320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Võimas, mazz. Tõesti. Pisar tuli silma kui sinu postitust lugesin. Aitäh.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Algselt postitas mazz



      Iga Juve fänn, kes on oma lugemisega siiamaani välja jõudnud, võib igatahes arvestada minu poolt tasuta õlledega iga kord, kui Juventus mängib Meistrite Liigat ja laulud on huulil.
      Tra hakka või juvefänniks. Aga jah, enamasti ei viitsi igast pikki postitusi läbi lugeda, kuid hommikul kodus oli igav .

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Algselt postitas mazz


        Uskumatu, isegi härrad Kruus/Kristal ei suutnud tänast õhtut ära rikkuda...

        Mis te arvate, mis tegi mazz kell 02:00? karjus täiest kõrist võidulaulu ja hüppas/möllas mööda tuba.

        Ja mis te arvate, mida teeb mazz praegu? kuulab pisarad silmis itaalia keelset pop-muusikat.

        JUVE, PER SEMPRE JUVE,
        LA STELLA CHE BRILLA SEMPRE IN CIELO
        ANCHE SE IL SOLE E’ ALTO.
        JUVE, SOLTANTO JUVE,
        SEI UNA SORGENTE CHE NON SI ESTINGUE,
        RESTI CON NOI NEL SANGUE.
        JUVE, ANCORA JUVE,
        E’ BIANCONERA LA NOSTRA VITA,
        E’ BIANCONERO IL MONDO,
        SEI BIANCONERA COME ME.

        Juve-Aleee, Juve-Aleee, Juve-Aleee

        Kahju, et siinkandis ei ole peale minu ainsatki jalgpallihaiget, muidu ilmselt lõugaksin praeguseks juba kesklinnas ja saaks jubedalt möllu.

        Kõik Juve fännid, kes te siin foorumis olete, kui saatus meid kokku peaks viima kunagi, siis klaasid kokku, laulud kõlama ja elu on ilus. Ja tõmmake omale kõik kuskilt kohast üks Juventuse teemaline lugu, mille pealkirjaks on saladuslik inno2002. Mul selle sõnu kahjuks pole, aga see on võimas ja mitte vähe.

        Üks koht sellest kõlab igatahes umbes nii:
        Pahh-pahh, pah-pah-pah ph-ph-ph-ph JUVE!!!!!!!!!
        Pahh-pahh, pah-pah-pah ph-ph-ph-ph JUVE!!!!!!!!! JUVE!!!!!!!!!

        Kuna mu mõistus on niikuinii lännu mis lännu hetkel ja enne homseid koolitunde (kui neid tuleb) magama ka kuidagi ei jää, siis jätkan siinkohal seda sisutut möla (väga vale sõna, sest see on 200% siiras, aga ma lihtsalt kujutan ette, et nii see võib ehk näida).

        Sellist (vuti)elamust on mul olnud õieti vaid kord varem ja oh üllatust, see oli 2 aastat tagasi ja jälle Delle Alpil ja jälle Reali vastu. Ai tra kui paras see neile ikka on. Ohhjahh.

        Vahemärkuseks - igal juhul otsige omale kuskilt ka Juventuse enda sisse lauldud lugu Il mio canto libero, kus Ciro Ferrara paneb hullu soolot.

        Enivei, tulles tagasi mälestuste heietamise juurde, siis 2 aastat tagasi oli elamus ehk veelgi võimsam, kuigi ma vutist kui alast teadsin tollal veel kordades vähem. Ei olnud mul Internetti, ei taevakanaleid, ei kaablit, olid lihtsalt Kannik/Mardisalu ehk siis maksimum 2 mängu kuus ja peale selle oli muidugi ka meeletu jalgpalliarmastus. Ja iga CL mäng oli suursündmus, iga viimnegi mängueelne reklaam oli peas ning isegi neid sai alati kaasa lauldud. Olid ajad, olid majad, nagu keegi ütles. Muuhulgas sai veel ka kõik tulemused kirja pandud, käsitsi põhjalikku statistikat tehtud ja miljard muud kohustuslikku asjatoimetust. Viitsimine pidi julm olema. Ja võite ainult ette kujutada, mis siis toimus, kui Juve mäng kogemata pildikasti juhtus. oi bljaa, unbefuckinglievable!!!!!!!

        Igatahes olen jälle teemalt kõrvale kaldunud. Nimelt praegune lose anykinda fucking sense tunne on mulle tuttav - juba mainitud mängu järel kaks aastat tagasi oli mõistusega samuti suuri probleeme. Aga tollal ei olnud veel võimalust foorumi reostamisega end välja elada ja nii ma lihtsalt naeratasin ja vaatasin oma lahedat statistikat ja tabeleid ja kõike seda ja kuni hommikuni välja. Tõsijutt. Selliseid ebamaiseid emotsioone ei ole suutnud pakkuda mitte miski peale jalgpalli ja Juventuse. Minusuguse põhimõttelise pohhuisti jaoks on ääretult tähtis, et mõistus aegajalt segi läheks ja elu mõte kasvõi näiliselt kuskiltotsast välja paistaks. Olgugi, et see kõik on üks fucking illusioon, on see siiski kõik mis meil on. Ärge proovigegi midagi lahti jagada, see ei õnnestu teil niikuinii.

        OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH! Sügav ja õnnelik ohe.

        Kõige tormilisemad emotsioonid hakkavad üle minema, olek on kuidagi chill. Ferrara oma inglihäälega laulab järjekordselt mu kõrvus ja kuna tegemist on eriti chill looga, siis on ka meeleolu vastav.

        See kõik on pointless, aga samas meeletult lahe. Silme eest käivad läbi kõik positiivsed asjad, mis kunagi juhtunud, aga päris kõigist ma nüüd ka kirjutama ei hakka, sest a)mulle hakkab vaikselt juba kohale jõudma kogu selle värgi labasus ja b)elu on elamiseks, mitte mölisemiseks. ja c)see labasusfaktor lööb kuidagi eriti julmalt vastu pead juba.

        Iga Juve fänn, kes on oma lugemisega siiamaani välja jõudnud, võib igatahes arvestada minu poolt tasuta õlledega iga kord, kui Juventus mängib Meistrite Liigat ja laulud on huulil.

        Forza! Per sempre! jne juu nou

        Olgu välja toodud ka mõned pildikesed platsil toimunust:



        Fuck, rohkem ei leidnud häid pilte esimese hooga. Ilusaid elamusi ja päikest teile kõigile.

        Edit: tohoh, kirjutasin vist päris kaua, terve trobikond pilte juba üleval.
        paremini neid tundeid kirjeldada ei saakski, nagu sina seda tegid. praeguseks on muidugi suuremad emotsioonid üle läinud, kuid siiski..... ja muide, kõiksugu juve laulud on mul olemas, ka see ferreira solo (kas ta ise mängib kitra ka?). ohjah, igatahes koolis olid mõtted ainult tõimunud mängus, ning kohe koju tulles sai ka mäng uuesti otsast lõpuni läbi vaadatud.

        nüüd pole muud kui järgmist cl kohtumistt oodata, kus ehk nedved ka mängida saaks. see oleks super, eriti tahaks näha tema ilusaid pealelööke. äsja toimunud mängus läksid ju kõik zlatani ja teiste sellide löögid üle....enamasti. ma nüüd loodan, et järgmised nädalad saavad sama emotsionaalsed olema, eriti just positiivses mõttes. igatahes, ma tahaks näha seda meeskonda, kes triibulistele tuule alla teeks!

        veidi mannetu mõttekäik tuli vist, aga unise ja võidufoobias peaga ei olegi paremat loota!

        edit: tahtsin veel õelda, et r. carlose ja emersoni sõbralik tervitus oli väga muhe
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Algselt postitas kaala

          võidufoobias
          Sinu eelnevast tekstist polnud küll aru saada, et sa sellist haigust põed...
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Algselt postitas realmadridfan


            Algselt postitas kaala

            võidufoobias
            Sinu eelnevast tekstist polnud küll aru saada, et sa sellist haigust põed...
            ma ütlesin, et kõik minu emotsioonid olid juba mazzi juttu sees.

            aga veidi pilte ja statistikat:

            Total shots Juve 24-Real10
            Shots on target 8-4
            Shots off target 13-5
            Blocked shots 3-1
            Fouls committed 35-27
            Corners 3-5
            Ball possession 50-50








            väravad (mis siis et juba postitati, neid peab veel postitama )

            Trezeguet - http://cham.abu-jassim.com/b/juve1.wmv
            Zalayeta - http://cham.abu-jassim.com/b/juve2.wmv

















            Gianluca Zambrotta:
            We cannot be happier than this. We fully deserved to qualify, giving them a real footballing lesson. Ahead of the game, Madrid were talking as if qualification was a certainty, but tonight, Juve were the real galácticos .

            David Beckham:
            I don\'t know what made the difference today. We came here to win. But we knew it\'d be difficult because Juve are very strong, especially at home. We are very, very disappointed.

            JUVENTUS – REAL MADRID 2-0
            GOALS: 30’sh Trezeguet, 11’s.e.t Zalayeta
            JUVENTUS: Buffon, Zebina, Thuram, Cannavaro, Zambrotta, Camoranesi, Emerson, Pessotto (21’sh Tacchinardi), Del Piero (11’sh Trezeguet), Ibrahimovic, Zalayeta (14’sh e.t. Olivera). Manager: Capello. Substitutes: Chimenti, Tacchinardi, Montero, Birindelli, Trezeguet, Appiah, Olivera.
            REAL MADRID: Casillas, Raul Bravo, Samuel, Helguera, Roberto Carlos, Gravesen, Beckham (32’sh Solari), Zidane (29’sh Guti), Figo, Ronaldo, Raul (5’fh e.t. Owen). Manager:Luxemburgo. Substitutes: Cesar, Borja, Owen, Guti, Celades, Solari, Pavon.
            REFEREE: Merk
            YELLOW CARDS: 1’sh e.t. Solari, 4’sh e.t. Tacchinardi, 9’ sh e.t. Emerson, 17’ sh e.t. Zambrotta
            RED CARDS: 7’ sh e.t. Tacchinardi and Ronaldo

            SPECTATORS: 58.956
            PROCEEDS: 3.477.090


            forrzza forzza forzza juvee!!!!! ma usun, et paljud said korduvalt orgasme täna
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Algselt postitas kaala


              ma usun, et paljud said korduvalt orgasme täna
              Eriti neiud punaste laternate tänaval

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Algselt postitas kaala


                Algselt postitas realmadridfan


                Algselt postitas kaala

                võidufoobias
                Sinu eelnevast tekstist polnud küll aru saada, et sa sellist haigust põed...
                ma ütlesin, et kõik minu emotsioonid olid juba mazzi juttu sees.
                Sa vist ei saanud päris hästi aru, mida ma mõtlesin...Vihjeks siis sõna, mida ma ennist tsiteerisin.
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Mõningad mõtted siis veel siia. Väga hea meel ka selle üle, et suutsin end livescore\'ist eemal hoida ning TV3 ülekandeni vastu pidada Igatahes väärisime edasipääasu, eilse mängu põhjal kindlasti. Kuigi Kalev korduvalt mängu ajal korrutas, et Real oma taktika ja soovid peale on surunud, olid lood vastupidised. Ootasime oma ära, ei tormand pea laiali otsas rünnakule ning lõime vaikselt võimalusi. Tuli see, mis tulema pidi. Õnneks.

                  Buffon - mees oli ülesannete tasemel. Paar supertõrjet, kindel mäng. Paaril korral tuli õnne tänada, et Real lööki postide vahele ei saanud, oli vist üks neist Carlose pomm, millele Buffon väga ei reageerinud. Ent muidu väga hea mäng tema poolt.

                  Cannavaro-Thuram - kuidagi ei saa ju etteheita kaitseliinile midagi,kui vastased nulli peal hoiti. Mehed võitlesid nii kuis suutsid nagu kogu Juventus eile.

                  Zebina - nagu ka mõnes eelmises Juve mängus, mida näinud olen, teeb kohati lolle vigu, teatud valesöödud. Üritas mitmel korral vastase tegevust ette aimata, ent pani mõnikord ka puusse. Muidu väga hea võitlejahing!!

                  Camoranesi - rügas kõvasti tööd, lõi võimalusi, tsenderdas hästi. Sellise rabelemise peale ei ole ka teatud pallikaotused pahakspandavad.

                  Zlatan - thank God we have you!!! Mida muud öelda, fantastiline!!! Hoidis väga hästi palli, lüpsis Reali kaitseliini, andis väravasöödu.10 palli süsteemis 9 talle. Ainus, mis kindlasti ka tema higele jäi,oli löögitäpsus. Ent sellega said seekord teised hakkama

                  Zalayeta - üllatas mind isiklikult väga hea partiiga. Peale värava paistis küll ja küll silma. Üks väga hea võimalus on siiani hästi meeles.

                  Kogu tiim oli eile hea, mitte parim, mis ma Juvelt näind olen, ent korralik ja kuna Real mänigs nagu Real ikka mängib praegu, siis piisas ka sellest. Treze muidugi kangelane, Del Pierolt ehk mitte partii, mida ootasin, ent oleks ta oma võimaluse mängu alguses ära kasutanud...oeh. Pessotto jäi isiklikult suht nähtamatuks, ent ju ei pand tema musta tööd väga lihtsalt tähele.

                  Igatahes oli võrratu elamus. Kella 2st öösel sai küllalt küüsi näritud, nüüd aga uhkelt edasi!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Algselt postitas Juveman



                    Buffon - mees oli ülesannete tasemel. Paar supertõrjet, kindel mäng. Paaril korral tuli õnne tänada, et Real lööki postide vahele ei saanud, oli vist üks neist Carlose pomm, millele Buffon väga ei reageerinud. Ent muidu väga hea mäng tema poolt.
                    ee Carlose pommi tõrjus Buffon teisele poole liikumise pealt vasaku rusikaga(täkutõrje), Buffy ei reageerinud Figo keerutamisele, mis napilt napilt mööda läks.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Algselt postitas Devil
                      ee Carlose pommi tõrjus Buffon teisele poole liikumise pealt vasaku rusikaga(täkutõrje), Buffy ei reageerinud Figo keerutamisele, mis napilt napilt mööda läks.
                      õige jah See tõrje oli väga viis, sest löök ise oli ikka päris kõva.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Juveman\'ile...
                        Pesotto võttis peale Becksi, sai ideaalselt hakkama, kuigi mu meelest see superraske ül polnud:


                        Õnnitlused kõigile Juve fännidele! Lihtsalt super jalkanädal on ölnud...Inter peab veel i-le punkti panema teisipäeval ja siis 1/8 finaalid müstiliselt hästi läinud

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Seksige pihku!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            ma olen ka Porto poolt. üldse võiks Porto Chelseaga kokku saada ja auti ajada
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Algselt postitas lorenzo


                              ma olen ka Porto poolt. üldse võiks Porto Chelseaga kokku saada ja auti ajada
                              äkki keegi selgitab mis sellel juvega pistmist on
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Algselt postitas mr.eyebrow


                                Algselt postitas lorenzo


                                ma olen ka Porto poolt. üldse võiks Porto Chelseaga kokku saada ja auti ajada
                                äkki keegi selgitab mis sellel juvega pistmist on
                                ära pahanda, keegi siin soovis interi võitu, läksin keema
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X