320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Itaallaste häbi mahapesemine jääb niisiis täna õhtul Juventuse õlule. Kuigi esmapilgul tundub ülesanne lihtne- mis see Olympiakos ikka on- siis reaalsuses kreeklaste viimased CLkodumängud on lõppenud võitudega Atletico Madridi, ManU, Anderlechti, Benfica, Arsenali ja Montpellieri üle (okei, vahele on sattunud ka üks lutt PSGlt) ehk mäng tõotab tulla üsna rõve andmine. Lisaks on kreeklased ka viimases kümnes CL kodumängus skoorinud ehk ilmselgelt võitmiseks Juventus peab lööma väravaid ja lööma neid mitu. Koosseisus ainus suurem üllatus on Morata eeldatav alustamine, mis arvestades LLorente vormi pole ka tegelikult üllatus. Loodetavasti noormees veab korralikult välja.
    Kas saab veel rohkem kohtumise eelselt vabandusi otsida juba ettemääratud kaotusele väikelubi vastu. See on juba haleduse tipp...Kuigi kui keegi seda suudab siis see saab olla ainult rubelane, niiet pange pead kokku ja suudate ehk veel haledama vabanduste rea välja mõelda.
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Lisaks on kreeklased ka viimases kümnes CL kodumängus skoorinud ehk ilmselgelt võitmiseks Juventus peab lööma väravaid ja lööma neid mitu. Koosseisus ainus suurem üllatus on Morata eeldatav alustamine, mis arvestades LLorente vormi pole ka tegelikult üllatus. Loodetavasti noormees veab korralikult välja.
      Ma tahaks näha Marchisiot Pirlo asemel. Tänases mängus on oluline keskväli lukku saada. Statistika, mis otseselt küll midagi ei näita, aga Marchisio DM'na alustamas 7 mängu, ainuke värav, mis sisse imeti, oli Atleti vastu. Pirlo põhis, 2 mängu, 3 sisse lastud kolli.

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Kas saab veel rohkem kohtumise eelselt vabandusi otsida juba ettemääratud kaotusele väikelubi vastu. See on juba haleduse tipp...Kuigi kui keegi seda suudab siis see saab olla ainult rubelane, niiet pange pead kokku ja suudate ehk veel haledama vabanduste rea välja mõelda.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            pilt
            Kui te heterofoobsed rubelased kaua siin õitsete, siis ma lähen täna kihlveokontorisse ja kütan raha Rube peale! Siis ei prääksuks enam ükski koer, aga kuna ma olen hea ja tolerantne inimene, siis ma seda veel ei tee!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Betingust rääkides, siis panin ma raha eile Roma peale ja ei pidanud pettuma. Jumal tänatud see oli vaid 5 euri, aga coeff oleks toonud tagasi 5x rohkem. Ja üldse ma pole kindel kas julgen rohkem Itaalia klubide peale bettida. Oht rahast ilma jääda on 1/100
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Betingust rääkides, siis panin ma raha eile Roma peale ja ei pidanud pettuma. Jumal tänatud see oli vaid 5 euri, aga coeff oleks toonud tagasi 5x rohkem. Ja üldse ma pole kindel kas julgen rohkem Itaalia klubide peale bettida. Oht rahast ilma jääda on 1/100
                Wow, kui su arvutused paika peavad, siis ma betiks iga kord Itaalia klubide peale täie rauaga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Betingust rääkides, siis panin ma raha eile Roma peale ja ei pidanud pettuma. Jumal tänatud see oli vaid 5 euri, aga coeff oleks toonud tagasi 5x rohkem. Ja üldse ma pole kindel kas julgen rohkem Itaalia klubide peale bettida. Oht rahast ilma jääda on 1/100
                  Miks sa üldse Itaalia meeskondade peale panustad? Miks sa üldse panustad? Jäta see inimestele kes natukenegi jagavad jalgpallist. Mängi bingot või tiki-takat.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                    Miks sa üldse Itaalia meeskondade peale panustad? Miks sa üldse panustad? Jäta see inimestele kes natukenegi jagavad jalgpallist. Mängi bingot või tiki-takat.
                    Kas Bingo ja tiki-taka mängudel saab betinguid teha?
                    Ei, jään ikka jalgpalli juurde, aga see mis sul jäi arusaamatuks on see, et Itaalia klubidel on suuremad coeffid, kui Saksa, või Hispaania klubidel. Lootust rikkaks saada on vähe panustades nendele

                    BTW. Aitähh, et avasid mu silmad. Kui panuseid teeks vaid jalka spetsialistid, siis bettimis kontorid oleks pankrotis! Hea et minu suguseid lolle leidub
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Kas saab veel rohkem kohtumise eelselt vabandusi otsida juba ettemääratud kaotusele väikelubi vastu. See on juba haleduse tipp...Kuigi kui keegi seda suudab siis see saab olla ainult rubelane, niiet pange pead kokku ja suudate ehk veel haledama vabanduste rea välja mõelda.
                      1:7.Mees.1:7

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Kui te heterofoobsed rubelased kaua siin õitsete, siis ma lähen täna kihlveokontorisse ja kütan raha Rube peale! Siis ei prääksuks enam ükski koer, aga kuna ma olen hea ja tolerantne inimene, siis ma seda veel ei tee!
                        See süsteem toimib ainult nö spontaansete bettidega? Ei?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas #11 Vaata postitust
                          1:7.Mees.1:7
                          See on sinu vabandus tänase Olympiacose sauna peale? Miks te kõik heterofoobsed rubelased nii palju vabndate? Oodake vähemalt mängulõpp ära ja siis hakkake vabndama. Selline eidelik ettevabandamine ei ole küll ühelegi PÄRIS fännie sobilik. Hale ja kurb on lugeda kui enne mängu on juba püss põõsas ja nutt lahti. Ma tean ka ise et Allegri , Rubentus ja Euroopa on kõik antonüümid, aga no natuke usku võiks ju olla. Teised inimesed loevad ka seda teksti, natuke võiks ju uhkust ja häbitunnet olla!

                          Algselt postitas cru Vaata postitust
                          See süsteem toimib ainult nö spontaansete bettidega? Ei?
                          Näitamaks et m olen tolerantne ja sõbralik inimene, tegin panused Oympiacose võidule, viigile ja punasele kaardile. Tänada pole vaja, mul hakkas teist lihtsalt kole kahju.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Ma siis hoidun vabandustest ja ütlen julgelt välja, et 1:7 kaotust siit ei tule.

                            Algkoosseis täpselt sama, mis eika välja tõi. Asamoah ja Morata, juhei, Vidal ka tagasi.

                            Kommentaar


                              VAT SEE ON TASE!!!! Tooge raha koju poisid! See ongi Rubentuse tase! Kohe kui eurojalgpall käima läheb on kellad! Itaalia häbiplekk! No referees no party!!!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                toetudes viimasele postitusele, on semiootilises võtmes totti = referee.

                                #lotman
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X