320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Official: Alberto Zaccheroni has taken over Ass Rioma from the former legendary coach Claudio Ranieri.

    Congrants from the UUU Estonian headquaters
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      OFFICIAL: RANIERI HAS RESIGNED
      There is currently a summit meeting to pick Ranieri’s successor, who is likely to be current youth academy tactician Vincenzo Montella.
      "The ultras have made their position clear, already calling for former player and current youth academy boss Vincenzo Montella to take over."

      See õudus sis selleks korraks läbi. Kuid kogu raske töö ees. Soovin edu tõelisele Romanistale,Vincenzo "L'Aeroplanino" Montellale!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Montella tulek meenutaks ühe ägeda Itaalia klubi treeneritesaagat. Asjalik treener, kes lahkub ise > 2 aastat Ranierit > endine klubi ikoon, kellel pm puudub treenerikogemus. Kevadel on Zaccheronit oodata?

        Kommentaar


          na see montella, totti saaks kindlasti treener-kapten-gladiaatori ametiga hakkama.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Ma olen aasta algusest saati rääkinud et Carlo tuleb. Siiani panustaksin sellele.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Montella tulek meenutaks ühe ägeda Itaalia klubi treeneritesaagat. Asjalik treener, kes lahkub ise > 2 aastat Ranierit > endine klubi ikoon, kellel pm puudub treenerikogemus. Kevadel on Zaccheronit oodata?
              No mis teha kui raha pole. Nagu aru sain, siis Spalettile makstakse siiani alles palka. 2 tipp treenerit palgal, nii rikas klubi Ja kuna on selge, et vaja on primavera poisid platsile tuua, sisi ehk saab Montella selle karile sõitnud laeva triivimisega hooaja lõpuni hakkama. Vähemalt Europa League koht äkki?
              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              na see montella, totti saaks kindlasti treener-kapten-gladiaatori ametiga hakkama.
              Irooni Irooniaks, aga minu esimene mõte oligi, kuidas Montella Tottit õpetama hakkab Isa ei saa ju eriti n*kkuma õpetama hakata... samas on nad eluaegsed väga head sõbrad ja tahavad mõelmale klubile parimat!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Ma olen aasta algusest saati rääkinud et Carlo tuleb. Siiani panustaksin sellele.
                tuleb tuleb ... ta on loodud Itaalia liiga jaoks - see on tema koht.

                Kommentaar


                  Täpsustus. Hooaja algusest saati. Hetkel on ilmselt küsimus vaid selles, millal ta Chelseast tulema saab. Võib ju loota, et Abra on nii kõva võll ja saadab Carlo päeva pealt nahhui kui veel korra sumpsi saavad kusagil.

                  Kommentaar


                    Asjalik, roma on hoos jälle. Mida ma räägin, nendest habemetest on rohkem kahju, kui kasu. Ranierist saite lahti aga põhisüüdlane, Totti tuleks kiirelt pensionile saata, ennem, kui asi päris hulluks läheb. Aga asi on ju kontrolli all, jätkake samas vaimus ja küll need tiitlid tulevad. Teie jaoks on tiitel seegi, kui jääte seria a-se püsima. ilusat hommikut.
                    "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      No mis teha kui raha pole. Nagu aru sain, siis Spalettile makstakse siiani alles palka. 2 tipp treenerit palgal, nii rikas klubi Ja kuna on selge, et vaja on primavera poisid platsile tuua, sisi ehk saab Montella selle karile sõitnud laeva triivimisega hooaja lõpuni hakkama. Vähemalt Europa League koht äkki?

                      Irooni Irooniaks, aga minu esimene mõte oligi, kuidas Montella Tottit õpetama hakkab Isa ei saa ju eriti n*kkuma õpetama hakata... samas on nad eluaegsed väga head sõbrad ja tahavad mõelmale klubile parimat!
                      Ma usun ka pigem sellesse, et Montella pannakse pukki. Tõesti kui vaadata mis juhtus tipptreenerite käe all, siis kas Montellaga saaks asi hullemaks minna, pigem ehk just paremaks, kuna Montellaga tuntakse ennast vabamalt, siiski mees tunneb ja teab oma vastutust klubi ees, ta on üks neist rakkudest olnud millest Roma kui klubi koosneb, taktikaliselt ilmselt ta pole niivõrd kogenud kui Spalletti ja Ranieri, kuid siiski pika mängija karjääri jooksul jääb nii mõndagi kõrvataha.
                      Samuti on Leonardo, Pep,Ferrara väga edukad näited olnud, et ka noore just äsja futsalid varna riputanud mees võib tiimi edukalt tüürida, nagu Capten Morgan. Samas just need noored treenerid on tiimi toonud uut hingamist just noorte näol, on julgenud peale vanade kõbide ja kindla kartulisordi ka muud vagude vahele idanema pista.
                      Roma Primaveras on andekaid noori pealetulemas kyll ja veel , ilmselt on Montellal hea ülevaade kõrvutamaks, kellel oleks sealt potentsiaali põhikoosseisu.Sest Roma hetke squad on väsinud-kulunud teravust on juurde vaja, uusi ideid.

                      Ma suht kahtlen, et Carlo praegu klubisse tuuakse, tal on Chelseaga siiski asjad pooleli, või tehakse hoopis Ranieri-Chelsea Carlo-Roma vangerdus
                      Samas kust oleks Chelseaski võtta hetkel head uut treenerit või tõesti läbi ussi selle tuuakse Hiddink tagasi.

                      Carlo läheks meile kalliks maksma selge on see , samas tal tõesti oskusi ja kogemusi sitaks, pigem usun, et ta ilmub meile suvel kui DIBENEDETTO võimul on, siis on reaalsem malenuppe liigutada ja 32 tarkusehamba vahel hubba-bubbaga minetti teha, kuna väidetavalt on siis Transfer nutsu ja feimi, ei usu, et Carlo hetkel tühermaale lootsima tuleb vana vene adraga füüsilist tööd tegema.

                      Hetkel on küsimus see, et kas minna riskitaktikale ja valida Montella, kuna me ju ei tea mis mõjub meeskonnale paremini kas sõbra-emotsioon mängijate hea tundmine või hea taktikaline oskus ja rangus, pigem siis ehk esimene.

                      Kuid mõelda on vaja sellele, et hetkel veel siiski mitu rauda tules, mida on vara käest äralasta, pidades silmas järgmist aastat--juhul kui DIBenedetto tõesti üle võtab klubi-- siis on võimalusi rohkem ja ümberkorraldused suuremad.
                      CL, Coppa Italia, Scudetto TOP4 kohad on vaja siiski ilmekalt ja positiivses toonis lõpuni mängida.

                      Montella puhul on ehk see hea, et mees valib kindlama formatsiooni ja ei hakka väga katsetama alguses, kuna kes ikka tahab kohe vitsu saada pepumandlitele, teine küsimus on see, kas Montella üldse nõustub nii noorelt nii suurt vastutust võtma.

                      Kujutan ette, et ega Ranieri lampi poole hooaja pealt lahkuks, teda "teades" vaevalt
                      see mees ise nii vabatahtlikult lahkus, Juvest ikka pidi jõuga ta minema suruma, rusika korralikult roiete vahele istutama. Ilmselt ROmal mingi plaan ja surve oli juba eelnevalt peal ja see oli asjade loomulik käik.Ranieri ei ole selline, kes saba jalgevahel minema jookseb kiunudes, pigem siiski selline kes on nõus ka enda mainet kahjustades edasi liikuma, kui teised teda materdavad, suutäis soolast tantsusaali tolmuselt põrandalt keelega ludistades üleslimpsata --NO PROBLEMO-- .
                      Ranieri on paipoiss vanaisa.

                      Mina isiklikult uskusin, et Ranieri jääb kauaks meile, sest alguses asjad laabusid vägagi hästi nt eelmine hooaeg ja selle hooaja talvine-sügis periood, kus sisuliselt näitasime kõigile kohakätte, kuid hetkega lagunes kogu nikupukk 100 kiloste sekspartnerite raskuse all kokku.
                      Kuigi pingeid oli õhus terve selle aja, eriti Totti-Ranieri vahel, Ranieri-Ultrate vahel,pean tunnistama, et sellist kindlat mängu see hooaeg ma Roma poolt ei näinud, kus jalg ei väriseks, samuti ikka 2+ kolli sisse lasta mängus ja teha mingeid imelikke-väärastunud vahetusi-taktikalisi käike siis eks SACKIMINE oli ainus loomulik käik.

                      Loodan parimat, sest ilma treenerita suudaks see squad isegi TOP 10 koha säilitada.
                      Totti võiks ka Montella tulekuga uue hoos sisse saada, eile juba suutis mängust skoorida esimest korda see season-võimas, see teeb suurt rõõmu.

                      Kindel count, et Spallettile siiani palka makstakse, minu teada ta siiski tegi viisaka zesti ja romaga tegid ühe ilusa lõpparve, kui treener ise loobuda kavatseb nö. lepingust taganeb mis sellisel juhul peab klubi ikka taguma tühja auku?
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Hetkel on ilmselt küsimus vaid selles, millal ta Chelseast tulema saab. Võib ju loota, et Abra on nii kõva võll ja saadab Carlo päeva pealt nahhui kui veel korra sumpsi saavad kusagil.
                        No kui taanlastel õnnestub meid Meistrite liigast välja peksta ... siis arvatavasti nii juhtubki.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EII Vaata postitust
                          Asjalik, roma on hoos jälle. Mida ma räägin, nendest habemetest on rohkem kahju, kui kasu. Ranierist saite lahti aga põhisüüdlane, Totti tuleks kiirelt pensionile saata, ennem, kui asi päris hulluks läheb. Aga asi on ju kontrolli all, jätkake samas vaimus ja küll need tiitlid tulevad. Teie jaoks on tiitel seegi, kui jääte seria a-se püsima. ilusat hommikut.
                          Totti ja põhisüüdlane, mille pealt sellist puuksu suust välja peeretad?
                          Hommikuse pudrupealt vaatasid-ennustasid, vaevalt sa üldse Roma mänge vaadanud oled.
                          Totti oli eilse mängu üks parimaid,2 assisti+ värav!!!, ainuke mees kes mänguehitus liinis natukenegi kindlust ja mõtlemisvõimet välja näitab, sinna pole talle vastast.
                          Menez on ka hea, kuid ta peale oma tribla suurt platsile mujale ei näe, lühinägelik ühesõnaga.

                          Ranieri viga oligi see, et hakkas plokkima Tottit, pressis meest, nii ei saa , mehe parimate aastate mahlad tuleb pressida läbi mitme filtri välja, vaadaku Del Pierot, kui anda võimalus mängib nagu noor jumal.Ranieri ise kiskus ja katkus karuputke üles, nüüd siis on armid käes.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            kui ma väravad kiirelt üle vaatasin, siis kaitsjaid nii väga ei tutistakski. keskvälja polnud üldse pildis või oli lihtsalt võimalus ilma surveta palli liigutada. mis toimus?
                            Minu silmis on Romal üldse üks itaalia liiga tugevamaid keskväljasid, kuhu on päris asised mehed võtta, sinna taha pole kunagi väga jäänud, ega sellepärast Roma pole üks parimaid olnud viimaste aastate mänguehituse ja söödu poolepealt, ei süüdistaks keskvälja.
                            Kaitset on iseloomustanud üsna hästi mitmed eelnevad mängud ja terve see hooaeg, viimane mäng siis oli kaitse poolepealt jälle katastroof, hetkel on ainult Mexes kaitses meheeest väljas, äärekaitsetest ma parem üldse ei räägi.
                            Loria?Castellini?Riise?Burdisso? WTF nagu... hakake kaitsma kui elu armas...minu silmade läbi oli kyll kaitse nagu peata kookonis röövikud, uksumatu kuidas lihtsalt 2 meest mängis mingi 5-6 valgesärki üle nagu nalja, andestamatud vead, ma ei saa aru Burdisso fenomenist laiutada käsi ja loota, et on sulukas ja lihtsalt mängu pealtvaadata.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Mexes oli eile samamoodi nuuti väärt kui teised kaitsjad. Ja mis puutub tugevasse keskvälja, nimekirjas jah. Praktikas eile DDR ja Pizarro ei mänginud ju. Viimane peaks muidugi varsti tagasi olema ja siis lõppeks see Brighi-Greco-Perrotta nali ära kah.

                              Kommentaar


                                "There are financial considerations too, as Roma are still paying Luciano Spalletti’s former assistant manager Aurelio Andreazzoli, whose contract has not yet expired." Mitte siis Spalettile, vaid tema abilisele maksavad, my bad.

                                1 poolaeg oli Mexes isegi suht hea. Lohutuseks saan väheamalt faktina väita, et kui Doni oleks eile väravas olnud, oleks mäng kaotatud 8-3. J:Sergio tegi ikka päris mitu viimase hetke reaktsioonitõrjet. Doni veel platsiääres küsis "kas nii on üldse võimalik tõrjuda?".

                                Kuna ma pole eriline Primavera tark, siis äkki keegi lööks mingi listi, kes võiks mängida, ja miks. Või kasvõi mingi statistika üles visata, oleks äärmiselt tore uurida.

                                e: mingi sellise skoori leidsin: 19.02.2011 ITA U20 AS Roma U20 7-1 Lazio Roma U20.

                                Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/-
                                1 AS Roma Youth 18 43 14 1 3 56 23 33
                                2 Lazio Roma Youth 18 35 10 5 3 31 21 10
                                3 Catania Youth 18 34 10 4 4 29 17 12
                                4 AC Siena Youth 18 33 10 3 5 25 17 8
                                5 SSC Napoli Youth 18 30 8 6 4 29 16 13
                                6 US Palermo Youth 18 24 7 3 8 31 30 1
                                7 Ascoli Youth 18 22 6 4 8 22 28 -6
                                8 Reggina Youth 18 21 6 3 9 27 32 -5
                                9 US Lecce Youth 18 21 5 6 7 23 31 -8
                                10 AS Bari Youth 18 20 5 5 8 32 34 -2
                                11 Grosseto Youth 18 18 5 3 10 18 41 -23
                                12 Pescara Youth 17 16 4 4 9 22 30 -8
                                13 Frosinone Youth 17 16 4 4 9 19 27 -8
                                14 FC Crotone Youth 18 14 3 5 10 15 32 -17

                                Selle tabeli järgi, peaks nagu materjali olema võtta?...

                                e2: sellised nimed avastasin:

                                Mattia Montini - mingi 19 aatsane tipuründaja, kes on ka põhimeeskonna nimekirjas üles toodud, paistab enamus primavera väravaid löövat.
                                Orchi
                                Ciciretti
                                Gianluca Caprari & Giammario Piscitella (ründajad) - mõlemat meest on püüdnud kommi ja morsiga ära sebida ja põhja käigu teele viia ManU.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X