320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Räägi parem sellest, mitu kuldset Rolexit Genoa-Roma mängu äärekohtunik sai, et Genoa värava suluseisuks luges?
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Selge. Siit oleks tulnud lausa penalti + punane anda. Roma keskkaitsja selgelt takistab Genoa keskmist ründajat. Lisaks ei ole siin pildil suluseisu. Aus jalgpall my ass.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        Ei vaimustu üldse neljasest kaitseliinist. Loodetavasti on see ikkagi ajutine lahendus seoses kaitseliini vigastustelainega.
        Neljamehelise kaitsega on ju mängupilt ründefaasis mõnuga paranenud? ei? Allegri ja 352 formatsiooniga pole ju suudetud pea ühtegi hea mängupildiga kohtumist mängida. Hooaja esimesed kaks kuud tulid ju punktid peaasjalikult Teveze & co individuaalsetest sooritustest.
        Täna oli üks esimesi halbu mänge neljamehelise kaitsega ja seda olles paar päeva tagasi kindlustanud CLis edasipääsu, mis mängupäeva eelselt absoluutselt kindel polnud. Eks sealt tulenenud pingelangus ja ümberhäälestumine liigale jätsid tänasele oma jälje. Ja muidugi ei saa unustada ka Sampdoria selle hooaja head minekut.

        Kommentaar


          Algselt postitas cru Vaata postitust
          Neljamehelise kaitsega on ju mängupilt ründefaasis mõnuga paranenud? ei? Allegri ja 352 formatsiooniga pole ju suudetud pea ühtegi hea mängupildiga kohtumist mängida. Hooaja esimesed kaks kuud tulid ju punktid peaasjalikult Teveze & co individuaalsetest sooritustest.
          Täna oli üks esimesi halbu mänge neljamehelise kaitsega ja seda olles paar päeva tagasi kindlustanud CLis edasipääsu, mis mängupäeva eelselt absoluutselt kindel polnud. Eks sealt tulenenud pingelangus ja ümberhäälestumine liigale jätsid tänasele oma jälje. Ja muidugi ei saa unustada ka Sampdoria selle hooaja head minekut.
          Tulemused on üsna okeid, aga minu meelest liigub mängupilt küll vales suunas. See võib muidugi minu kiiks olla, vaatan ainult mänge ja ekspertblogisid vms pole lugenud, aga parim mängupilt oli ju just hooaja alguses, kui Allegri veel Conte järellaines sõitis, ei? Võimaluste realiseerimine oli nagu oli, aga mänge domineeriti võimsalt ja võidud olid kindlad. Neljasele kaitsele ülemineku järel on kaitsemäng justkui riskivabam, aga ees on just palju rohkem individuaalset punnitamist. Lisaks ei kasutata Pirlo geniaalsust piisavalt ära.

          Mis mulle Conte Juve juures eriti meeldis, oli mänguplaani omanäolisus. Mõlemad ääred kõrgel, head ründajad kastis, suured jõud kasti ümber ja Pirlo kõike dirigeerimas. Vastased suruti madalale, aga ikka tekkis kuskil ülekaal, sest kvaliteetset ründejõudu oli lihtsalt nii palju ja pidevate liikumiste ja kombinatsioonidega leiti tee väravani üles. Kolm kaitsjat taga oli täiesti piisav, et kontratega toime tulla. Vinge oli vaadata sellist andmist, kellelgi Euroopas polnud midagi sarnast vastu panna. Itaalias on neid 3-5-2 meeskondi küll veel, aga sellest maksimumi võtmiseks on vaja haruldasi rollimängijaid, kelle sarnaseid mujalt naljalt ei leia (Licht ja Asamoah äärtel, Pirlo mängujuhina).

          Tõsi et vastastega, keda nii totaalselt domineerida ei suudeta, oli see taktika haavatav, aga mulle siiski meeldis see, kuidas ka näiteks Realile kodus oma mäng peale suruti.

          Allegriga mängitakse kuidagi konservatiivsemalt ja riskivabamalt, panustatakse rohkem kiirrünnakutele ja pommitatakse kaugelt. Tüüpilisemalt. Vajadusel küll suudetakse kodused konkurendid trahvikasti suruda, aga seda näeme ainult periooditi ja viimasel paarikümnel minutil ärkamisest pahatihti lihtsalt ei piisa. Nelja keskväljamehega poolkaitse pealt ei tule äärtelt suurt midagi (kuigi tõsi, sel on ka omad head küljed), Pirlo jääb liiga sügavale. Ühesõnaga, minu arust on Tevezest sõltumine saanud eriti ilmseks just pärast neljasele liinile üleminekut.
          Last edited by mazz; 14.12.14, 19:46.

          Kommentaar


            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Tulemused on üsna okeid, aga minu meelest liigub mängupilt küll vales suunas. See võib muidugi minu kiiks olla, vaatan ainult mänge ja ekspertblogisid vms pole lugenud, aga parim mängupilt oli ju just hooaja alguses, kui Allegri veel Conte järellaines sõitis, ei? Võimaluste realiseerimine oli nagu oli, aga mänge domineeriti võimsalt ja võidud olid kindlad. Neljasele kaitsele ülemineku järel on kaitsemäng justkui riskivabam, aga ees on just palju rohkem individuaalset punnitamist. Lisaks ei kasutata Pirlo geniaalsust piisavalt ära.
            Nii ja naa. Sisuliselt võib hooaja seni jagada kolmeks:
            a) esimesed 6 mängu sisuliselt ainult kotikutega 352 formatsioonis (ainus enamvähem tõsine vastane oli Milan). 6 võitu, väravatevahe 12-0 ja elu tundus lill
            b) järgmised 6 mängu tsipa tugevamata vastastega 352 formatsioonis. 2 võitu (1 neist väga napilt Roma vastu), 1 viik, 3 lutti (Atletico, Olympiakos Genoa) ja oli näha, et asjad väga hästi ei toimi
            c) ning nüüd oleme 4321 ajastus, millega on lutitud Olympiakost, Torinot ja Malmöd, purustatud Parma ja Lazio, viigistatud Sampdoriaga (kusjuures tänane esimene poolaeg oli väga võimas) ning mängitud lolli Atleticoga. Vahele jäi ka üks 352 mäng Violaga, mis oli kohutavaim jalgpall, mida mu silmad sellel aastal üleüldse näinud on

            Ehk vale on rääkida justkui 352 toimis hästi ja nüüd neljamehelisele kaitseliinile minekuga on asjad käest läinud Pigem toimus taktika ülevaatamine tänu sellele, et asjad ei toiminud ja tiim vajas muutust. 7 mängu baasilt on raske veel öelda, kas neljameheline kaitseliin on ok või mitte. Aga üldjoontes on senine mängupilt ja tulemused päris head olnud.

            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Mis mulle Conte Juve juures eriti meeldis, oli mänguplaani omanäolisus. Mõlemad ääred kõrgel, head ründajad kastis, suured jõud kasti ümber ja Pirlo kõike dirigeerimas. Vastased suruti madalale, aga ikka tekkis kuskil ülekaal, sest kvaliteetset ründejõudu oli lihtsalt nii palju ja pidevate liikumiste ja kombinatsioonidega leiti tee väravani üles. Kolm kaitsjat taga oli täiesti piisav, et kontratega toime tulla. Vinge oli vaadata sellist andmist, kellelgi Euroopas polnud midagi sarnast vastu panna. Itaalias on neid 3-5-2 meeskondi küll veel, aga sellest maksimumi võtmiseks on vaja haruldasi rollimängijaid, kelle sarnaseid mujalt naljalt ei leia (Licht ja Asamoah äärtel, Pirlo mängujuhina).

            Allegriga mängitakse kuidagi konservatiivsemalt ja riskivabamalt, panustatakse rohkem kiirrünnakutele ja pommitatakse kaugelt. Tüüpilisemalt. Vajadusel küll suudetakse kodused konkurendid trahvikasti suruda, aga seda näeme ainult periooditi ja viimasel paarikümnel minutil ärkamisest pahatihti lihtsalt ei piisa. Nelja keskväljamehega poolkaitse pealt ei tule äärtelt suurt midagi (kuigi tõsi, sel on ka omad head küljed), Pirlo jääb liiga sügavale. Ühesõnaga, minu arust on Tevezest sõltumine saanud eriti ilmseks just pärast neljasele liinile üleminekut.
            Olgem ausad, et eelmise hooaja teises poolest mingist mänguilust rääkida ei saa. Kuigi me võime sõna "konservatiivne" erinevalt mõista, siis pigem kasutaksin antud sõna Conte ajastu kohta. Läbivalt terve aasta samad liikumised, läbivalt olukorrad, kus Licht-Asa peavad oma olematute triblamisoskustega teravust looma. Conte 352 oli küll väga tõhus meeskondade vastu, kes esimesest minutist püksid alla tõmbasid, aga lõppeks oli terve hooaja teine pool täis mänge, kus mängupilt oli kohutavalt igav ja kus Carlitos üksi vedas tiimi. Sellel hooajal on mängupilt olnud minu meelest märgatavalt mitmekesisem

            Muidugi läbivalt on 352 suurimaks plussiks see, et sellega suudetakse taga väga hästi nulli hoida, kuid teisalt on ilmne ka see, et Allegri Contelikku korduvate liikumistega lähenemist kasutada ei oska/taha ja selliselt ta Contelikku edu saavutada ei suudaks. Kas sellega ka kulda-karda suudetakse koju tuua on muidugi isejutt.

            Ehk Conte Juventus oli küll midagi erilist, aga ega praegusel tavalisel Allegri Juventusel midagi viga pole.

            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Tõsi et vastastega, keda nii totaalselt domineerida ei suudeta, oli see taktika haavatav, aga mulle siiski meeldis see, kuidas ka näiteks Realile kodus oma mäng peale suruti.
            Mängud Realiga olid pm ainsad mängud eelmisel aastal, kus 352 ei mängitud ja mängiti neljamehelise kaitseliiniga. Miks Conte toiminud lahendust muudes mängudes, eelkõige siis Euroopas, ei kasutanud on mulle siiani arusaamatu.

            Kommentaar


              Mängud Realiga olid pm ainsad mängud eelmisel aastal, kus 352 ei mängitud ja mängiti neljamehelise kaitseliiniga. Miks Conte toiminud lahendust muudes mängudes, eelkõige siis Euroopas, ei kasutanud on mulle siiani arusaamatu.
              Owned ja küllap on sul muus osas ka õigus, ma ei suuda ealeski sinu taustateadmistega võistelda. Tore lugeda trollimiste vahele sisukamat juttu.

              Praegune taktika ei ole mind siiski veennud, need head tulemused on tulnud läbi paraja ussi emmi, aga eks selge see, et üleöö ei saagi kõik toimida ja ilmselt on selles veel palju potentsiaali peidus. Tänase mängu algus oli jah hea näide, kuigi Sampdoria algne lähenemine tegi domineerimise ka lihtsamaks. Samas, mängu lõpus selg vastu seina ei suudetud üldse korralikku survet peale saada.

              Üldjoontes on mul lihtsalt kahju, et Conte projekt katkes. Meeskonnal oli selgelt eristuv oma nägu, see tõi tulemust ja olnuks huvitav vaadata, kuhu see välja arenenuks. 3-5-2 võis jah olla väga kaitsev, aga vastupidiselt ka väga ründav. Praegune Juve mängib nagu ... noh näiteks Milan, ainult et sittakanti paremate mängijatega.

              Kommentaar


                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Üldjoontes on mul lihtsalt kahju, et Conte projekt katkes. Meeskonnal oli selgelt eristuv oma nägu, see tõi tulemust ja olnuks huvitav vaadata, kuhu see välja arenenuks. 3-5-2 võis jah olla väga kaitsev, aga vastupidiselt ka väga ründav. Praegune Juve mängib nagu ... noh näiteks Milan, ainult et sittakanti paremate mängijatega.
                Conte 352 kahjuks väga ründavaks ja pööraseks, nagu Bayerni 352 näiteks Roma vastu oli, ei läinud. Alaba kaitseliinis, Robben ja Bernat äärtel ehk paberil justkui lahendus, mis peaks kaitses igast asendist sisse saama. Taktikaliselt täiesti hullumeelne lähenemine, mis vähemalt Roma vastu toimis, ja üldiselt Conte arengu lagi võinuks sarnane olla. Aga teisalt oli Conte märgavatavalt konservatiivsem (eks üks põhjuseid oli ka mängijatevalik) ning kui arvestada Conte minekut, siis eeldatavasti sai Boss ise ka aru, et antud mängijate/taktikaga sai ta oma lae kätte. Faking 102 punkti siiski!

                Eks "projekt Conte" katkemisest on kõigil kahju, aga teisalt ma hetkel olen veel selles paadis, et Allegri on olnud märgatavalt pädevam kui ma kartsin. Olgem ausad, mina uskusin, et Max on aastavahetuseks läinud. Ja üleüldse suvele tagasivaadates on kõik Beppe lükked, mis skepsist tekitasid, pädevaks osutunud- Allegri on ok, Iturbe hinnarallist väljaastumine on ok, Pereyera hankimine on ok, Evra hinna / taseme skaalat arvestades on ok, Immobile müük on ok. Ainus küsimärk on Morata, kes küll näitab hooti oma võimekust, aga rohkem on silma paistnud iseka mängu ja ülemõtlemisega. BEPPE PRESIDENDIKS!

                Kommentaar


                  CL vs Dortmundi Borussia siis. Arvestades nende hetke madalseisu Bundesligas, siis väga hea loos. Muidugi on mängudeni paar kuud aega. Vähemalt kardetud Real-Bayern jäid seekord teistele.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas martinka Vaata postitust
                    CL vs Dortmundi Borussia siis. Arvestades nende hetke madalseisu Bundesligas, siis väga hea loos. Muidugi on mängudeni paar kuud aega. Vähemalt kardetud Real-Bayern jäid seekord teistele.
                    Ei, minu silmis parim loos. Kui nüüd Dortmundist ei suudeta üle sõita, siis ega see Juve tiim edasipääsu ei vääri ka. Lisaks on ajalugu ja on mängijatevahelist hõõrumist ehk draamat ja möllu peaks korralikult tulema.

                    Immobile mõned päevad tagasi: "I'm a granata & I have the Toro in my heart so I hope that my Borussia Dortmund eliminates Juventus from the CL."

                    Kommentaar


                      Lootsin ise sisimas, et madistavad Bayern ja Juve, aga BVB pole ka paha. Saksa-Itaalia klubide mõõduvõtud sümpavad.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Hmm, raske valik. Tahaks nagu Itaalastele pöialt ikka hoida, aga samas BvB ka tore tiim.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar




                          Täiesti keskmine Juventuse fänn. Peast soe ja ajab debiilset juttu.

                          Muslim preacher Robert 'Musa' Cerantonio has taken to the internet to post a string of new extremist messages assuring would-be Islamic State fighters that even if they are killed by a woman they will still go to paradise.
                          The self-styled 'fake sheik' from Melbourne, who has an online cult following, was deported from the Philippines in July and has been under close police surveillance since his return to Australia.

                          The 29-year-old has taken to his account to post his new rants in response to reports that ISIS fighters fear they will not meet 72 virgins in paradise if they are killed by Kurdish female fighters.

                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Täiesti tavaline päev Serie A-s. Vidalitõbine näitab näppu , ei juhtu midagi. Holebas näitab näppu , 1 mänguline keeld. Milline tobe kokkusattumus.

                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Täiesti tavaline päev Serie A-s. Vidalitõbine näitab näppu , ei juhtu midagi. Holebas näitab näppu , 1 mänguline keeld. Milline tobe kokkusattumus.
                              Profiilipildi eest 2 mänguline foorumi keeld!

                              Kommentaar


                                Juba täna õhtul, seoses peagi tuleva SuperCoppa finaaliga, madistatakse Cagliariga. Sitt lugu on see, et üle poole meeskonnast on ühe kollase kaugusel mängukeelust ja liigas saavad karistused lähevad arvesse ka SuperCoppasse (ning SuperCoppa karistused liiga arvestusse).

                                Aga muidu on koosseis selline klassikaline. Bonucci on mängukeelu all, mis tähendab, et Juventusel ongi ainult 4 mängukõlbulikku kaitsjat ehk loodetavasti seal rohkem kadusid ei tule, sest siis oleks kellad ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X