320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris vale inff sul. Kahjuks lõi De Rossi penalti üle.

    Kommentaar


      ei ole võimalik kuradi elekter......vb on arve üldse maksmata ja alajaama omanik on manu fän

      Kommentaar


        0 - 1 taga olete vä?? Ei saagi edasi ??

        Kommentaar


          Algselt postitas riido Vaata postitust
          0 - 1 taga olete vä?? Ei saagi edasi ??
          ei, saame.

          Kommentaar


            Ulme puhas!! Teil pole ühtegi kindlat väravavõimalustki olnud. Ja kes Teil huvitav ära lööb?

            Kommentaar


              koristage need uuu-d siit ära nüüd

              Kommentaar


                The Reward is Cheese.

                Kommentaar


                  Oi-oi-oi, mis roy keane teeks, kui de rossi oleks tal tiimis

                  Kommentaar


                    Mis ta ikka teeks. DeRossi mängis hästi. Karta on et palju aastad Itaalia koondise ja Roma põhimees keskväljal.

                    Kommentaar


                      Korra vilksatas televusser jälle käima. Üleval nurgas oli 1-0 aga kelle kasuks või kahjuks jäi nägemata Ise usun, et see on De Rossi realiseeritud penalti.
                      Nüüd peaks mäng muidugi läbi olema, aga ei jõua ära oodata kuna elekter tagasi tuleb ja saab Eurosport 2. pealt lõppseisu vaadata.
                      Muidu siin vahepeal pugisin rosinasaia ja imelik et mul kukkus saiakese vahelt 3 rosinat põrandale......ega see ei tähenda jumala pärast et manu võitis aggregatega 3-0

                      Kommentaar


                        Ma ei nõustu...Sõimake lolliks või asja, aga niipalju kui ma olen sel hooajal mänge vaadanud, siis ainus meeskond kes üldse sama hästi kui Roma mänginud on, on Arsenal.

                        ManU sai võõrsil võidu suure õnne tõttu, mänguliselt oli Roma parem. Täna oli ManUl alguses häid võimalusi ja siis Romal ka. ei viitsi üldse rääkida, kas Totti oleks ära löönud need mis teised löömata jätsid, las olla. Ei olnud me piisavalt head et edasi saada...

                        Arsenal mängis vapustavalt nii Milani, kui Liverpooli vastu ja ebaõnne ja kohtuniku pärast langes välja...

                        Barca on koduliigas kohutav. kaitse on puss ja ilma Messita ollakse püstihädas.

                        Chelsea on must hobune minu jaoks. Teades Liverpooli hirmuäratavat CL vormi ja rekordit Cheslea vastu, pakun siiski et Moskvas näeme Chelsea - Barca

                        Kommentaar


                          Algselt postitas uuuu Vaata postitust
                          Korra vilksatas televusser jälle käima. Üleval nurgas oli 1-0 aga kelle kasuks või kahjuks jäi nägemata Ise usun, et see on De Rossi realiseeritud penalti.
                          Nüüd peaks mäng muidugi läbi olema, aga ei jõua ära oodata kuna elekter tagasi tuleb ja saab Eurosport 2. pealt lõppseisu vaadata.
                          Muidu siin vahepeal pugisin rosinasaia ja imelik et mul kukkus saiakese vahelt 3 rosinat põrandale......ega see ei tähenda jumala pärast et manu võitis aggregatega 3-0
                          S***st saia ei tehta, ma ei taha enam rohkem seda ***** juttu kommenteerida, aga palun, kui räägid, siis enne mõtle, ja kui mõtled, siis enne räägi valmismõeldud juttu oma isale ka ja siis vaata, mis edasi saab.

                          Kommentaar


                            õigus..arvestades kohtunike abi Interi kasuks ja Roma ebaõnne, leian et Roma võiks vabalt ise mingi 4p ees olla...Aga noh kui aus olla siis ei ole kordagi nagu uskunud see hooaeg et me võiks võita...

                            Kommentaar


                              Mis te teete nalja vä, et roma oli täna hea. Algus oli ju kohutav pikad söödud keskkaitsjate vahele läksid läbi, kaitse lekkis. Rünnakul kaodati lihtsaid palle ja suht masendav oleks minul tunne olnud kui oleksin roma fänn. Esimene mäng romas ei olnud ju ka teil midagi imelist, viiki te küll seal ei väärinud.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                oh püha lihtsameelsus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X