320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Modena:Juventus
    0:1
    Del piero


    Mängu ei näinud kuid 3 punkti kottis ja edasi ning ka Del Piero järjekordne koll on väga meelt sooendav
    fc pohmell

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Jah pea asi, et 3 punkti tuli, hetkel siis 3 koht serie A, aga probleemiks ikka see, et üleval pool meeskonnad hoiavad üleval ka vôitude lainet ning iga punkt on tähtis. Väga meelt mööda oli see, et Del Piero sai jälle kolli kirja, mis juvele 3 pointsa tôi. Polnud ju mees viimases 4 mängus kolli kirja saanud

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Originally posted by fcp


        Nii palju kui mina olen kuulnud siis ta pidi 2 põhiründajat koju jätma ma ei tea keda, aga rohkem pole midagi öeldud nii et ma loodan et enam vähem pandava koosseisuga ja panevad Kiievi ahju ning alagrupist lähevad edasi Newcastle ja Juve
        Eks loodame sellele, must-valge särgi au on ju ohus....

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Ei ole nagu põhjust eriti tugevaima kooseisuga kiievisse sõita, sest edasipääs on kindel ning hea on mängijatel puhata lasta. Lippile esmatähtis on hoida mängijaid tähtsamateks mängudeks, mis mängivad ka mingit rolli!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Originally posted by treze


            Ei ole nagu põhjust eriti tugevaima kooseisuga kiievisse sõita, sest edasipääs on kindel ning hea on mängijatel puhata lasta. Lippile esmatähtis on hoida mängijaid tähtsamateks mängudeks, mis mängivad ka mingit rolli!
            Täpselt, seda ma ju mõtlesingi. Kõvemate mängijatega ei lähe Lippi nagunii Kiievisse, küsisin lihtsalt teilt, Juve fännidelt, et mis arvate, kelle ta kaasa võtab ehk siis mis koosseis arvate Juventust Kiievi vastu minevat??

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Jah, aga see Kiievis mäng vôib siiski väga pingeline tulla, sest n barca tuubel suutis ka ilusti ära teha. Ise arvan, et antakse rohkem mänguaega Trezeguetile ja Salasele, aga jah see on spekulatsioon..... Siis oleks rünnak ju päris tasemel. Hea klassiga mängijad.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Kui ma ei eksi siis kolmapäev Juvel ülioluline mäng Milaniga kui peaks võit tulema tuleb suuremat sorti pidu.
                fc pohmell

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Originally posted by fcp


                  Kui ma ei eksi siis kolmapäev Juvel ülioluline mäng Milaniga kui peaks võit tulema tuleb suuremat sorti pidu.
                  20:30 Piacenza ? - ? Juventus nii, et ei tule ac mängu... valed andmed mees

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Vabandust kuskilt kõlas läbi et Milaniga on mäng see nädal äkki siis laupäev või pühapäev.
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Originally posted by fcp

                      mäng Juventus - Milan on jah laupäev või pühapäev

                      Vabandust kuskilt kõlas läbi et Milaniga on mäng see nädal äkki siis laupäev või pühapäev.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Piacenza:Juventus
                        0:1
                        Nedved 70\'

                        No Juve sai 3 ponga kirja jälle mängu ei näinud niii et midagi kommenteerida ei oska ainult et Milan kobistas võõrsil ka 1:0 võidu ära.
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Juventus ? - ? AC Milan 10.11.2002 Mäng mida tasub vaadata! Tuleb väga pônev mäng ning, kui Juventus vôidaks kerkiks meeskond ka tabelis ülessepoole. Aga jah mängitakse Torinos, aga see ei ole eriline näitaja! Üllatusi juhtub.... Nii, et Juve poolt kôikse rahvas

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Lühike eelvaade

                            Pühapäev on Itaalia liigajalgpallis taas üks nendest suurtest jalgaplliõhtutest, kui Delle Alpil, mis juba praegu väljamüüdud, kohtuvad kodumeeskond Torino Juventus ja AC Milan.

                            Mõlemad meeskonnad on alustanud hooaega hästi, eriti just Milan, kelle mängus on peale mitut-mitut hooaega taaskord märgata sära, millest San Sirol vahepeal kõvasti puudust tunti. Mängitakse ründavat jalgpalli, iga ründaja või poolkaitsja, kes parasjagu platsil on, on võimeline väravaid lööma. Ka edasipääs Meistrite Liiga järgmisesse ringi on tagatud. Rossoneri jaoks tõotab see hooaeg tulla parim üle mitme hea aasta.

                            Juventus, asudes hetkel Itaalia liigatabeli 3. real, on samuti oma mängumasina ohtlikult käima saanud, kuigi viimastes kohtumistes, mis on küll mõlemad 1-0 võidetud, on selgelt olnud puudu ohtlikust teravusest edurivis.

                            Ja seda võib-olla läbi terve hooaja. Arvatavasti tuntakse veel endiselt puudust hetkel vigastatute nimekirjas paiknevast prantslasest, eelmise hooaja Itaalia Serie A suurimast väravakütist David Trezeguet\'ist.

                            Kui Trezgol on puudu, siis seda paremas vormis on Del Piero. Del Piero on sellel hooajal esimest korda tõestanud, et suudab mängida samal tasemel, mis enne seda rasket põlvevigastust, peale mida pole ta oma mängu päris samale säravale tasemele viinudki. Ja loomulikult ei tasu unustada, et Del Piero on seni mängitud kohtumistes olnud eriti terav just Milani vastu.

                            Milanil seevastu on vastu panna Pippo Inzaghi, kelle arvatavasti Delle Alpi publik julmalt väljavilistab. Nagu Del Piero, on ka Filippo olnud sellel hooajal suurepärases väravalöömisvormis. Iseküsimus on, et kui hästi suudavad poolkaitses tegutseda Pirlo, Rui Costa ja Seedorf, et mehele olukorrad ette tekitada.

                            Mingil määral on eelistatud olukorras külalismeeskonnal, kuna võõrustajatel on mitmed tähtsad mängijad ka peale Trezeguet\'i vigastustega väljas. Eelkõige mõtlen ma siinkohal kaitsjaid Paolo Monterot ja horvaati Igor Tudorit. Neid asendavad ülikogenud Ciro Ferrara ja Mark Iuliano. Vasakkaitses on Lippil aga paras dilemma: kas Emiliano Moretti või Antonio Birindelli. Ei oskagi öelda, kumba võiks peatreener eelistada. Praeguseks pole veel kindel Juventuse vahest ühe kõige väärtuslikuma mängija Pavel Nedvedi osalemine.

                            Milanil on väikese vigastusega väljas esiväravavaht Dida, nii et nagu tavaliselt eelmisel hooajal, peaks ka pühapäeval väravasuul seisma Christian Abbiati. Rivaldo jääb arvatavasti taaskord pingipoisi roll, edurivis taaskord ründepaar Inzaghi-Shevchenko. Nende taga võtab koha sisse Rui Costa. Paberi peal on kaitsvaks poolkaitsaks märgitud sellel hooajal väikese positsioonimuutuse läbiteinud Andrea Pirlo, endine Interi staar, kuid ka tema peaks siiski oluliselt keskenduma rünnakujõu toetamisele. Äärtel Serginho ja Gattuso.

                            Prognoositavad algkoosseisud:

                            Juventus (4-3-1-2): Buffon; Thuram, Ferrara, Iuliano, Moretti; Zambrotta, Tacchinardi, Davids; Nedved; Del Piero, Di Vaio

                            AC Milan (4-3-1-2): Abbiati; Simic, Nesta, Maldini, Kaladze; Gattuso, Pirlo, Serginho; Rui Costa; Shevchenko, Inzaghi

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Jah nagu sa Artur mainisid tuleb mäng väga kôva ning need kolm punkti, mis sellest mängust vôtta on väga tähtsad.

                              Vaadates Milani poolt, siis 3 punkti tabelisse oleks väga super, eriti vôôrsil mängu eest. Jah peab tunnistama, et Pippo on mees omast klassist. Loomulikult on Pipo eelised need, et ta teab juve mängu läbi ja lôhki, olles ise endine Juventuse ründaja. Seedorf on viimastes mängudes ka hästi esinenud ning näha on, et mees oskab olla alati ôiges kohas.

                              Juventusele tähendaks kolm punkti tabelis 2 kohale tôusmist ning, kui Inter väärataks oleks punktivahe minimaalne. Siiski on juvel raskusi väravate löömisega, vôimalusi on, aga palli väravasse ei saada. Juve mängu muudab kindlamaks väravas seisva Buffoni super tôrjed ning hea vorm. Mees on viimastes mängudes ilusaid tôrjeid teinud ning see lisab teistele mängijatele rohkem kindlust ning vôitlusvaimu.

                              Viigi korral saaksid môlemad punkti juurde ning ma arvan, et Milan oleks ka viigi korral rahul, sest sellega ei lastud Juve ennast tabelis mööda. Juventuse kohapealt vaadates on viik ka hea tulemus, aga kodus sellises mängus täis tribüünide ees oleks 3 punkti väga magus!

                              Seda mängu olen ma juba pikemat aega oodanud!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                kurb ega ausalt öeldes eriti midagi muud öelda polegi.. tjah, selline see jalgpall kord juba on, et alati ei võida see, kes väärib.. njah, aga seekord polnud asi üldsegi selles.. kumbki, ei juventus ega milan, ei väärinud selles kohtumises võitu, mõlemad näitasid minu arust suhteliselt mitte eriti kõrgeklassilist jalgpalli.. väravad tulid vaid kaitseliini eksimustest.. õnnitlused teile, kallid juventuse fännid..

                                milani poolel tegi eriti kurvaks see, et seda loovust, kuigi platsil sellised ässad nagu rui costa ja pirlo, ei olnud nagu kuskilt paistmas.. palliga, mis oma valdusesse saadi, ei osatud nagu midagi ette võtta

                                tulles natuke teema juurde, on mul siiski mõnes mõttes hea meel, et juventus on sel hooajal hakkama saanud sellise totaalse (tjaa..minu arust vähemalt) läbikukkumise nagu marco di vaioga.. mehe eelmise aasta parma-vormist ei kippu ega kõppu.. täna küll esimene värav meeskonna eest, mis oli küll vägagi kobapeale löödud!

                                del piero, nagu ta seda juba sel hooajal korduvalt tõestanud on, aga endiselt tasemel.. oh-jah, ja vägagi tasemel even..vägagi.. esimest korda pärast neid pikki aastaid :P (väikese liialdusega..) on alex jõudmas lähedale sellisele vormisele, mida võis täheldada enne seda rasket-rasket põlvevigastust..

                                tegelikult olen ma härra marcelo lippiga ka ühes teises küsimuses eriarvamusel, nimelt käib jutt siis mauro camoranesist ja gianluca zambrottast.. zambrotta, mänginud end mõni aasta tagasi itaalia jalgpallitaevasse ja siis kustunud, on tunduvalt parema klassiga mees kui camoranesi, kelle näol millegi erilisega tegu pole, kuigi tean, et mitmed inimesed, jaa..itaalia jalgpalli spetsialistid võib-olla isegi, lahterdavad teda ühtede serie a kõige alahinnatumate mängijate sekka.. see selleks..

                                head aega, kell on palju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X