320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    mängu ei näinud ja väravat ka ei näinud aga tunne on hea et järjekordne võit ja Del Piero värav midagi muud ei olegi tahta!
    fc pohmell

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Duffka ütles kõik vajaliku, 1:0 võit, ADP-lt värav, mida tõesti veel tahta! Tore on näha, et kapten on taas hoos! Loodame, et vibe jätkub! Keegi võiks värava uppida!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Pead ei anna 1-0

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Algselt postitas Zaeka


          Pead ei anna 1-0
          Päris sitt värav! Forza Alex!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            lugesin seda de jongi uudist ja nähes et kirjas oli et Juventus olevat huvitatud (kellest ei oleks )....... siis hakkasin mõtlema et see oleks ideaalne lahendus praegult paremkaitsesse....eriti hea oleks see selle pärast et mees on väga mitmekülgne võib mängida ka samas keskkaitses ja kaitsvat poolikut..
            fc pohmell

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Algselt postitas duff_K


              lugesin seda de jongi uudist ja nähes et kirjas oli et Juventus olevat huvitatud (kellest ei oleks )....... siis hakkasin mõtlema et see oleks ideaalne lahendus praegult paremkaitsesse....eriti hea oleks see selle pärast et mees on väga mitmekülgne võib mängida ka samas keskkaitses ja kaitsvat poolikut..
              Maru imelik .Siiani on ikka mulje jäänud et mees mängib keskpoolikus ja seda väidab ka koduleht http://english.ajax.nl/show/id=120640/dbid=42/typeofpage=1823
              Aga tore värk siis kui mitmekülgne kutt

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                mnjaa....oma arust olen teda mitu korda näinud mängimas keskkaitses ja ka mõne korra äärekaitses aga võib olla on tõesti nüüd rohkem poolikus
                fc pohmell

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Hehee...kõlakaid Juvega liitujatest on meeldivalt palju nagu alati
                  Nende seast tõuseb minu jaoks esile jutt Marchionni tulekust suvel Toriinosse. Muidu võtaks seda tavalise lobana, aga kui arvestada, et mees saab suveks vabaagendiks siis...

                  Ja äsja tervenenud Birindelli keeldus minemast Messinasse laenule. Õige kah- DP, Birindelli ja Pessotto on minu jaoks kolm klassikalist mängumeest, kelleta Juvet ette ei kujutaks, kuigi kahjuks kaks viimast on langenud sügavale varumeeste pingile.

                  Ja kui keegi annab mulle tänasele Chievo ja Juve mängule töötava streami, siis saab ta mult virtuaalse musi põsele, vot niimoodi

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Algselt postitas eika


                    Ja kui keegi annab mulle tänasele Chievo ja Juve mängule töötava streami, siis saab ta mult virtuaalse musi põsele, vot niimoodi

                    Kui sul SopCast olemas on, siis pressi seda
                    linki

                    Kui SopCasti pole, siis ei võid ka PPLive linki proovida. Mul ei tahtnud PPLive täna toimida.

                    edit: ei tea küll, miks Soccernet sõna \"linki\" kaheks pidi jagama, kuigi mina soovi ei avaldanud:P
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      krdi kõik kohad seda juventust täis aga kuna sellele musile ei kandideeri siis ei hakka postitama. parem rääkige, kus pippo täkutsemist võib näha?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Algselt postitas Jasper


                        krdi kõik kohad seda juventust täis aga kuna sellele musile ei kandideeri siis ei hakka postitama. parem rääkige, kus pippo täkutsemist võib näha?
                        Juventuse mängu lingi andsin sel lihtsal põhjusel, et Chievo näol on tegemist meeskonnaga, kes Juvele ka koti pähe võib kiskuda. Loomulikult annan lingi, et Juve fännid ka näeksid, et võitmatu meeskond vahest ka ilma võiduta lahkub.
                        Milan-Ascoli ja Treviso-Inter jäid kategooriast \"huvitav\" väga kaugele
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          lugesin siis vaikselt milani foorumit kui äkki üks arengupeetusega tegelane(hinnang põhineb puhtalt isiklikul vaatlusel ja antud isiku käitumise hindamisel) karjus seal äkki, et ibra kukkus ja ei mingit penaltit...kas jumal on triipudest lahti saanud ning on jälle puhas nagu MINU hambad, neeger?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Teist poolaega õnnestus näha ja selle järgi on küll kahju, et Juvel teist väravat ei tulnud. Samas seekord polnud mitte Juve sitt, vaid Chievo tegi üllatavalt visa mängu. Inter +8, Milan +10...sisetunne ütleb, et hooajalõpp läheb põnevaks veel, eriti kui arvestada, et Juve peaeesmärk tänavu on CL võit.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Algselt postitas Jasper


                              lugesin siis vaikselt milani foorumit kui äkki üks arengupeetusega tegelane(hinnang põhineb puhtalt isiklikul vaatlusel ja antud isiku käitumise hindamisel) karjus seal äkki, et ibra kukkus ja ei mingit penaltit...kas jumal on triipudest lahti saanud ning on jälle puhas nagu MINU hambad, neeger?
                              Ei ole triipudest vast lahti saanud. Seda mängu ehk juhendasid alumised jõud.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                täna siis mäng empoliga kus on vaja 100% võit ära võtta muidu läheb asi kahtlaseks........... ootaks ka nüüd Zlatanilt mõnda väravad pole pikka aega sellist asja juhtunud........juhul kui ta muidugi alustab algkoosseisu mida ma ise loodan et ta teeb
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X