases mängus saadud vigastus on väidetavalt piisavalt tõsine, et homme mitte-alustada ehk kolmanda keskkaitsja koha peaks hõivama Peluso, kes viimastes mängudes on viisakas olnud. Mirko kõrval ründeliinis peaks alustama Gio, kes proovib uuesti boo`tavad fännid paika panna.
    Algselt postitas Gio
    Fans reactions can affect you but I have to not let these things affect me during this decisive moment of the season. My gesture was to a section of the fans not the curvas. Buffon & the coach (Conte) were very clear to me after the game & said I shouldn't be affected (by the booing)

    Kommentaar


      Lahe oleks homme 2-0 võit ja väravaautorid Marchisio ja Quagliarella..see oleks San Paulole küll liig vist
      Tsiteerime: ''scudetto con il Napoli si puo vincere solo allo playstation'' (scudetto võib Napoliga võita ainult playstationis)

      Kommentaar


        Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
        Tsiteerime: ''scudetto con il Napoli si puo vincere solo allo playstation'' (scudetto võib Napoliga võita ainult playstationis)
        Tõesti , sest playstationi peal mängides puudub võimalus mänge ja kohtunike ära osta. Karta on et siit tuleb üks tõsisem komejant. On ju veel värskelt meeles hooaja avapauk, kus sai nalja Napoli ja ausa jalgpalli kulul kõvasti tehtud. Jälle üks päev kus tuuakse esile kui häbi peaks ikka olema Rubentussi fänn olla.

        FORZA ROMA!!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Täiesti usun et Räbaltussi hvännidel on väga ebamugav rääkida augustis toimunust ja kõik on oma mokad kinni istunud, aga eks värskendame siis oma monoloogiga teie mälu edasi.



          Siinkohal kasutaks ühe tundmatuks jääda sooviva sportlase sõnu, Its a disgrace , Its a f*cking disgrace!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Täiesti usun et Räbaltussi hvännidel on väga ebamugav rääkida augustis toimunust ja kõik on oma mokad kinni istunud, aga eks värskendame siis oma monoloogiga teie mälu edasi.



            Siinkohal kasutaks ühe tundmatuks jääda sooviva sportlase sõnu, Its a disgrace , Its a f*cking disgrace!
            Otse ma seda mängu ei ole näinud, samuti on need highlitsid kusagil kinniistunud,et ma nende peale sattunud ei ole, aga tundub, et nüüd on need ka avalikkuse ette lekkinud.

            Ma arvasin, et ma olen jalgpallis kõige absurdsemad ja ajuvabamad olukorrad äranäinud, kuid Rube suutis mind järjekordselt üllatada.

            "VÕIMALIK AINULT JUVENTUSE VASTU MÄNGIDES"
            sigpic

            Kommentaar


              Vaatan videot.
              1. olukord. Sukeldumine.
              2. olukord. Kahtlane vile, möönan.
              3. olukord. Kohtuniku sõim, et küllap õige punane, sest ega keegi ei tea, mis ta ütles. (Kusjuures. Kas ainult mulle tundub, et sõimu eest karistatakse rohkem välismaalasi. Noh a la praeguses olukorras mingil balkani junnil ei lasta laiata)
              4. olukord. Sukeldumine + mängijate kokkupõrge, mille puhul antaksegi kaks kollast.
              5. olukord. Väike kõks, polnud Vidalile kaarti väärt.
              6. olukord. Sukeldumine + Tagasitegemine. Kaarti väärt.

              Kui Roma fännidele on meelepärane spordiala, kus kohtunikud hindavad ilusat sukeldamist, siis olete ilmselgelt endale vale ala valinud.

              Kommentaar


                gobbi fännid: kes on hetkel parim - Chiellini, Barzagli või Bonucci?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Ma olen ise ka sellele mõelnud ja see on üsna paradoksaalne keiss.

                  Barzagli on vaieldamatult (okei, tegelikult küll vaieldavalt) Juventuse parim kaitsja, kes teeb alati oma töö 100% ära, tema äärelt midagi läbi ei tule ja sisulisi prohmakaid on poolteise hooajaga tulnud müstiliselt vähe. Kuid teisalt on Barzagli antud kolmikust kõige lihtsamini asendatav ja näiteks Caceres Barza asemel pole väga suur ärakukkumine*. Samas Leo mänguehitamist ja Chiello robustset mängu käimatõmbamist ei suudeta pingilt asendada. Ehk minu silmis:
                  Parima kaitsja: Barzagli
                  Asendmatuim kaitsja: tihe rebimine Chiellini ja Leo vahel

                  * Ühe versioonina võib kaitseliini paremääre, kus enamasti Barza tegutseb, pidamise taga olla ka samal äärel tegutsevate Lichtsteiner/Vidali faktor, kuigi tegelikkuses on Barza toitnud ka nende meeste puudumisel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Vaatan videot...
                    Raskelt roosad prillid ikka ette keevitanud , ei isegi sellest jääb väheks et sellist mannat ajada, roosa ekraanikaitse peab ka olema... raske juhtum. Üleüldiselt võiks õhtuse mängu pidamata jätta ja kohe moggile 3 punni ja ühe tärni juurde anda. Tundub et selle "mängu" toimumine riivab lihtsalt minu, kui tõelise sporifänni moraalitunnet ja et kunagi magama saada peaksin 20 tassi piparmünditeed pärast jooma.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Edasiarendusena hakkasin mõtlema, milline see põhimõtteline Juventuse formatsioon lahtikirjutatult oleks.

                      väravavaht
                      kindel-ehitaja-robustne
                      rong(tagant ette)-12+km(pigem tagasi)-söödukunn-12+km(pigem edasi)-rong(eest taha)

                      Põhikooseisu asendused on vist vastavalt nendele kriteeriumitele hangitud. Mõistagi, vasemehe varjandid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Raskelt roosad prillid...
                        Inimene näeb seda, mida ta näha tahab. Edasine vaidlus on mõttetu. Ja see, et kui inimene peab hea une saavutamiseks omale ämbritäie teed sisse ajama näitab puhtalt seda, et tema närvidega ei ole kõik päris korras.
                        Tahad maailma parandada? Alusta iseendast.

                        Kommentaar


                          kuidas count Juventuse mänge näeb:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Vaatan videot.
                            1. olukord. Sukeldumine.
                            2. olukord. Kahtlane vile, möönan.
                            3. olukord. Kohtuniku sõim, et küllap õige punane, sest ega keegi ei tea, mis ta ütles. (Kusjuures. Kas ainult mulle tundub, et sõimu eest karistatakse rohkem välismaalasi. Noh a la praeguses olukorras mingil balkani junnil ei lasta laiata)
                            4. olukord. Sukeldumine + mängijate kokkupõrge, mille puhul antaksegi kaks kollast.
                            5. olukord. Väike kõks, polnud Vidalile kaarti väärt.
                            6. olukord. Sukeldumine + Tagasitegemine. Kaarti väärt.

                            Kui Roma fännidele on meelepärane spordiala, kus kohtunikud hindavad ilusat sukeldamist, siis olete ilmselgelt endale vale ala valinud.
                            Jaburus, kui nendes olukordades oleks olnud juve kaotaja pool, siis oleksid sa eika kindlasti vastupidist kirjutanud.
                            Näiteks umbes nii: 1. olukord. Selga tõukamine, kindel pennu juvele jne.

                            Aga noh loll on see, kes vabandust ei leia, isegi kui see on täiesti jabur.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                            FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                            Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                            Kommentaar


                              Paistab, et minu eelmine post oli mõnele liiga keeruline, et sellest aru saada. Proovin siis uuesti, seekord veidi lihtsamalt:

                              Kommentaar


                                Algselt postitas KihnuViive46 Vaata postitust
                                Paistab, et minu eelmine post oli mõnele liiga keeruline, et sellest aru saada. Proovin siis uuesti, seekord veidi lihtsamalt:

                                Paistab, et ei olegi nii lihtne..
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X