320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kellegil töötavat striimi palun!?
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Mexese punane.. no way, wtf päriselt ka? sellise asja eest?? mis asja ?????? Webb?? omg

      Kommentaar


        Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
        Mexese punane.. no way, wtf päriselt ka? sellise asja eest?? mis asja ?????? Webb?? omg
        Milles siis viga? Kaks kollast ja asi vask. Webb näitas, et tal on natuke mune ka, mille ta muidugi De Rossi situatsioonis kohe taas naisele kinkis.

        Kommentaar


          Ta lihtsalt ei näinud DeRossi olukorda ma arvan. Mexes on idioot ja DeRossi on munn

          Kommentaar


            Nojah, selles suhtes on naljakas, et see oli karistusalajoone juures, kus on Webb, joonekohtunik Kirkup ja siis muidugi see kastikohtunik. Ükski ei näe mitte midagi.

            Kommentaar


              De Rossi = KUNN!
              Mexes = Milan
              Boriello = 2 X Milan
              Nüüd on teie hetk kõik vihkajad ja jasperid andke tuld. ma loen ahvikari
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Njah, Roma on end ikka väga täis kusenud täna. :S Mexesel täiesti idiootsed kollased... De Rossi... Borriello kusik penalti, mis oleks mängu käiku kindlasti elu toonud.
                sigpic

                Kommentaar


                  Naeran tõsiselt nende üle kes üldse arvasid, et Romal oli mingisugunegi lootus edasi saada. Esimene mäng näitas kõik

                  Kommentaar


                    Mitu kindlat penaltit Romale on jäetud andmata?

                    Kommentaar


                      Praeguse seisuga 5 tükki. Treenerid on ära ostetud.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Kerige per*se-----mu 2-0 ennustus on nüüd rikutud.....no oli seda kolmandat vaja :S
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Its the 87 minute....the scoreline is 3-0 up for Shakthar....but we all know whos the King of Rome....so anything can happen.......
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                            Naeran tõsiselt nende üle kes üldse arvasid, et Romal oli mingisugunegi lootus edasi saada. Esimene mäng näitas kõik
                            1010101010101
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Poleks uskunud, et me niimoodi laguneme, ei mingit võitlusvaimu, mina küll ei silmanud, et reaalselt ka nagu oleks püütud teha midagi selleks, et edasipääseda.
                              Nagu me siin kunagi ennustasime Roma tegi Romat- väikestele hävitakse ja ei suudeta ennast kokkuvõtta, väga kahju.
                              Ausalt ei tea enam mis Roma kaitsjate peades toimub, see nali peab ükskord lõppema,valus on vaadata sellist cräppi juba mitmendat seasonit.

                              Kui suvel suuri muudatusi ei tule ja DiBenedetto abikäsi äralangeb siis ma tõesti ei tea mis järgmisest seasonist saab, kõik on väga perses, see krdi 4-as CL koht kaob ka varsti ära, samas kui vaadata siis ega meil sinna suurt asja ka pole hetke mängupildi põhjal, on vaja ehitada uus teotahteline meeskond üles, nö. verevahetust teha,hetkel ikka väga igav ja kulunud Roma.

                              Minule kui fännile väga hapud marjad täna õhtupoolikuks süüa.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Kõik kes panustasid riommale, Nutella, rotti 0-3 Shakthar, riomma korteri WC potimusi

                                Mis juhtus!!!!!!!!!!!Mis küll juhtus rotti ja nutella meestega???????????????FBI, CIA hakkasid asja uurima.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X