320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Algselt postitas eika


    Algselt postitas Juveman


    Tacchinardi ei teinud kaasa viimast treeningut, tema osalemine on seega väikse küsimärgi all, Trezeguet on tõenäoliselt pingil, sest vähene mängupraktika viimasel ajal ei võimalda pikalt rabeleda. Sekkub vast vahetusest vajadusel.

    Igatahes tuleb Real kotti pista. Plats hispaanlastest puhtaks
    Kui Tacchinardi ei mängi ( ja ka Blasi on suspended), siis on poolkaitse kohal suur küsimärk. Sel juhul läeme mängule 4-4-2 süsteemis, kus Olivera (ma südamest loodan, et Appiahit platsile ei lasta) saab ka särada.
    Appiah tegi küll mõnusa prohmaka Serie A-s, kuid sellegipoolest peaks talle veel mõne võimaluse andma. Arvan, et kui ta tõsiselt sitt oleks, siis Juventus teda ostnud poleks. Seega ma ei näe mingit põhjust, miks Appiah täna platsile jooksta ei võiks. Forza Bianconeri!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      täna olen isegi mina teie poolt...
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Poolaeg läbi, väravaid veel pole
        Kui peale esimest 2o-25 minutit tundus, et värav on kohe tulemas, siis peale seda mäng rahunes liigselt. Kui algsuses mängiti väga ilusti lühikeste söötudega läbi Camoranesi, siis hiljem hakati lööma pikka palli ette (kerge paanika?), aga pole hullu 1:0 viib meid lisajale

        Treze võiks kah juba platisle tulla

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          DAVID TREZEGUET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          1:0

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Treze võiks kah juba platisle tulla
            you could not say it better
            iluvärav(Y)
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Väga tegija värav oli! Camo tsenderdas, Zlatani superpeasööt väga hullust asendist ning Trezeguet kukkumisepealt ilusti poolkäär latialla! Loodame, et ma nüüd ära ei sõnu ja Juventus veel ühe tabamuse kirja saab ning Galacticole vee peale tõmbab.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                ZALAYETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  ZALAYETA!!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    ütleme nii et hetkel ülivõimas tunne ja noh midagi asjaliku hetkel mängu kohta ei oska öelda...... ainuke asi mis ma kohe ütlen et võtan kõik halvad sõnad Camoranesi kohta tagasi superesitus !!!!! ja noh ZLATAN ON ZLATAN
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      hehh! Järjekordne Zalayeta lisaaja tabamus viis Juve edasi Hispaania gigandi vastu mängides!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        ELAGU ELAGU ELAGU!!!



                        Nii hea kui vähegi olla saab!!!! FORZA JUVENTUS!!!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Trezeguet

                          Zalayeta


                          Vaadake veel ja veel, neist ei saa niipea villand

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'









                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Uskumatu, isegi härrad Kruus/Kristal ei suutnud tänast õhtut ära rikkuda...

                              Mis te arvate, mis tegi mazz kell 02:00? karjus täiest kõrist võidulaulu ja hüppas/möllas mööda tuba.

                              Ja mis te arvate, mida teeb mazz praegu? kuulab pisarad silmis itaalia keelset pop-muusikat.

                              JUVE, PER SEMPRE JUVE,
                              LA STELLA CHE BRILLA SEMPRE IN CIELO
                              ANCHE SE IL SOLE E’ ALTO.
                              JUVE, SOLTANTO JUVE,
                              SEI UNA SORGENTE CHE NON SI ESTINGUE,
                              RESTI CON NOI NEL SANGUE.
                              JUVE, ANCORA JUVE,
                              E’ BIANCONERA LA NOSTRA VITA,
                              E’ BIANCONERO IL MONDO,
                              SEI BIANCONERA COME ME.

                              Juve-Aleee, Juve-Aleee, Juve-Aleee

                              Kahju, et siinkandis ei ole peale minu ainsatki jalgpallihaiget, muidu ilmselt lõugaksin praeguseks juba kesklinnas ja saaks jubedalt möllu.

                              Kõik Juve fännid, kes te siin foorumis olete, kui saatus meid kokku peaks viima kunagi, siis klaasid kokku, laulud kõlama ja elu on ilus. Ja tõmmake omale kõik kuskilt kohast üks Juventuse teemaline lugu, mille pealkirjaks on saladuslik inno2002. Mul selle sõnu kahjuks pole, aga see on võimas ja mitte vähe.

                              Üks koht sellest kõlab igatahes umbes nii:
                              Pahh-pahh, pah-pah-pah ph-ph-ph-ph JUVE!!!!!!!!!
                              Pahh-pahh, pah-pah-pah ph-ph-ph-ph JUVE!!!!!!!!! JUVE!!!!!!!!!

                              Kuna mu mõistus on niikuinii lännu mis lännu hetkel ja enne homseid koolitunde (kui neid tuleb) magama ka kuidagi ei jää, siis jätkan siinkohal seda sisutut möla (väga vale sõna, sest see on 200% siiras, aga ma lihtsalt kujutan ette, et nii see võib ehk näida).

                              Sellist (vuti)elamust on mul olnud õieti vaid kord varem ja oh üllatust, see oli 2 aastat tagasi ja jälle Delle Alpil ja jälle Reali vastu. Ai tra kui paras see neile ikka on. Ohhjahh.

                              Vahemärkuseks - igal juhul otsige omale kuskilt ka Juventuse enda sisse lauldud lugu Il mio canto libero, kus Ciro Ferrara paneb hullu soolot.

                              Enivei, tulles tagasi mälestuste heietamise juurde, siis 2 aastat tagasi oli elamus ehk veelgi võimsam, kuigi ma vutist kui alast teadsin tollal veel kordades vähem. Ei olnud mul Internetti, ei taevakanaleid, ei kaablit, olid lihtsalt Kannik/Mardisalu ehk siis maksimum 2 mängu kuus ja peale selle oli muidugi ka meeletu jalgpalliarmastus. Ja iga CL mäng oli suursündmus, iga viimnegi mängueelne reklaam oli peas ning isegi neid sai alati kaasa lauldud. Olid ajad, olid majad, nagu keegi ütles. Muuhulgas sai veel ka kõik tulemused kirja pandud, käsitsi põhjalikku statistikat tehtud ja miljard muud kohustuslikku asjatoimetust. Viitsimine pidi julm olema. Ja võite ainult ette kujutada, mis siis toimus, kui Juve mäng kogemata pildikasti juhtus. oi bljaa, unbefuckinglievable!!!!!!!

                              Igatahes olen jälle teemalt kõrvale kaldunud. Nimelt praegune lose anykinda fucking sense tunne on mulle tuttav - juba mainitud mängu järel kaks aastat tagasi oli mõistusega samuti suuri probleeme. Aga tollal ei olnud veel võimalust foorumi reostamisega end välja elada ja nii ma lihtsalt naeratasin ja vaatasin oma lahedat statistikat ja tabeleid ja kõike seda ja kuni hommikuni välja. Tõsijutt. Selliseid ebamaiseid emotsioone ei ole suutnud pakkuda mitte miski peale jalgpalli ja Juventuse. Minusuguse põhimõttelise pohhuisti jaoks on ääretult tähtis, et mõistus aegajalt segi läheks ja elu mõte kasvõi näiliselt kuskiltotsast välja paistaks. Olgugi, et see kõik on üks fucking illusioon, on see siiski kõik mis meil on. Ärge proovigegi midagi lahti jagada, see ei õnnestu teil niikuinii.

                              OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH! Sügav ja õnnelik ohe.

                              Kõige tormilisemad emotsioonid hakkavad üle minema, olek on kuidagi chill. Ferrara oma inglihäälega laulab järjekordselt mu kõrvus ja kuna tegemist on eriti chill looga, siis on ka meeleolu vastav.

                              See kõik on pointless, aga samas meeletult lahe. Silme eest käivad läbi kõik positiivsed asjad, mis kunagi juhtunud, aga päris kõigist ma nüüd ka kirjutama ei hakka, sest a)mulle hakkab vaikselt juba kohale jõudma kogu selle värgi labasus ja b)elu on elamiseks, mitte mölisemiseks. ja c)see labasusfaktor lööb kuidagi eriti julmalt vastu pead juba.

                              Iga Juve fänn, kes on oma lugemisega siiamaani välja jõudnud, võib igatahes arvestada minu poolt tasuta õlledega iga kord, kui Juventus mängib Meistrite Liigat ja laulud on huulil.

                              Forza! Per sempre! jne juu nou

                              Olgu välja toodud ka mõned pildikesed platsil toimunust:



                              Fuck, rohkem ei leidnud häid pilte esimese hooga. Ilusaid elamusi ja päikest teile kõigile.

                              Edit: tohoh, kirjutasin vist päris kaua, terve trobikond pilte juba üleval.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Algselt postitas mazz


                                Uskumatu, isegi härrad Kruus/Kristal ei suutnud tänast õhtut ära rikkuda...

                                Mis te arvate, mis tegi mazz kell 02:00? karjus täiest kõrist võidulaulu ja hüppas/möllas mööda tuba.

                                Ja mis te arvate, mida teeb mazz praegu? kuulab pisarad silmis itaalia keelset pop-muusikat.

                                JUVE, PER SEMPRE JUVE,
                                LA STELLA CHE BRILLA SEMPRE IN CIELO
                                ANCHE SE IL SOLE E’ ALTO.
                                JUVE, SOLTANTO JUVE,
                                SEI UNA SORGENTE CHE NON SI ESTINGUE,
                                RESTI CON NOI NEL SANGUE.
                                JUVE, ANCORA JUVE,
                                E’ BIANCONERA LA NOSTRA VITA,
                                E’ BIANCONERO IL MONDO,
                                SEI BIANCONERA COME ME.

                                Juve-Aleee, Juve-Aleee, Juve-Aleee

                                Kahju, et siinkandis ei ole peale minu ainsatki jalgpallihaiget, muidu ilmselt lõugaksin praeguseks juba kesklinnas ja saaks jubedalt möllu.

                                Kõik Juve fännid, kes te siin foorumis olete, kui saatus meid kokku peaks viima kunagi, siis klaasid kokku, laulud kõlama ja elu on ilus. Ja tõmmake omale kõik kuskilt kohast üks Juventuse teemaline lugu, mille pealkirjaks on saladuslik inno2002. Mul selle sõnu kahjuks pole, aga see on võimas ja mitte vähe.

                                Üks koht sellest kõlab igatahes umbes nii:
                                Pahh-pahh, pah-pah-pah ph-ph-ph-ph JUVE!!!!!!!!!
                                Pahh-pahh, pah-pah-pah ph-ph-ph-ph JUVE!!!!!!!!! JUVE!!!!!!!!!

                                Kuna mu mõistus on niikuinii lännu mis lännu hetkel ja enne homseid koolitunde (kui neid tuleb) magama ka kuidagi ei jää, siis jätkan siinkohal seda sisutut möla (väga vale sõna, sest see on 200% siiras, aga ma lihtsalt kujutan ette, et nii see võib ehk näida).

                                Sellist (vuti)elamust on mul olnud õieti vaid kord varem ja oh üllatust, see oli 2 aastat tagasi ja jälle Delle Alpil ja jälle Reali vastu. Ai tra kui paras see neile ikka on. Ohhjahh.

                                Vahemärkuseks - igal juhul otsige omale kuskilt ka Juventuse enda sisse lauldud lugu Il mio canto libero, kus Ciro Ferrara paneb hullu soolot.

                                Enivei, tulles tagasi mälestuste heietamise juurde, siis 2 aastat tagasi oli elamus ehk veelgi võimsam, kuigi ma vutist kui alast teadsin tollal veel kordades vähem. Ei olnud mul Internetti, ei taevakanaleid, ei kaablit, olid lihtsalt Kannik/Mardisalu ehk siis maksimum 2 mängu kuus ja peale selle oli muidugi ka meeletu jalgpalliarmastus. Ja iga CL mäng oli suursündmus, iga viimnegi mängueelne reklaam oli peas ning isegi neid sai alati kaasa lauldud. Olid ajad, olid majad, nagu keegi ütles. Muuhulgas sai veel ka kõik tulemused kirja pandud, käsitsi põhjalikku statistikat tehtud ja miljard muud kohustuslikku asjatoimetust. Viitsimine pidi julm olema. Ja võite ainult ette kujutada, mis siis toimus, kui Juve mäng kogemata pildikasti juhtus. oi bljaa, unbefuckinglievable!!!!!!!

                                Igatahes olen jälle teemalt kõrvale kaldunud. Nimelt praegune lose anykinda fucking sense tunne on mulle tuttav - juba mainitud mängu järel kaks aastat tagasi oli mõistusega samuti suuri probleeme. Aga tollal ei olnud veel võimalust foorumi reostamisega end välja elada ja nii ma lihtsalt naeratasin ja vaatasin oma lahedat statistikat ja tabeleid ja kõike seda ja kuni hommikuni välja. Tõsijutt. Selliseid ebamaiseid emotsioone ei ole suutnud pakkuda mitte miski peale jalgpalli ja Juventuse. Minusuguse põhimõttelise pohhuisti jaoks on ääretult tähtis, et mõistus aegajalt segi läheks ja elu mõte kasvõi näiliselt kuskiltotsast välja paistaks. Olgugi, et see kõik on üks fucking illusioon, on see siiski kõik mis meil on. Ärge proovigegi midagi lahti jagada, see ei õnnestu teil niikuinii.

                                OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH! Sügav ja õnnelik ohe.

                                Kõige tormilisemad emotsioonid hakkavad üle minema, olek on kuidagi chill. Ferrara oma inglihäälega laulab järjekordselt mu kõrvus ja kuna tegemist on eriti chill looga, siis on ka meeleolu vastav.

                                See kõik on pointless, aga samas meeletult lahe. Silme eest käivad läbi kõik positiivsed asjad, mis kunagi juhtunud, aga päris kõigist ma nüüd ka kirjutama ei hakka, sest a)mulle hakkab vaikselt juba kohale jõudma kogu selle värgi labasus ja b)elu on elamiseks, mitte mölisemiseks. ja c)see labasusfaktor lööb kuidagi eriti julmalt vastu pead juba.

                                Iga Juve fänn, kes on oma lugemisega siiamaani välja jõudnud, võib igatahes arvestada minu poolt tasuta õlledega iga kord, kui Juventus mängib Meistrite Liigat ja laulud on huulil.

                                Forza! Per sempre! jne juu nou

                                Olgu välja toodud ka mõned pildikesed platsil toimunust:



                                Fuck, rohkem ei leidnud häid pilte esimese hooga. Ilusaid elamusi ja päikest teile kõigile.

                                Edit: tohoh, kirjutasin vist päris kaua, terve trobikond pilte juba üleval.
                                people you have just witnessed the football-orgazm
                                ma toox ka paar paralleeli kahe aasta tagant...tookord lõi juve välja peaaegu kõik toreodoorid, ka seekord on viimane skalp nende...depor kukkus analoogse väravaga lõpuminuteil nagu seehord real...barca kukkus lisaajal zalayeta väravast nagu seekord real...ja real kukkus jälle pärast esimese mängu võitu ja ylistavaid arvustusi...tublid
                                tra mix see camoranesi yhtegi ei löönud, mul oli ta fantasys sees sest teadsin et mees mängib(Y)
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X