320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Nojah, sellise sulu mitte ära võtmine ajab suht närvi küll aga ma ei usu, et su juve vihkamine nii real on nagu sa seda üritad välja näidata.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Juba Eurospordis mängu kommentaare lugedes meenus mulle Tanel ja nüüd ta siin ongi siis,nagu peale igat Juve mängu kombeks

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Tervitaks Tanni ehk viskab sul nüüd nii üle sellest Juve jamast, et teed siit foorumist väikese puhkuse

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Kurat, peab ikka selle Anti-Juve teema ära tegema. Ja Tannu, keegi ei keela ju Interil kohtunikke ära osta

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Ei tea, kas Tanel täna magada saab? Poiss ju pühaviha täis!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Mina (Roma fänn) olen rahul kui Juve võidab, mitte Inter. Siiski kahju kuikohtunike eksimused otsustavad mängu saatuse. Loomulikult ei ole Juve selles süüdi, aga kui mina oleksin Juventuse fänn siis oleks mul mõru maitse suus...

              Aga igatahes võitke ja hoidke argentiinlased itaalia meistritiitlist eemal.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Algselt postitas Silver


                Tanel, võid oma haige ila jaoks eraldi teema teha. Juventuse teemat ära reosta oma halenaljakate anti piltidega.
                Kas vihje halenaljakatele antipiltidele oli ikka õigeaegne?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Selle pildi, mida ma siin teemas ära kustuasin oli küll, jah! Kuid rääkides suluseisust, siis ikka juhtub.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Juve-Udinese mängu väljakukohtunikud ja lipumehed said kõik \"bänni\". Haige! See on ju otsene kohtunike mõjutamine. Kahtlases olukorras ei tohi kunagi Juve vastu kasuks vilistada, sest garanteeritud sitapangega meedia poolt võib kaasas käia ka vilistamiskeeld. Lollus!

                    Kaameranurk ei ole kõige parem ja suluseisu saaks ka kahtluse alla panna, kuid äärekohtuniku vaatenurga järgi oli kõik korrektne nii-või-naa. See ei tähenda muidugi, et suluseis oleks olematu, aga absurd on rääkida iga vähegi kahtlase olukorra puhul kohtunike Juve-soosingust.


                    Mis veel? Punane kaart?
                    Nedvedile sõideti kaks jalga ees seljatagant jalgadesse. Mille üle siin üldse vaielda on? Täiesti loogiline teine kollane kaart.

                    Vidigali penalt?
                    Esiteks oli ta suluseisus, teiseks mängis ta käega ja alles SIIS tegi Cannavaro talle vea. Penaltit ei oleks saanud anda ka kõige parema tahtmise juures.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Väga sitt äärekohtunik, kui ei näe. Selle nurga alt oleks küll pidanud nägema, et tegu on suluseisuga! Muideks, see on lühikese aja jooksul juba teine mäng, kus kohtunikud on Juventusele suluseisust värava andnud!

                      Kuigi ma pole just väga neutraalne vastama (nagu ka Mazz või teised Juventuse fännid ), siis küsimusele \"Miks meedia sellest nii suure mulli tegi?\" oleks vastus see, mis ajal see tuli.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        See mazzi kiirte tehnika paneb muidugi kahtlema ning kuna ei leidnud fifa lehelt täpsustust, mille järgi(kanna või rinna või mille iganes) suluseisu loetakse siis oskab keegi reegli veelkord üle korrata.(see, et kohtuniku otsus on ainuõige välja jätta)
                        Ka viide allikale oleks meeldiv.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Ise küsin, ise vastan.


                          Uus Rahvusvahelise Jalgpalli Nõukogu (IFAB) Otsus 1
                          Suluseisus olemise definitsioonis, “lähemal vastasvõistkonna väravajoonele” tähendab, et ükskõik milline osa tema peast, kehast või jalast on lähemal vastasvõistkonna väravajoonele kui pall ja eelviimane vastasvõistkonna mängija.
                          Käed ei ole arvestatud selle definitsiooni sisse.


                          Ehk siis minu meelest selge suluseis ka antud kiirte järgi.

                          See bänn on küll vale, sest ühed mehed tehti lihtsalt ka kõikide teiste ämbrite eest vastutavaks.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Streami tahaks jubedalt!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Siit peaks midagi nägema

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                1:1 tulemus ja magama ära.

                                Zlatanilt koll - kes on juuksuris käinud ja juuksed maha ajanud. Homme toon ehk mõne illustreeriva pildi kah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X