320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naeran tõsiselt nende üle kes üldse arvasid, et Romal oli mingisugunegi lootus edasi saada. Esimene mäng näitas kõik

    Kommentaar


      Mitu kindlat penaltit Romale on jäetud andmata?

      Kommentaar


        Praeguse seisuga 5 tükki. Treenerid on ära ostetud.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Kerige per*se-----mu 2-0 ennustus on nüüd rikutud.....no oli seda kolmandat vaja :S
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Its the 87 minute....the scoreline is 3-0 up for Shakthar....but we all know whos the King of Rome....so anything can happen.......
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas cyhton Vaata postitust
              Naeran tõsiselt nende üle kes üldse arvasid, et Romal oli mingisugunegi lootus edasi saada. Esimene mäng näitas kõik
              1010101010101
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Poleks uskunud, et me niimoodi laguneme, ei mingit võitlusvaimu, mina küll ei silmanud, et reaalselt ka nagu oleks püütud teha midagi selleks, et edasipääseda.
                Nagu me siin kunagi ennustasime Roma tegi Romat- väikestele hävitakse ja ei suudeta ennast kokkuvõtta, väga kahju.
                Ausalt ei tea enam mis Roma kaitsjate peades toimub, see nali peab ükskord lõppema,valus on vaadata sellist cräppi juba mitmendat seasonit.

                Kui suvel suuri muudatusi ei tule ja DiBenedetto abikäsi äralangeb siis ma tõesti ei tea mis järgmisest seasonist saab, kõik on väga perses, see krdi 4-as CL koht kaob ka varsti ära, samas kui vaadata siis ega meil sinna suurt asja ka pole hetke mängupildi põhjal, on vaja ehitada uus teotahteline meeskond üles, nö. verevahetust teha,hetkel ikka väga igav ja kulunud Roma.

                Minule kui fännile väga hapud marjad täna õhtupoolikuks süüa.
                sigpic

                Kommentaar


                  Kõik kes panustasid riommale, Nutella, rotti 0-3 Shakthar, riomma korteri WC potimusi

                  Mis juhtus!!!!!!!!!!!Mis küll juhtus rotti ja nutella meestega???????????????FBI, CIA hakkasid asja uurima.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    1. Esimese imesime vist sulust? Ja see veeres kiirusel 1km/h sisse. MIs krdi moodi?
                    2. Mexese 2 kollast - väga tore eht kohtunik pissukas polnud. 100% õige otsus
                    3. DDR pääses punasest. Ilmselt Webb ei näinud. Kraaklesid küll Srnaga enne, aga see käitumine oli okse. 3 mängu teenitud bänni tulemas. Eks näis kas hakkab seletama ka et Srna enne piiderdas või mitte.
                    4. Webb julges penalti anda? 2 suurt munadega otsust Webbilt lühikese intervalli sees? POLE PAHA. Pizarro ei peaks lööma vä? See on kivi Montella kapsaaeda minu hinnangul. Riietusruumis peaks paigas olemas et Pizarro lööb ja kõik!
                    5. Shakhtari see teine värav oli see ilus eks?
                    6. Kolmas värav oli Rosi kingitus. WOW


                    Kui mõne olukorra välja jätsin, siis sellepärast et lõpus juba vaatasin Arsenali. Aga üldiselt pärast seda kui penaltiga feilisime oli selge, et Õnnejumal on oma otsuses 100% kindel. Need 2 mängu olid väga sarnased muide. Roomas esimene värav kahekordsest rikoštist, nüüd sulg? + mingi keberniit värava ees. Teine värav Roomas kaunis kauglöök, nagu ka siin. Kolmas värav Roomas öäärekaitsja Riise kukub lambist küllili, nüüd äärekaitsja Rosi liiga pehme tagasisööt ja hüppab ise küllili. Märkab keegi sarnasusi?


                    Aga mis veel oluline on, siis reaaalselt pole Shakhtar veel kordagi vastu seina selle 180min jooksul. Ei olnud sellist momenti kus neil oleks vaja olnud väravat lüüa. Me pole veel reaalselt neide hambaid ja tugevust näinud.

                    Kommentaar


                      Hubschman 1 - 0 Sexman

                      Boriello penalt + 100 % võimalus väravahile sülle VEERETATUD!
                      Mexeseselt täiesti ebaolulises olukorras punane TEENITUD!
                      Taddei kaks 75 % väravale võimalust täiesti MÖÖDA!

                      VÄÄÄGA sitt maitse jääb suhu. Esimene shkatjrroi värav oli 100% SULUSEIS ja veel mingi kannaga kuskilt läbu ussim*nni keerutatud... Eks see tõmbas tuju nulli ja peale seda juthus kõik see mis sai juba kirja panna...
                      Kui saaks ühe väikese jõulusoovi, siis paluks Boriello Milani tagasi saata. Ausalt kõige kasutum ja tujutum ja oskamatum tüüp üldse!

                      Ootan juba rõõmuga pühapäeva!

                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Huvitav kas peale Derby kaotust saab Nutella kinga? Zamparini kindlasti annaks aga vaene omanik vist ei saa seda lubada....igatahes mehel on sisu ja edusammud on märgatavad peale rannierri lahkumist.

                        Lazio 2-0 rioma

                        Teen ennustuse juba ette ära
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          EASY MONEY ALARRM!!!
                          Kõik kellel kukrud tühjad ja/või nädalavahetuseks kõvasti joomaraha lisa tarvis on, lugege nüüd kõrv kikkis!

                          Shakhtar Donetsk - AS Roma , AS Roma koif: 4.20 , vihka sa Roomat palju tahad, aga see on tõesti maailma kõige lihtsam 4.2 mis sa kunagi näed! (koifitsient oli hommikul 3.2, siis 3.6 ja nüüd 4.2, niiet võib veel tõusta!!!)

                          ja kui ei usu ikkagi sellist tulemust, siis kõigile nõrganärvilistele on ka mõeldud :
                          Roma Double Chanche X2 . Ehk siis Kas Roma võit või viik ja selle koif on viimastel andmetel 2.0

                          nagu üks kulunud poliitik ütless: pole pahaaaa, kui sa saad niiiiii lihtsalt raha
                          Said miljonäriks?
                          LOL
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                            Nagu me siin kunagi ennustasime Roma tegi Romat- väikestele hävitakse ja ei suudeta ennast kokkuvõtta, väga kahju.
                            Milline VÄIKE meeskond loputab sind 3-0 ? Kui midagi täna kuskil väike oli, siis oli see Roma meeskonna sisu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Milline VÄIKE meeskond loputab sind 3-0 ? Kui midagi täna kuskil väike oli, siis oli see Roma meeskonna sisu.
                              See trollimine läks jälle väheke viltu. Sa tuled platsile, teadmisega et vaja on lüüa 2 vastuseta väravat ja siis juhtumisi lüüakse 18ndal minutil suluseisut(see oli selline paarkümmend cm. niiet aus viga kohtunikult, kahjuks kaitsjad fikseerisid selle väga hästi ära) sulle endale goll ära, siis kaobki see tujukene ära. Nii on olnud juba viimases kümnes v kahekümnes Rooma mängus. Lecce oli erand. Ma ei tea ühtegi mängu, kus sa 18 minutiga meeskonna tugevuse ära määrad Aga peale värava sisse õgimist on Rooma jaoks juba standartne kätumine allaandmine, niiet kui sa seda 18+ mängupilti silmas pead, siis jah, see oli väga kole , vigasid täis ja ilma mingi tujuta veeretamine.
                              Ma ikka ootaks etemat trollimist. Jasper, näita taset!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Cunt, palju hävisid siis täna?
                                Evro? Kaks?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X