320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    müts maha Mutarelli, Pandevi ja Rocchi ees.....aga juve oli parem
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      keegi viitsib postitada Buffoni imelise tõrje? näinud pole aga väidetavalt üksparimaid tõrjeid läbi aegade.

      Kommentaar


        youtube.com "Lazio 2-3 Juve" saad kümneid erinevaid mängukokkuvõtteid koos selle tõrjega, kui Lazio mängu silmas pidasid.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          keegi viitsib postitada Buffoni imelise tõrje? näinud pole aga väidetavalt üksparimaid tõrjeid läbi aegade.
          Kui pead silmas karistuslöögijärgset reflekstõrjet, siis mille alusel seda üheks läbiaegade parimaks peetakse? Frey esituses sellesarnaseid reaktsioone nii mitmelgi korral näinud ja tema ja Buffon pole ainsad tasemel väravavahid, kes selliseks asjaks võimelised on.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            palli ette oskab iga loll jääda jah? aga ei tea mina täpselt millist tõrjet silmas peeti, aga usun jah et seda vast

            Kommentaar


              tõesti midagi paremat kui see - http://youtube.com/watch?v=whHyHXnLCIw?

              Kommentaar


                See on mõttetu tõrje ju.

                Kommentaar


                  puhta pask

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    palli ette oskab iga loll jääda jah? aga ei tea mina täpselt millist tõrjet silmas peeti, aga usun jah et seda vast
                    Reflekstõrje pole palli ette jäämine, naljamees
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Cristico saadeti laenule Genoasse. Paistab, et tänavu siiski ei tõusunud mees esile (sesmõttes, kammoon, kui Legro mängib ka temast paremini, siis on asi ikka väga kuri). Kahju, loodeti mehest väga palju, aga ehk kosub mees Genoa klubis.

                      Kommentaar


                        Van Der Vaart tuleb VÄIDETAVALT suvest Juve keskväljale mängima. Järgmine nädal pidi asi avalikuks tulema, aga eks näis. Vajalik oleks selline mees igaljuhul.

                        Kommentaar


                          Oma talvevaheaja veedavad Juve mängijad Maltal, kus sõpusmängu kohtutakse jalgpalli suurklubi Valletta FC`ga. Ja samas esitleb seal Fiat oma uut autot, mis kannab nime (või siis numbrit) 500 :

                          Kommentaar


                            500 - et nagu see võrdub mudeli müügitulemustega?
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ma arvan, et pigem antud 1,2 liitrise elaja mootoris peituvad hobujõud

                              Kommentaar


                                Fiatil on niigi asjalood kehvad...milleks selline kole auto ka veel
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X