320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
    Romal 10 penaltit Serie A-s siiani.
    kui vastane ei oska karistusalas mängida, siis hooaja lõpus võib olla kasvõi 30!
    leiuta mingit videomaterjali mõnest ebaõiglasest penaltist ja siis räägime edasi. senikaua aga ära õhuta vaenu ja mine häbene Schalke tulemust
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      rioma juustukott käseb interlasel tulemuse üle häbeneda? Is this some kind of a joke? Ole õnnelik, et te penaltitega euroopas edasi ei saanud...muidu oleks Barca teile 10-1 esimene mäng teinud.
      Ja ei oska kastis mängida? Te ju divite pea iga moment, mis ette juhtub...KÕIK pervod kes te kanapasapruunide särkidega seal ringi veerete....see on juba tõesti jube vaatepilt....ja see igapäevane kodukohtuniku case ei ole ainult Lazio fännide vigin peale derbyt...10 pennalt....pluss karikapennlad ka...perse mul kopp nii ees. Mäng on teil üks suur null. Ma vahel ikka mõtlen, et kuidas küll rube vastu te penalteid ei saanud? Tõesti uskumatu.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        imen lahti ja mulle meeldib see, viis korda.
        ma saan aru Uuu, täiesti mõistan sind. 5 korda järjest neelata on ikka liig mis liig igale fännile.
        moraalide üle "mõtisklev" Nazio fänn, kes jagab punke interiga mänguväliselt ROFLMAO
        aga kui nüüd tõsiselt rääkida, siis ahv mine otsi mõni pennal mis poleks pidanud pennal olema, ja mina leian sulle 20 klippi , kus kohtunik Nazio värd-ahvidele punast ei andnud, kuigi see oli vägagi teenitud. niiet pane oma suu juba kinni haige kretiin
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Ilma, et maailma kõige mõttetuma klubi videosid vaatama hakatagi võin öelda, et Lazio vastu pennal ja eilne on üks suur joke. Väidad tõesti, et keegi surus eile pizarrole veel raudkangiga selga, et see amatöör kukuks? Tra teid ei tohi puttudagi...kogu teie meeskonnal peaksid olema peenisekostüümid seljas ja sensoreid paksult täis. Ajas eile kindlasti märjaks nii mõnegi riomalase, kui rotti teeskles ja udine mehed kollast kaarti vaadates ei suuda kohtunikule seögitada, et see vend on üks paras pede...vaesed mehed ei tea, et kohtunik on ju ta enda vastane.
          Calciopoli ja serie-C1 teie uueks koduks.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            kohustuslikud 3 pointsa käes , neljandad jälle tagasi ning 6 mängu minna - aga nendest vähemalt 3 saavad kuradi rasked olema
            aga täna jah - Henanes sooritas taaskord oma firmalöögi nii umbes karistusala joonelt , ning Floccari suutis löödud värava eel väga efektiivselt palli maha võtta


            Apr 17 14:00 BST Catania v Lazio Angelo Massimino
            Apr 22 17:00 BST Internazionale v Lazio Giuseppe Meazza
            May 2 19:45 BST Lazio v Juventus Olimpico
            May 8 14:00 BST Udinese v Lazio Friuli
            May 14 17:00 BST Lazio v Genoa Olimpico
            May 22 19:45 BST Lecce v Lazio Via del Mare

            Kommentaar


              Nagu ma ennist mainisin.....tnx 4. koha eest gaydpoisid ja vagiinanäkk
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Väga vinged väravad. Hernanesel on see finish löök ikka ulmeline....oleks ta vaid nii hea mees nagu linnarivaalidel rotti....krt siis oleks vinge (iroonia)
                CL on hetkel pihus ja kõik mängud on rasked.....Oleme võimelised kõiki võitma. Saaksime me vaid mõned pendlad. Küll see oleks hea. Siis lihtne võita.


                FORZA LAZIO!!!!!!
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Ma ei tahaks olla kurbade uudiste maaletooja, aga vaevalt et inter teile "heategu" tagastama kipub, niiet umbes 3 vooru pärast võid juba euroopaga hüvasti jätta. Samas ei tohiks see eriline shokk olla, kui võtta arvesse et viimati oli sinna asja eelmisel sajandil muhahuahauhahhahahahahhahaha
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    eks sa naudi seda 4ndat kohta kuni te püsite seal.

                    Kommentaar


                      Ma ei taha sulle ka halbu uudiseid öelda, aga kurb kui isegi kinni tambitud kohtunikega ei suuda te Euroopa liigasegi koos rubentusega. Samas parem ongi.....mäletame me kõik kuidas te Itaalia latti kõrgel hoidsite. Mõttetu ülemakstud kari pedesid(kuigi üks on naissoost, aga siiski vähemuses)...sry aga nii see juba on....
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Õige! Mingi aeg tuleb ju kolmandale minna.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Uuu, kuule, ole nüüd hea tüdruk ja mine situ Lazio teemasse mitte siia. Sa ise saad ju ka aru et sa ajad täiesti seosetut ja arulagedat juttu. Kahju hakkab sust juba.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Viimases neljas mängus kuus väravat löönud mees on rääkinud :

                            “Our fans are holding their breath but in the end we hope to give them a beautiful present. For this reason in the next two games at the Olimpico we need their support.
                            “As ever we hope to have them by our side.”

                            link: http://www.football-italia.net/apr14f.html
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vaadates kalendrit ja tabeliseisu, siis on järgmise 3 mänguga vaja Nazio ja Udi kinni püüda sisuliselt.

                              Kommentaar


                                Muidu on kellegil infot kaugel see Toomas ülevõtmisega on, mingi algne official takeover nagu käis meediast läbi juba ammu, kuid hetkel vist käib vilgas paberimäärimine.Ma loodan, et asi on nii kindel, et enam mingeid lahknemisi ei ole ja pettumusi fännidele.

                                Vaadates mängijate turul ringi siis, suvel on äärmiselt raske häid mängijaid klubisse tuua, eriti veel odava raha eest, kõik raisad on nii ahneks läinud ja kõik on väidetavalt igalpool rahul.
                                Vaadates talviseid üleminekuid, siis annaks jumal, et Roma Chelsea stiilis Torrese diile ei teeks suvel.
                                Minu süda oleks rahul kui kaitsesse vähemalt 3 uut meest toodaks, taddei asemele keegi terav äär ja tipurünne samuti, siis peaks looma hakkama.
                                Ise väga Mexese pärast ei põe, kuna praegune tandem Juan-Mexes on ennast juba mitu head hooaega ammendanud.
                                Mulle üha rohkem meeldiks kui Porto loots võtaks ohjad üle, sest see mida Porto hetkel korraldab on ikka ulmeline.

                                Vaadates hooaja lõppu siis ma natuke skeptiline olen selles suhtes, et suudame 4-ndaks ronida, kuna seni oleme selle hooaja poolt pakutavad vähimadki head võimalused jätnud kasutamata.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X