320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    OT: Üle viie tsitaadi saab lisada, kui eemaldad postituste numbrid/asukoha, jah?
    Tundub nii

    Kommentaar


      Suured tänud mälu värskendamise eest. Alles nüüd lugasin kõik tsitaadid läbi...päris naljakas....vanad head ballardini ajad....Peale eilset kehva mängu jäin mingisse imelikku viirusesse....tegelikult juba laupäeval...vist organism tundis ette.
      Peale sellist kaotust on vaid hea mõelda, et eile oli puudu hulk häid mehi või mängijaid kes pole ennast veel päris proovile saanud panna.
      Konko, Lulic, Stanke, Cana, Zarate, Brocchi, Rocchi, Gonzalez, Diakite, Kozak....no ründajad olid eile ok. aga taktika, motiveerimine ja ülejäänud mehed olid nõrgad.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Suured tänud mälu värskendamise eest.
        Suured tänud sinule selle puhta kulla eest

        Kommentaar


          Mis mulle eilsest mängust silma jäi oli Lazio meeste oskus mitte õppida eelmise hooaja vigadest. Juba 10 minutiks oli teenitud korralik kollane täiesti mõttetus olukorras kohtunikuga mölisemise eest. Nagu neid mehi vähe dushialla saadeti eelmine hooaeg punastega. Et see on see koht, kus tuleks investeerida mingisse anger mangment kursusesse.
          Teine asi, väravavaht ei jätnud ka parimat muljet. Esimene värav oli puhas kala, lisaks tõmbas ründaja maha (pennal jäeti andmata ma ei tea miks, võibolla käisid kollase ründaja käed liiga kõrgel peakohal ja kohtunik võis daivi kahtlustada) ja üldse jättis ebakindla mulje. Ühe 1-1 olukorra võttis öra. aga see oli ka ainuke helge moment. Ja mu meelest Klose langeb ansamblist hetkel seal küll välja. Kui Cisse sai veel aru, mis ta tegema peab, siis Klose uitas küll suht sihitult seal ringi.
          Aga aega kokkumängu harjutada on veel, eriti kui mingid põhimehed puudu. Ja üldse, sõpakad on pohui. Jõudu euroopas.

          Kommentaar


            Pea kõiges sinuga päri. Kollase sai minuteada vana hea närvihaige Matuzalem. Ma usun, et temagi saab suhteliselt vähe mängida tulevikus. Back-upiks jääb suure tõenäosusega.
            Kuna kogu see 4-4-2 ei sobi kohe üldse siis pea kõik mängumehed oli positsioneerimisega hädas. Peale Klose oli ka Hernanes ja Mauri kõvasti vaevlemas.
            Teades, et Klose on eelnevatel 3 sõprakal üle 12 värava löönud on ta heas vormis ja tehnika pole kuhugi kadunud. Mõlema uue ründaja üle igatahes hea meel.
            Nüüd siis vist Euroopa mäng järgmine.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Paolo Di Canio in Gazzetta: "Lorik Cana arrived because he is Albanian like Igli Tare." + "#Lazio can never compete with the big clubs. Klose is 33. Cisse has scored a lot of goals but in Greece."

              http://twitter.com/#!/jameshorncastle
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                lappasin korra veel venelaste saiti , seal jookseb ka lugude sari derbydest ning üks viimaseid on Rooma kohta



                Di Canio osas ta toob ära just 2005. a. jaanuari mängu , mis lõppes 3:1 Lazio võiduga
                "sel õhtul oli ta Rooma imperaator , ning linn oli tema jalge ees"

                Kommentaar


                  Siis oli ta kunn....aga nüüd on ta munn.....kui aus olla siis ta ajab mind rohkem tujust ära kui rotti..sest ta oli ikkagi oma mees. Fucking inglane....jäägugi sinna. Ma tahaks teada, mis selle viha küll tekitas....kas see, et lotito ajas ta minema kuna ei vaja mingit pässi klubi juhatama? Kõik ta statemendid pistu endale anusesse. Nagunii lötakil kui gingerid talle keeravad.
                  Jällegi loodan, et tuleb edukas aasta ja Cisse ja Klose kütavad väravaid....olid mõlemad ohtlikud ja kiired villa vastu.
                  Siiski Lorik Cana on üks ainukesi suveoste, kes ei ole ennast leidnud....väga kummaline. Stankevicius on nagunii back-up.

                  Viimastest uudistest siis, et Gamberini, Parolo, Kone....
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    ja milles on Di Canio süü - et ta võttis vastu treenerikoha inglaste 4. liigas ??? Lotito teda kunagi ei vaja , alustava treenerina mingeid tohutuid pakkumisi talle niikuinii ei tehta
                    teda sõimata oleks ainult siis põhjust kui ta läheks Roma teenistusse - mida ta kindlasti kunagi ei tee
                    mõned arvamused temalt veel

                    Kommentaar


                      Sa oll pole vist kõiki ta statemente lugenud. Igal pool räägib ta paska Lazio kohta. Solvab juhtkonda, treenerit jne. Räägib, et Zarate ost oli illegaalne. Curva Nordil ta mänge vaatamas ei käi. Edy Reja ajas ta peale rubentuss-Laziot teleshows nii närvi, et Edy lahkus....küsides dickaniolt kelle poolt sa õige oled? Ja Dickanio vastas, et rioma. Nali naljaks aga televisioonis?
                      Ta on oma mõttetu viha pärast hüljanud terve Lazio. Saan aru, et Lotito peksis ta julmalt minema, aga milles la Lazio süüdi on?
                      Teda meil treeneriks vaja polegi. Küll Mihaljovic või Simeone või Inzaghi tulevad varsti. See, et ta inglismaale treeneriks läks on mul kama2.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Vaatasin veidi poole silmaga Argentiina vs Inglismaa u20 MM kohtumist. Lamela andis kõiki karistuslööke ründetsoonis + nurgalööke. Väha tip top sooritused. Lisaks paar head dribblingut-läbimurret.

                        Kommentaar


                          Niiapalju, et Carrizo pidavad Ajaxisse minema, kus napakaks muutunud endine puurivaht otse rooma gaybaari olevat läinud. Vaevalt see üleminek muidugi toimub.
                          Aga puujalg bresciano läheb araabiasse...see nüüd suht kindel....2 milli pidi palka saama...
                          Kui suve alguses võttis Lazio 16. aastase Berlandi vms Barcelona noore enda tiiva alla siis eelmine nädal tuli Keita noorem vend Barcelonast Laziosse. Samuti 16. Saame meiegi teada kuidas divimine tegelikult käib. rotti-totti on ju käpard nende kõrval....kuigi sellelgi nais-mehel on omad head nipid.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Brescianole leffa leffa.. vähemalt saab omale suure neegrivelgedega SUVi osta lõpuks, sest kütus on tasuta ilmselt lepinguga...
                            Eriti SUUR-LEFFA-LEFFA mingile Bonetto nimelisele merda salaagendile.. kus iganes tolmusel külaväljakul sa tulevikus pallid, et sa ka seal publiku naerualuseks jääksid! Hakkasin just meenutama, et milline see tüüp üldse välja näeb? Ausalt öeldes pole teda vist keegi peale klubi raamatupidaja ja öövalvuri näinudki

                            Aga palju olulisem on see, mis muna meile kotkapesasse sokutatakse homsel loosimisel, võiks mingi mõttetu balkani külameeskond tulla... väga karmi madinat hooaja alguseks küll ei sooviks, eriti treeningmängude segast taktikavalikut ja suhteliselt lahjat meeskondlikku ründemängu arvestades.

                            Kommentaar


                              KOHUTAV!!!

                              Cluj'ilt täielik saun...
                              1-5, isegi Grande Roma kaotas väiksema skooriga rumeenia uhkusele
                              Reja OUT! Klose OUT jne

                              Ei kavatse enam ühtegi mängu see aasta otse vaadata.

                              Kommentaar


                                Ma eeldan, et see pole sarkasm minu vastu....väga sarnane minu jutule eelmise hooaja eel.
                                Kahju jah....seis siiski 4-1. Klose ei suuda midagi. Tuleb Cisse peale loota siis see aasta. Zarate oli samuti kohutav.
                                Kozak oli päriselt ka kohutav ja minu pärast võiks ta välja laenata sest Del Nero on kordades parem...vähemalt hetkel. Ja poleks ime kui mõned vital väravad tulevad just meie endi seas olnud taustalauljalt Simone Del Nerolt.
                                Cavanda võite ka endale per*se pista...umbes nagu kassett riommas.
                                No arenemisruumi on...kaotada hullemini kui riomma clujile on juba häbi
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X