320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    No pagan, ma olin viimastel minutitel siin arvuti ees eile peaaegu põlvili maas. Igatahes parem meeskond sai edasi

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Oli õnne seekord.

      Ja kes ikka usub, et Del Piero jala ette pani, vaadake seda.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Algselt postitas tauri123


        Oli õnne seekord.

        Ja kes ikka usub, et Del Piero jala ette pani, vaadake seda.
        Tuleb öelda et ähvardav jalaliikumine seal oli aga Wiese sai samas tillika kirja

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          kurb oli vaadata et sellise lapsikug veaga lasti juvel edasi minna!!!ai ai ai
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Zambrotta pidavat kümme päeva jalga puhkama. Peaks nagu pühapäeval siis väljas olema.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Arsenal läheb võitlusse Torino Juventusega! Seda vaatame koos Mazz
              Oli lausa väärt posti itaalia jalgpalli ossa.
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Mulle meeldib koduväljakueelis.

                Esmalt Arsenal ja poolfinaalis Villarreal või Ajax/Inter - paistab, et saime vägagi hea loosi.

                Elevant - sott mängu.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Vieral võib mõnus olla. Arsenalilt lõikame lõpu ära ja jätame Arse alles.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Arsenal or Juventus v Inter/Ajax or Villarreal
                    Päris lihtsad vastased on tegelikult Juve tabelipoolel, vaja ainult korralikud mängud teha ja siis on kõik võimalik. Tegelikult mäng Arsenaliga võib päris magus tulla. Mina isiklikult loodan, et Vieira suudaks vähemalt ühe värava lüüa nendes mängudes .

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Algselt postitas eika


                      Arsenal or Juventus v Inter/Ajax or Villarreal
                      Päris lihtsad vastased on tegelikult Juve tabelipoolel, vaja ainult korralikud mängud teha ja siis on kõik võimalik. Tegelikult mäng Arsenaliga võib päris magus tulla. Mina isiklikult loodan, et Vieira suudaks vähemalt ühe värava lüüa nendes mängudes .
                      Jah, omavärava
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        ma ei tea, aga mulle tundub praeguse seisuga et arsenal on meist paremas hoos. werden oli muidugi tugev, aga natuke liiga ebakindlalt saime neilt selle võidu. hea, et vähemalt real arsenali ei võitnud, muidu oleks tüüpiline juve-real kohtumine jälle aset leidnud.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Algselt postitas kaala


                          ma ei tea, aga mulle tundub praeguse seisuga et arsenal on meist paremas hoos. werden oli muidugi tugev, aga natuke liiga ebakindlalt saime neilt selle võidu. hea, et vähemalt real arsenali ei võitnud, muidu oleks tüüpiline juve-real kohtumine jälle aset leidnud.
                          Mis oleks olnud halba tüüpilises Real-Juventus kohtumises?

                          BTW: te mängisite Werderiga mitte werdeniga!
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            3-1 Livorno kotis ja jälle sammuke tiitlile lähemal. 2 väravat Trezelt ja ühe lisas Del Piero. 8 veel, siis 200 täis.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Triaad jääb Juvesse!

                              Pikk saaga saab lõpu ning Moggi, Giraudo ja Bettega jätkavad Juves.

                              Tõenäoliselt tähendab see ka Capello jätkamist ja mis peamine - Juve jaoks ülieduka perioodi jätkumist.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Guardiani artikkel. Paljuräägitud teemal....237!!!

                                Kuigi teema suhteliselt selge juba kõigile tekkis mul selline küsimus, et mis üldse Eestis elavad Juve fännid Delle Alpi külastamisest arvavad?

                                Ja no 237
                                Nii vähe polnud isegi protestiaktsiooni ajal San Sirol.
                                Edit: krt isegi treeninguid käib ju rohkem inimesi vaatamas
                                Ja kiire arvutus näitab, et Juve staadioni täituvust peab arvutama promillides. 3,53
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X