320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Isegi kui rioma on eespool tabelit, siis tuletan meelde, et selliste ulmeliste palkadega juustukotid ei mängi isegi EL mänge. See näitab kui retarded see klubi tänapäevaks on saanud.
    Kus mängis see überblingen Nazistio eelmine aasta?


    Aga, kas see nv mäng Interiga toimub Roomas? Ja kuna korduskohtumine on?
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      Algselt postitas resorte Vaata postitust
      Kus mängis see überblingen Nazistio eelmine aasta?


      Aga, kas see nv mäng Interiga toimub Roomas? Ja kuna korduskohtumine on?
      See nädal on mäng San Sirol, korduskohtumine toimub 4. veebruaril juba päälinnas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Kas pole siis lollide klubi? Ja mul tõesti suva, sellest kääbuslinnarivaalist saab või ei saa. Kas peaksin muret tundma?
        Ma tunnen vahest muret interi üle, aga kuna nad Zarate eest ei olnud nõus kohe raha välja käima siis olen maru pahane.
        Samas meie Lazio-rioma oleme siin soccernetis omas kausis....mingid kinni makstud unicefi vennad peaksid siiski oma liini ajama. Aafrikassee Barca vuffelsärke saatma ja toiduaineid barca logoga viima. Küll feedbakc kohtunike kaudu tagasi tuleb, ära muretse.

        Kommentaar


          Tegelt ka, siiamaani pole anger managmenti raha suunatud? Kas see on kõige rohkem kaarte teeniv meeskond?

          Kommentaar


            Glory jah?
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Mul on isegi hea meel, et Kozakfuck latti lõi ennem vilet...teil on nii lõbus lausa riommalased
              Laziol on kriips peal nüüd ELiga...krt poleks uskunud, et 5 mängu ennem alagrupi lõppu Lazio enam edasi ei saagi
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Mul on isegi hea meel, et Kozakfuck latti lõi ennem vilet...teil on nii lõbus lausa riommalased
                Laziol on kriips peal nüüd ELiga...krt poleks uskunud, et 5 mängu ennem alagrupi lõppu Lazio enam edasi ei saagi

                Mida sa ajad nüüd? ise sa lubasid ju et Lazio teeb gloryt täna Vaslui vastu. See oligi see glory? Aga tegelt samas vb oli jah! Super tulemus Laziole! Kõvasti üle enda võimete
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Mul on isegi hea meel, et Kozakfuck latti lõi ennem vilet...teil on nii lõbus lausa riommalased
                  Laziol on kriips peal nüüd ELiga...krt poleks uskunud, et 5 mängu ennem alagrupi lõppu Lazio enam edasi ei saagi
                  Palju siis kopikat ka tuli?
                  Või läks oleks äkki õigem küsida?
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Muidugi pidi gloryt panema. Aga eks iga inimene näeb ja loeb ise sellest mängust välja. Glory tuleb 29.Sportingu vastu võõrsil võtta nagu aru olen saanud. Ja seal ju Zaurit enam pole. Siis peaks küll võitma.
                    Maarek, jõudsin 80. mängu vaatama. Zauri õnneks see ahv mind rahaliselt ei kergendanud. Aga oleksin ennem mängu kodus siis kindel see, et raha oleks läinud.
                    Vendetta analüüs Zaurile: 4 väravat 4 punkti
                    Cisse:2 mängu 2 väravat. Penalti üles nurka nagu king tõesti.

                    Pühapäeval mängu ei näe, aga soovitan kõigil panustada. Ennustan 2-1 või 3-1 easy points.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Cisse:2 mängu 2 väravat. Penalti üles nurka nagu king tõesti.
                      EI no tõesti UUU ennem siin kriiskasid, et penalty rotti ja mida kõike veel, et Totti suudab ainult pendleid veel sisse lüüa ja nüüd siis mingi nõgi burgersnicker tuleb ja lööb 2 kolli ühe nendest pendlist ja kohe on suur kuningas valmis ja võrreldakse Tottide ja Di Caniodega, ausalt krdi ärakaranud keedupelmeenid olete.

                      Seal kus teised näevad äkat , seal lazialed näevad kulda!
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ma küll ei taha teie liivakasti mängudele vahele segada aga Cisse ongi kunn. Põhimõtteliselt igale poole, kus ta läinud on, on ta teinud seda, mida tema tüüpi ründaja tegema peab: väravaid lööma. Kahel korral jalaluu murda, nendest vigastustest paraneda ja tagasi tulla pea sama mehena on ikka respekti väärt. Pealegi on ta väga vinge karakter ja mis kõige tähtsa, mees on ka üpriski populaarses filmis Taxi 4 kaasa teinud!

                        Kommentaar


                          ja lisaks on ta fatjoe sõber:
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            F(Fuck).Rotti..........Ma ei räägi ainult penaltist....Cisse jooksis ja võitles kuni viimase sekundini Laziole võiduväravat...Üle 90 minuti pidevat jooksu ja võitlust....teie BurgerKingile on see ju liiast....vs Cagliari....remember....kinniseotud jalgadega Baruto oleks ka kiiremini kontrarünnaku üles võtnud. Sittuge nüüd ilusasti täis....Cisse on gängsta.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Ja nii läheb lahti. Nalja peab saama, ja Corriere dello Sporti andmetel Luis Enriike seda ka täna pakkuma peaks:

                              Bojan Totti Borriello
                              Perrotta De Rossi Pjanic
                              Taddei Heinze Burdisso Rosi
                              Stekelenburg

                              Kas alustame küsimustega?
                              1. Kuidas saab Interi eest platsile joosta Walter Samuel?
                              2. Kas Interi fännidel endal ka natuke häbi on esimest küsimust lugedes?
                              3. Kuidas siis ikkagi?
                              4. Boriello algkooseisus?
                              5. Boriello ja Totti koos algkooseisus? Kas on liiga vähe sellesse ämbrisse astutud?
                              6. Perrotta?
                              7. Taddei vasak kaitses?
                              8. TADDEI VASAKKAITSES????????? holy sh*********

                              Õhtu tõotab tulla vägagi PULL
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                No kaua võib uluda selle Samueli pärast...
                                Samueliga Interile suutis Palermo lüüa Miccoli dirigeerimisel 4 väravat, Grande Roma Totti dirigeerimisel on sitem? Kui Totti täna vähemalt hattricki ei tee sellele Assperini nalja-interile, siis on ta täiesti mõttetu kloun ja peaks putsad nagisse panema igaveseks. Natuke usku oma ebajumalasse võiks ikka ka olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X