320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Originally posted by Devil


    Juventus on alati hiilanud oma tarkade fännidega, aga tase aina langeb, tunnen kaasa.

    Sa oled eriti hale ikka .......... oma viha elad siin teiste peale v2lja
    tegelt mul üksk6ik m6lise edasi kui tahad JUVE ON PAREM KUI MILAN!!!!
    742617000027
    (sic)
    (515)
    MAGGOT

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Originally posted by Davids


      Originally posted by Devil


      Juventus on alati hiilanud oma tarkade fännidega, aga tase aina langeb, tunnen kaasa.

      Sa oled eriti hale ikka .......... oma viha elad siin teiste peale v2lja
      tegelt mul üksk6ik m6lise edasi kui tahad JUVE ON PAREM KUI MILAN!!!!
      Vabandust neiu, te ei tahaks mu viha tunda, et mind endast välja ajada peab tugevalt vaeva nägema. Siin ma lihtsalt mõnitan sind. \'

      Duff kallike mis mul sellest kuulsusrikkast minevikust??? Lähen tänavale ja kuulutan kui änksa mu lemmikklubi on?

      Olge nyyd maru rahulikud(treze ja duff), lause pold teile suunatud, vaid davidsile ja COle

      Juve värve vaadates, saan ma aru miks siin huumorit ei mõisteta.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        sa peaks vist juba pikemat aega sellest aru saama et siin nalja ei mõisteta ...... ja eriti sinu oma nii et ära siis pressi oma naljadega siia
        fc pohmell

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Originally posted by Devil


          Originally posted by Davids


          Originally posted by Devil


          Juventus on alati hiilanud oma tarkade fännidega, aga tase aina langeb, tunnen kaasa.

          Sa oled eriti hale ikka .......... oma viha elad siin teiste peale v2lja
          tegelt mul üksk6ik m6lise edasi kui tahad JUVE ON PAREM KUI MILAN!!!!
          Vabandust neiu, te ei tahaks mu viha tunda, et mind endast välja ajada peab tugevalt vaeva nägema. Siin ma lihtsalt mõnitan sind. \'

          Duff kallike mis mul sellest kuulsusrikkast minevikust??? Lähen tänavale ja kuulutan kui änksa mu lemmikklubi on?

          Olge nyyd maru rahulikud(treze ja duff), lause pold teile suunatud, vaid davidsile ja COle

          Juve värve vaadates, saan ma aru miks siin huumorit ei mõisteta.

          Sa oled masendav vend mine ja aja oma paska Milani teema all!!!!!Kas meie tuleme sinu hoovi sittuma????
          Ja yleyldse nagu n2ha on sul v2ga igav elu kui k2id siin ainult teistega m6lisemas ......... mees mine 6ige perse Milan IMEB!!!!!!! Mul pohhh
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Peale mõttetute huumoriponnistuste lisaksin siia teemasse natukene informatiivsust, mida valdavalt teiste Itaalia suurklubide alt leida ei või.

            Nimelt on hetkel Euroopas eluhooaega tegev endine bianconerilane Didier Deschamps eitanud igasuguseid läbirääkimisi Juventusega. Peale Lippi nõrgimat hooaega sellel aastal seostatakse just prantslast Delle Alpiga. Võimalused täkktaktiku ületulekust on õhkõrnad.

            Nii, nüüd positiivseid uudiseid! Alessandro del Piero on taas treeningutel. Eile mängis Alex ka esimese sõpruskohtumise duubli eest. Kui ta selleks laupäevaks veel täielikult terve pole, siis näeb teda kindlalt juba Tardinis AC Parma vastu.

            Nedved on endiselt veel vigastatud umbes nädala. Loodame ka tema kiiret paranemist. Lilian Thurami ja Ciro Ferrara mänguvõimalused on samuti positiivsed. Mölemad bianconerilased on täiekoormusega treeningutel ning võimalik platsile naasmine on täiesti reaalne.

            Veel uudiseid, Enzo Maresca plaanib lepingupikendust. Uuel nädalal arvatavasti allkirjastatakse paberid ning sellel hooajal esindusmeeskonna põhirivistusse tõusnud mängumees jääb Juventusega 2009. aastani.

            Samuti on viimasel ajal räägitud Udinese kaitsja Per Kroldrupi tulekust Delle Alpile. Mees eitab läbirääkimisi. Seega sellega on siis ühelpool.

            Päikest.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Loodame et sellega algab JUVE positiivse edasimineku algus!
              742617000027
              (sic)
              (515)
              MAGGOT

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Kas t6esti tuleb see mida me nii v2ga ei soovinud..............j22nud loetud minutid ja....................
                JA TREZE SCOOOOOOORES

                Juventus on v6itnud m2ngu 1:0 Trezegueti 88 minuti tabamusest!!!!
                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  wicked.
                  awesome.
                  cool.
                  1:0.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    3 tähtsat punkti kirjas
                    a krt,vahelduseks võiks ka mõni selline mäng olla,kus mõni juve mängija vigastada ei saaks või kus vastaste väravat ekslikult lugemata ei jäetaks.
                    see siis esimene kord sel aastal,kui liigamängus oma põhikonkurente(milan,roma,inter,lazio) võideti.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Ei uskunud, et ma seda ütlen aga ma hoidsin ise kah eile õhtul Juvele pöialt , sest nüüd Interil võimalus 5. tõusta tabelisja kui veel Parmast mööda siis...
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Nii, nii. Lippi pole veel oma tulevikku ette planeerinud, kui on, siis ta ei ole seda veel avalikustanud. Väga kahtlane. Kas tõesti on mees Juventuse eesotsast lahkumas? Ise loodan, et ta jääks, sest hoolimata otseses mõttes pe*se läinud hooajast võib järgmine olla kõvasti parem. Eelmine hooaeg läks hästi, väike langus tuleb ka suurtel klubidel ette.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          no ma ka tahan, et lippi jätkaks klubi eesotsas. tegelikult ei kujutagi juvet mõne teise peatreeneriga ette. paar aastat tagasi oli ju ancelotti (kui mälu mind ei peta) juve eesotsas ja siis ka erilisi tulemusi ei tulnud. samuti poleks lippile väärikat asendajat. minu arvates on juve \"kerge\" mõõna põhjustanud hoopis vähene aktiivsus mängijateturul. kapo, appiah, lagrottaglie, miccoli on küll noored ja head mängijad, aga mina juve fännina tahaksin ka suuroste näha. näiteks milan on ostnud viimastel aastatel nesta, cafu, (rivaldo), seedorfi, pancaro ja veel enne neid rui costa, tomassoni. samuti on roma teinud suuri oste alates chivu lõpetades carewiga. aga vaid juve on hoidnud madalamat profiili.... aga järgmine hooaeg juve rokib nii euroopa, kui ka itaalia tipus

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Originally posted by eika


                            no ma ka tahan, et lippi jätkaks klubi eesotsas. tegelikult ei kujutagi juvet mõne teise peatreeneriga ette. paar aastat tagasi oli ju ancelotti (kui mälu mind ei peta) juve eesotsas ja siis ka erilisi tulemusi ei tulnud. samuti poleks lippile väärikat asendajat. minu arvates on juve \"kerge\" mõõna põhjustanud hoopis vähene aktiivsus mängijateturul. kapo, appiah, lagrottaglie, miccoli on küll noored ja head mängijad, aga mina juve fännina tahaksin ka suuroste näha. näiteks milan on ostnud viimastel aastatel nesta, cafu, (rivaldo), seedorfi, pancaro ja veel enne neid rui costa, tomassoni. samuti on roma teinud suuri oste alates chivu lõpetades carewiga. aga vaid juve on hoidnud madalamat profiili.... aga järgmine hooaeg juve rokib nii euroopa, kui ka itaalia tipus
                            Kui nyyd v2ga norida siis Legrottaglie kyl v2ga noor mees pole jalgpalli m6istes:P
                            Aka sul on 6igus jah Juve on v2he ostnud aga PEABKI olema nagu Monaco kes suudab teha sellega mis neil on suurt m2ngu mis oleks v2ga huvitav!!!!!!Selle k6ige vastand on Real Madrid , kes ostab kalli raha eest n6rka meeskonda kokku Nii oli postimehes 6eldud
                            Juve valitseb j2rgmisel hooajal j2llegi seria-A-d

                            742617000027
                            (sic)
                            (515)
                            MAGGOT

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Nii heakyl siin k2iba palju mitte Juve f2nna aga ma kysin seda ikkagi!!!!

                              Mida arvate Davidsi Juves olekust ja 2ra minemisest?!?!






                              Kindlasti tuleb palju s6imu
                              742617000027
                              (sic)
                              (515)
                              MAGGOT

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Originally posted by Davids
                                Mida arvate Davidsi Juves olekust ja 2ra minemisest?!?!
                                Sitt küsimus. :P
                                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X